برای خداحافظی با Google Reminders آماده شوید


عکس کوتاه از Google Calendar 3

ادگار سروانتس / Android Authority

TL; دکتر

  • Google دستیار Google و یادآوری‌های تقویم را به Google Tasks منتقل می‌کند.
  • تاریخ مشخصی برای انتقال اجباری کامل از یادآوری به وظایف وجود ندارد.

اگر از Google Calendar Reminders برای ایجاد و مشاهده یادآورها استفاده می کنید، کمی شگفت زده خواهید شد. در آپدیت جدید این قابلیت به Google Tasks منتقل خواهد شد.

امروز گوگل اعلام کرد که در حال ایجاد تغییراتی است که دستیار گوگل و یادآوری های تقویم را به Google Tasks می آورد. این بدان معنی است که شما می توانید تمام یادآورهای خود را به کارهایی تبدیل کنید که می توانید در Google Tasks پیدا کنید. در حالی که کاربران همچنان می توانند وظایفی را در تقویم خود ایجاد کنند، همه چیز به Google Tasks منتقل می شود تا همه چیز را در یک مکان پیدا کنید.

علاوه بر ترکیب وظایف و یادآوری‌ها، این به‌روزرسانی ویژگی‌های جدیدی مانند دکمه «افزودن به وظایف» در جی‌میل، امکان ایجاد وظایف مستقیم در Google Chat و امکان مرتب‌سازی وظایف در فهرست‌ها را نیز به همراه خواهد داشت.

با این حال، استقرار بلافاصله انجام نخواهد شد. گوگل می‌گوید در ماه‌های آینده، کاربران هنگام ایجاد یا مشاهده یادآوری‌ها در Google Assistant یا Calendar، یک پیام اشتراک را مشاهده خواهند کرد. این به شما امکان می دهد قبل از اینکه انتقال برای همه کاربران اتفاق بیفتد، یادآورها را به Tasks منتقل کنید.

در مورد زمان شروع اعلان های اتصال، در حال حاضر هیچ جزئیاتی وجود ندارد. همچنین تاریخ مشخصی برای زمان انجام مهاجرت بزرگ که بر همه کاربران Workspace تأثیر می گذارد، وجود ندارد.

حتما بخوانید:
چین مأموریت تاریخی Chang'e 5 را برای جمع آوری اولین نمونه های ماه از سال 1976 آغاز کرده است

درباره انتقال یادآورهای تقویم به Google Tasks چه احساسی دارید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید