برترین تولید کنندگان باسکول در ایران: فروشگاه اسکیل

شرکت پند کاسپین که سابقهی طولانی ای در نصب باسکول جاده ای و ارائه خدمات باسکول در استان آذربایجان غربی و شهرستانهای این استان دارد به طور کامل بر این امر واقف است که واحدهای صنعتی بزرگ و کوچک با خرید باسکول جاده ای چه تغییرات قابل توجهی در سودآوری خود حاصل کردهاند و اهمیت و اثرگذاری مستقیم باسکول جاده ای را نمیتوان در این صنایع انکار کرد. توجه: لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید. برخوردار می باشد این دستگاه دارای سینی تخت از جنس گالولنیزه است و در صورت درخواست مشتری امکان تعویض با سینی استیل میسر می باسکول یعنی چی باشد . نصب باسکول های صنعتی نسبت به باسکول های جاده ای به زمان بیشتری نیاز دارد و تخصصی تر انجام می شود. با این وجود به فضای بیشتری برای آماده سازی نیاز دارند. مزیت استفاده از باسکول جاده ای در مکان هایی که نیاز به نظارت بر عبور و مرور خودروهای باری هست، کاربرد دارد.

جاده ای می باشند .
در این دستگاه مصالح سنگی توسط شن کش کشیده شده و در جلوی دیوار مصالح بچینگ دپو میشود. در این بخش، موضوع بحث، باسکول جاده ای از نوع تریلی کش است که به معرفی آن در ادامه پرداخته خواهد شد. شرکت های سازنده باسکول جاده ای از جمله پند کاسپین ، انواع متفاوتی از باسکول ها را در ابعاد و ظرفیت های مختلف طراحی و تولید می کنند که از رایج ترین آن ها می توان به باسکول های نیسان کش (7 تا 10 تن) ، کامیون کش (50 تن) و تریلی کش (60 تنی) اشاره نمود. باسکول های دیجیتالی جاده ای در اندازه ها و سایز ها و نوع های مختلف طراحی و تولید گشته اند . فونداسیون ها جزو اولیه ترین قسمت های مورد استفاده و قرار داده شده در یک باسکول جاده ای می باشند . ابزار وزن کردن نیز در زیر سطح قرار می گیرد. همانگونه که میدانیم و میدانید ارزان بودن، تنها ملاک خریداری یک وسیله نیست، بلکه کارآمد بودن و کیفیت یک وسیله حرف نخست را در تهیه و خرید آن میزند و به خرید باسکول جاده ای ارزان نیز از همین دید باید نگاه کرد. صفحات پلتفرم به صورت پیش ساخته یعنی آماده شده در کارخانه، تهیه و به محل نصب باسکول ارسال می شود.

از باسکول ها برای وزن گیری وسایل نقلیه بزرگی مانند کامیون ها یا کابین ریلی استفاده می شود که حرکت کالاها از طریق وسایل نقلیه انجام می شود. طراحی و اجرای باسکول ریلی 200 تنی دینامیک ، استاتیک فولاد میبد یزد . باسکول دامداری بی نظیر با قدرت توان اندازه گیری و وزن کشی حد اکثر2000 کیلو گرم ( دو تن )و دقت 200 گرم (0.2 کیلو گرم) در توزین یکی از بهترین باسکول های دیجیتال دامکش می باشد ، نمایشگر باسکول در چندین مدل قابل انتخاب بوده و دیجی اسکال نمایندگی فروش باسکول دام کش دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید . ظرفیت انواع باسکول جاده ای از حدود 5 تن شروع شده و به بیش از 200 تن میرسد. وی با اشاره به اینکه ابتدا تصمیم بر آن شد که باسکول جدید جایگزین باسکول فعلی شود، گفت: این امر مستلزم صرف حدود دو سال زمان و بودجهای بالغبر 15 میلیارد ریال بود که با توجه به اضطرار این پروژه و اینکه عملا در مدتزمان جایگزینی نارضایتی از عملکرد باسکول خسارات زیادی به بار میآورد، عدم بهرهبرداری از آن غیرممکن بود.

این کارخانه با بهترین مواد و ابزار و با رعایت استاندارد های روز جهان باسکول هایی با کیفیت و دوام بالا تولید می کنند و در بازار برای خریداران ارئه می گرداند. امروزه باسکولها به روش مهندسی و با بهره گیری از پیشرفته ترین نرم افزارهای مدل سازی و تحت نظارت متخصصین مجرب طراحی و تولید می شود. در این حالت مقاومت بتن 100% خواهد بود ، برای آنکه بتن را سریعا عمل بیاورند از این روش استفاده میکنند ، اغلب برای تولید بلوكهای سیمانی و سازه های كوچك بتنی از این طریق استفاده میشود ، مزایای اقتصادی و صرفه جوییهای قابل توجه این روش ، دلیل عمده روی آوردن تولیدكنندگان به آن است ، به همین دلیل كیفیت و مقاومت بتن عمل آوری شده به این شکل ، از بتن عمل آوری شده با روش غوطه وری در آب ، كمتر است ، در این روش برای دست یابی به نتیجه دلخواه بایستی دقت و كنترل فراوانی بر فرآیند عمل آوری داشت ؛ از آنجایی که كارخانجات تولیدی بتن به ابزارآلات پیشرفته و ایزوله مجهز نیستند و نظارت متخصصین بر فرآیند در این تولیدیها نیز بسیار اندک است ، به طور مداوم گزارشهایی درباره كیفیت پایین و مقاومت اندک این سازه ها به گوش میرسد ، به دلایلی که آمد، از این روش معمولا برای عمل آوری قطعات پیش ساخته غیرسازه ای و قطعاتی استفاده میشود كه فشار كمتری بر آنها می آید .