بهترین روشهای اقامت کانادا با وکیل قانونی مهاجرت در سال 2021

اگر قصد دارید که همهی مدت زمانی که ویزای IEC به شما اجازه میدهد در کانادا بمانید را در یک شهر سپری کنید، پیشنهاد ما به شما اجارهی بلند مدت یک خانه نقلی یا کوچک در حومهی شهر مورد نظرتان است. علاوه بر این فردی ممکن است بعد از گذشتن این مدت به زندگی و کار در کانادا علاقمند شده و تصمیم بگیرد ما بقی عمر خود را در این کشور زیبا سپری کند. در قسمت بعد مهاجر ما به کانادا می رسد و قصه های زیادی در مورد زندگی در کانادا برای گفتن دارد. اما دلیل این همه محبوبیت چیست و اصلا چرا مردم تصمیم به مهاجرت به کانادا میگیرند؟

درباره مهاجرت به کانادا اگر قصد دارید مهاجرت به کانادا را برای ادامهی زندگی و تحصیل خود انتخاب کنید، انواع مختلفی از ویزا وجود دارد که بنا به مهارت خود میتوانید به سفارت این کشور درخواست و مدارک مربوطه را بسته به نوع ویزای خود به سفارت کانادا تحویل دهید. کسانی که واجد شرایط تعیینشده در قانون مهاجرت و حمایت پناهندگی (IRPA) نیستند، ممکن است بتوانند درخواست مجوز اقامت موقت (TRP) بدهند. برخی از برنامه ها نیازمند مدرک لیسانس برای ادامه برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا هستند. ممکن است برخی از مهاجران در کشوری که زندگی میکنند به هر دلیل قصد خروج پیدا کنند و به کشورهای دیگر بروند.

مهاجرت به کانادا در مقطع دبیرستان شما همان که مجبور هستید چمدان هایتان را چند ده بار وزن کنید کمر درد می گیرید دیگر لازم نیست کارتن بلند کنید! بد نیست روی چمدان ها و کارتن ها آدرس محل اقامتتان را قید کنید که احیاناً در صورت گم شدن قابل ردیابی باشند. در غیر این صورت اگر اقدام به اخذ ویزای کاری، تحصیلی، زندگی یا IEC کردهاید بعد از این که توانستید وارد کانادا شوید بهتر است به دنبال محلی برای اقامت خود باشید. اگر برای ویزای تحصیلی کانادا اقدام می کنید، می توانید همسرتان را همراه خود ببرید. پس از این مرحله شما می تونید برای خودتون و دوستانتون به همراه اعضای خانواده، درخواست ویزای استارت آپ کانادا کنید و شغلتون رو در سطح جهانی پیش ببرید. فرد متقاضی می تواند پس از ورود به خاک کانادا درخواست خود را از طریق مقامات مرزی، پلیس و یا اداره مهاجرت مطرح نماید.

متقاضیان پس از ورود به کانادا، تنها 90 روز برای درخواست این بیمه فرصت دارند. تنها زمانی که به عنوان یک پرستار خانگی کار می­ کنید و دارای مجوز کار معتبر تحت برنامه Live in Caregiver Program در کانادا هستید، به منزله ی شرایط اشتغال برای اقامت دائم است. اگر سابقه سفرهاي خارجي، مدارك كاري و مالي خوبي داريد از اين فرصت استثنايي جهت آشنايي با فرصتهاي تحصيلي، شغلي و سرمايه گذاري و در نهايت اقامت دائم به همراه خانواده تان استفاده كنيد. بهترین راه مهاجرت به کانادا چیست ؟ بر اساس آمار اداره مهاجرت کانادا، هر ساله بیش از 150 هزار دانشجو از کشورهای مختلف برای ادامه تحصیل در بیش از 10 هزار رشته دانشگاهی به کانادا میآیند. هنگام تحصیل در کانادا میتوانید در هفته 20 ساعت کار کنید و بخشی از هزینههای تحصیل خود را به این وسیله جبران نمایید. برنامه های نامزد استانی (Provincial Nominee Programs) کانادا با ارائه مسیرهای مهاجرتی متنوع به مهاجران، امکان زندگی، کار، تحصیل و اقامت را در یکی از استان های کانادا برای متقاضیان فراهم کرده اند.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد نحوه ی مهاجرت تحصیلی به کانادا لطفا از سایت ما دیدن کنید.