بایگانیهای ژنیکوماستی و معافیت سربازی – دکتر طاهره هاشم

حتی در نوسانات شدید وزن بعد از عمل هم معمولا بازگشت چربی در سینه آقایان رخ نخواهد داد و متخصصان از بیمار می خواهند که بعد از جراحی دچار نوسانات تا جایی که ممکن است نشوند. تصور نکنید که اگر به بیماری بزرگ شدن سینه مردانه دچار شده اید، جراحی ژنیکوماستی برای شما بسیار مناسب است. ولی در ژنیکوماستی حقیقی، بین دو انگشت، قوام بافتی سفت که نسبت به نیپل به صورت متقارن است جلب نظر میکند. بنابراین از عوارض استفاده نابجای این هورمونها در افراد در سن رشد، کند شدن یا توقف رشد طولی استخوان ها می باشد و بجز در موارد خاص و با دوزهای مشخصی که توسط پزشکان متخصص برای برخی از بیماران تجویز می شود در سایر موارد می تواند باعث کوتاهی قد در نوجوانان گردد که این موضوع به دلیل بسته شدن صفحات رشد در انتهای استخوان ها بوده و غیر قابل برگشت می باشد. این داروها عمدتا به صورت غیر مجاز برای ورزشکاران ساخته شده اند و معمولا مصارف پزشکی ندارند و از نظر سازمان غذا و داروی آمریکا تائید شده نیستند و برای سلامت ورزشکاران گاهی بسیار خطرناکند.

تغییرات برگشت پذیر : کاهش تولید اسپرم و تحلیل رفتن بیضه ها که البته دوزهای مصرفی بالا و غیر مجاز و دوره هایی با مدت زمان طولانی احتمال برگشت ناپذیری را افزایش می دهد. این داروها معمولا در دوره های 6 تا 12 هفتگی استفاده می شوند و استفاده بیش از دوز مجاز آنها در دوره هایی با مدت زمان بیشتر نه تنها بر رشد و خاصیت آنابولیک آنها بی تاثیر است بلکه باعث کاهش برخی از هورمونهای موثر در رشد بدن (فیدبک منفی) شده و خواص آندروژنیک آنها شبیه ریزش مو و بزرگ شدن سینه در مردان که حاصل تولید بیش از حد پروژسترون (هورمون زنانه) می باشد و نیز آسیب های کبدی می گردد و در مراحل بعد به علت کم کار شدن بیضه ها باعث عقیم شدن می گردد. برای سوزاندن چربی سینه ورزش تمرینات قدرتی و هوازی هم میتوانند موثر واقع شوند. لیپوساکشن نیز روشهای مختلفی دارد، لیپوماتیک و بادی جت نیز از روشهای مختلف استخراج چربی از بدن هستند که با توجه به شرایط بیمار روش مناسب انتخاب میشود. بسیاری از ورزشکاران به دنبال افزایش وزن نیستند و ممکن است به جای مصرف دیانابول نیاز به استروئیدهای دیگر همچون وینسترول داشته باشند که باعث افزایش حجم بدن نیز نمی شود.

حتما بخوانید:
عوارض پیکر تراشی با جزئیات کامل (ویدیو) - جراحان

اگر فکر کنید می توانید از دیانابول برای مدتی کوتاه و تا رسیدن به نتیجه مورد نظر استفاده کرده و سپس مصرف آن را متوقف کنید سخت در اشتباه هستید زیرا هرگونه افزایش حجم عضلانی با استفاده از دیانابول موقتی بوده و اثر آن تنها 4 تا 6 هفته بعد از قطع دارو باقی خواهد ماند و پس از آن دوباره به نقطه شروع بازخواهید گشت. باید به مدت یک الی دو هفته بعد از عمل، به طور شبانه روزی لباس های مخصوص (گن مخصوص) پوشیده شود. می توانید ورزش سبک را 2-1 هفته بعد از جراحی شروع کنید. شما همچنین می توانید به مدت چندین هفته یک تا دو قاشق غذاخوری روغن دانه های کتان را همراه با وعده های غذاییتان میل کنید. با توجه به روش برش حداقل و بازسازی فوری دوره نقاهت طولانی و سختی متصور نیستیم . هرگونه درمان جراحی برای اصلاح ژنیکوماستی نیاز به برش دارد. لازم به ذکر است که روشی به نام حذف چربی بوکال هم وجود دارد. ارزیابی ارجحیت بافت غددی یا چربی که از طریق نیشگون گرفتن سینه (pinch test) مشخص می شود. جراحی ژنیکوماستی یا در حقیقت همان جراحی سینه مردان ، نوعی جراحی زیبایی سینه می باشد که بزرگی سینه در مردان را درمان می کند.

هستید، میتوانید در این صفحه از میان بهترین روانشناسان همدان متخصص مناسب خود را انتخاب کرده و با مراجعه به یک جراح عمومی خوب، مشکل خود را درمان کنید. اگر ژنیکوماستی از نوع فیزیولوژیک و خفیف باشد؛ مشکل خاصی ایجاد نخواهد کرد و احتیاج به درمان خاصی هم ندارد و معمولا خود به خود خوب میشود. هنگام انتخاب جراح پلاستیک مناسب برای عمل، اطمینان حاصل کنید که جراح مدرک برد تخصصی داشته باشد و در جراحی و درمان ژینوپلاستی متخصص باشد. آندرو ژن عنوان عمومی برای گروه هورمونهای استروئیدی مردانه شامل تستوسترون و آندروسترون می باشد که محرک تکوین سلولهای جنسی نر و صفات ثانویه جنسی در مردان شامل رویش مو در صورت، زیر بغل و ناحیه تناسلی، بم شدن صدا و رشد عضلانی می باشد. ژنیکوماستی در مردانی که از آن رنج می برند، می تواند بر اعتماد به نفس آن ها برای شرکت در محافل عمومی و در زندگی روزمره تاثیر بگذارد. جراحی پلاستیک و جراحی زیبایی اهداف متفاوت دارند.با وجود اینکه هر دوی این جراحی ها باعث بهبود شکل بدن بیمار می شود، ولی این دو روش از نظر اهداف درمانی، روش های آموزشی و تحقیقاتی با هم تفاوت هایی دارند.جراحی زیبایی بر روی بهبود وضعیت ظاهری تمرکز دارد روش ها، تکنیک ها و اصول جراحی زیبایی بر بهبود ظاهر بیمار تمرکز دارد.

حتما بخوانید:
SpaceX در آخرین ثانیه آزمایش آزمایشی نمونه اولیه Starship SN8 را خاتمه می دهد

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با gynecomastia 19 years old وب سایت خود باشید.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Bozdurma 1xbetMobil Ödeme bozdurma