بهترین معاملات تلویزیون 4K سپتامبر 2022


تصویر تبلیغاتی Sony A80J 65 اینچی Bravia XR OLED 4K Ultra HD Smart Google TV

اگر به دنبال یک تلویزیون جدید هستید، ممکن است قبلاً متوجه شده باشید که 4K در همه جا وجود دارد. این در حال تبدیل شدن به یک ویژگی استاندارد است و قیمت ها به تدریج شروع به کاهش کرده اند. با این حال، هنوز هم می تواند یک چالش باشد که دقیقاً در تلویزیون بعدی خود به چه چیزی نیاز دارید. ما تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا تعدادی از بهترین معاملات تلویزیون 4K موجود در حال حاضر در سال 2022 را گردآوری کنیم.

تلویزیون های 4K با قطر 40 تا 49 اینچ

تمامی سریال های آمازون فایر tv

شما کمتر متوجه تفاوت 4K در یک تلویزیون کوچک خواهید شد، بنابراین ما با 40 اینچ به عنوان پایه شروع می کنیم. برای نصب تلویزیون جدید خود تقریباً در هر اتاقی از خانه با این اندازه مشکلی ندارید. آنها همچنین مقرون به صرفه ترین تلویزیون های اطراف هستند، به لطف اندازه کمی کوچکترشان، که اگر بودجه کمی دارید عالی است. با این حال، آنها ممکن است یک یا دو پورت HDMI را برای ایجاد فضا قربانی کنند. چه کسی می گوید که نمی توانید یک تلویزیون 4K عالی با قیمتی حتی بهتر تهیه کنید؟ در اینجا انتخاب های ما هستند:

همچنین ببینید: بهترین معاملات ارزان Roku

تلویزیون های 4K با قطر 50 تا 59 اینچ

تلویزیون هوشمند سامسونگ 55 اینچ Q60A QLED 4K 2021

هنگامی که یک تلویزیون 50 اینچی 4K را در دست بگیرید، احتمالاً شروع به خیره شدن به مرکز اتاق نشیمن خود خواهید کرد. این تلویزیون ها شوخی ندارند و اغلب ویژگی های هوشمند و تعداد زیادی پورت را ارائه می دهند. آنها همچنین شروع به افزایش قیمت کرده اند، اما به همین دلیل است که ما معاملات را برای شما دنبال می کنیم. به این گزینه ها نگاهی بیندازید:

حتما بخوانید:
SpaceX در آخرین ثانیه آزمایش آزمایشی نمونه اولیه Starship SN8 را خاتمه می دهد

همچنین ببینید: بهترین باکس های تلویزیون اندروید

تلویزیون هایی با قطر 60 تا 69 اینچ

تلویزیون 65 اینچ 4K سونی

در 60 اینچ یا بیشتر، ما کاملاً در قلمرو سینمای خانگی هستیم. آنها – به احتمال زیاد – آنقدر عالی هستند که بسیاری از مردم می خواهند، و نتایج جدی را برای دلارهای بیشتر و بیشتر ارائه می دهند. تفاوت چندانی در عملکرد پیدا نخواهید کرد، اما نمایشگر بزرگتر به شما کمک می کند احساس کنید که در میانه کار هستید.

بیشتر بخوانید: بهترین تلویزیون های 65 اینچی – گزینه های شما چیست؟

این پیشنهادات را برای اندازه امتحان کنید:

تلویزیون های 70 اینچی یا بزرگتر

شات تبلیغاتی 70 اینچی سامسونگ کلاس 6 LED 4K UHD Smart Tizen TV Shot 2

اگر فضایی برای یک تلویزیون 4K بزرگتر از 70 اینچ دارید، ما شما را تحسین می کنیم. ما در حال صحبت از سخت افزار جدی هستیم و بیشترین آسیب را به کیف پول شما وارد می کند. برای این تلویزیون های سطح بالا به فضای زیادی نیاز خواهید داشت، اما از کیفیت فوق العاده تصویر پشیمان نخواهید شد.

روی موضوع: بهترین تلویزیون های 75 اینچی: گزینه های شما چیست؟

چه در حال بازی باشید، چه در حال تماشای بازی بزرگ و چه در بازی تاج و تخت، بهترین پیشنهادها در اینجا آمده است:

دیدگاهتان را بنویسید