آموزش طراحی سایت با وردپرس WordPress

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که کاربرانی زیادی را به سمت وردپرس جذب کرده قابلیت راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی تمام عیار با وردپرس است. در پایان گام اول شما می توانید اولین سایت خود را راه اندازی کنید و در دسترس جهانیان قرار فیلم آموزش وردپرس فارسی دهید. وردپرس نیز از این قاعده مستثنی نیست و خیلی اوقات وقتی قصد طراحی قالب وردپرس را داریم، در بخش هایی نیاز داریم بدانیم که آیا کاربر در سایت وردپرسی ما لوگین هست یا نه؟ در صورتی که قصد راه اندازی یک وبسایت مجله خبری را دارید و طراحان سایت به شما قیمت های نجومی را پیشنهاد می کنند ، ما به شما پیشنهاد می کنیم پکیج آموزش طراحی سایت خبری بدون نیاز به کد نویسی را تهیه کرده و در عرض کمتر از 2 ساعت سایت خبری خود را با کمترین هزینه ممکن خود راه اندازی کنید.

این دوره رایگان آموزش کار با قالب صحیفه فارسی یک مجموعه فیلم آموزشی فارسی است که به شما نحوه طراحی و راه اندازی یک وبسایت خبری فارسی را بدون نیاز به یک خط کد نویسی آموزش خواهد داد. با توجه به اینترنتی شدن اکثر کار ها در روزگاری که در آن هستیم، وجود یک سایت برای هر مجموعه و کسب و کاری جزو واجبات محسوب میشود. در طراحی قالب وردپرس، توابع مختلفی وجود دارند که میتوانیم از آن ها استفاده کنیم، تا تشخیص بدهیم آیا کاربر سایت وردپرسی مان، لوگین هست یا خیر؟

در این ویدیو میخواهیم برای شروع کار با قالب صحیفه پنل مدیریت وردپرس را بررسی و پاکسازی کنیم. در این جلسه میخواهیم با استفاده از قالب صحیفه و افزونه فرم تماس ۷ شروع به ساخت یک فرم تماس با ما کنیم. آموزش کار با قالب صحیفه توسط تیم میهن وردپرس تدوین شده. قالب صحیفه برترین قالب خبری وردپرس است که رتبه 1 را در بین قالب های خبری مجله ای وردپرس از آن خود کرده است. تمام بخشهای مورد نیاز قالب به شما توضیح داده شده. دانشجو در چنین حالتی هیچ ایده ای در مورد مراحل آموزش و دسته بندی مطالب نخواهد داشت.

برای مدیریت فایل های موجود در هاست محلی می تونید روی دکمه Explorer در برنامه Xampp کلیک نمایید و در پنجره باز شده اقدامات مورد نیازتون رو انجام بدید. طراحی قالب وردپرس یکی از مباحثی است که برای انجام آن باید برنامهنویسی را بهخوبی بلد باشید. در این ویدیو شما را با نحوه مدیریت ابزارکها در قالب وردپرس صحیفه آشنا خواهیم کرد.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد فیلم آموزش وردپرس فارسی لطفا از صفحه ما بخواهید.