بهترین هدیه برای دیوانگان علمی و گیک ها


چه هدیه مناسبی برای گیک علمی مورد علاقه شما است آیا آنها به یک چراغ ماه روشن نیاز دارند؟ پتو از کهکشان؟ ممکن است یک دستبند از جدول تناوبی باشد؟ و فراموش نکنید که دیوانگان مد هرگز نمی توانند جوراب یا تی شرت با مضمون علمی زیادی داشته باشند.

دیزنی + برای کسی که به نظر می رسد همه چیز را دارد هدیه ای عالی خواهد بود. این بسته شامل ماجراهای Pixar ، حماسه های مارول ، حماسه های جنگ ستارگان ، تحقیقات National Geographic و موارد دیگر است: امروز برای دیزنی پلاس ثبت نام کنید.

پست خواهر ما ، چگونه کار می کند، می تواند هدیه ای مناسب برای علاقه مندان به علم در زندگی شما باشد. این مجله که به صورت دیجیتال نیز در دسترس است ، با تصاویر و مصاحبه های واضح و سرگرم کننده ، همه علوم و فن آوری های شگفت انگیز جهان را از بین می برد. برای اشتراک ها به معاملات تعطیلات مراجعه کنید. مشاهده پیشنهاد

هدست VR پیشرفته همه در یک Oculus Quest 2 – 256 گیگابایت: 399 دلار در آمازون

اگر می خواهید پول بیشتری خرج کنید ، به شریک زندگی یا دوست خوب خود هدیه VR بدهید. Oculus Quest 2 یک هدیه گران قیمت است ، اما همچنین جالبترین بازی VR ارائه شده است. کاملاً بی سیم است. شما حتی به هدفون اختصاصی خود نیازی ندارید ، زیرا بسته ای از بلندگوهای موقعیتی است. صدها بازی و تجربه علمی برای انتخاب وجود دارد که بسیاری از آنها رایگان هستند. معامله را ببینید

جوراب های اتمی: 9.95 دلار در آمازون

کدام دیوانه شیمی اتم خوب بازی را دوست ندارد؟ جوراب های خوش رنگ و سرگرم کننده و راحت لاولی یک هدیه عالی برای علاقه مندان به علم است که دوست دارند پاهای خود را به سمت بالا بردارند.

عینک شات شیمیایی: 19.99 دلار در آمازون

طعم و مزه همه الکل از یک لیوان است. این مجموعه شامل چهار فنجان شیشه ای ، دو فنجان به شکل فنجان ، یکی به شکل فلاسک مخروطی ارلن مایر و دیگری به صورت یک فلاسک گرد از فلورانس است. هر لیوان حاوی حدود یک اونس مایع است. معامله را ببینید

ساعت دیواری ریاضی رمزگشایی: 19.95 دلار در آمازون

دیوانگان ریاضی در زندگی شما از طریق این ساعت دیوانه می شوند ، که نه تنها زمان را می گوید ، بلکه از شما می خواهد آن را محاسبه کنید. هر موقعیت ساعت با یک معادله ریاضی ساده (یا نه چندان ساده) پر می شود. معامله را ببینید

محصول برای میتوز تقسیم سلولی: 20 دلار در آمازون

برای یک زیست شناس که دکورهای خوشمزه را دوست دارد ، این هنر با ورق طلا که میتوز را به تصویر می کشد عالی است. شما می توانید این تصویر زیبا را از نحوه تقسیم سلول ها در هر اتاق آویزان کنید تا عشق به علم را با فضای دقیق طراحی شده خود گره بزنید. معامله را ببینید

کیت انرژی رباتیک با انرژی خورشیدی: 25.99 دلار 20.79 دلار در آمازون

ایجاد ربات های خود را همیشه یک ضربه. و این یکی از قدرت خورشید برای حرکت در اطراف استفاده می کند ، به این معنی که به کودکان امکان می دهد علاوه بر مهارت های مهندسی مورد نیاز برای جمع آوری ربات ، در مورد تبدیل انرژی نیز یاد بگیرند.

“زنان در علم: 50 پیشگام بی باک که جهان را تغییر دادند” – 10.45 دلار در آمازون

مشخصات جذاب 50 پیشگام که STEM – حوزه های علوم ، فن آوری ، مهندسی و ریاضیات – را تحول بخشیدند و بدون ترس راه را برای نسل های آینده هموار کردند ، بخوانید. نویسنده و تصویرگر راشل ایگنوتوفسکی. معامله را ببینید

حتما بخوانید:
CO2 اتمسفر در سال 2021 مرحله نگران کننده ای را پشت سر می گذارد.

سیتوز: بازی بیولوژیکی سلولی: 49.99 دلار 34.15 دلار در آمازون

در این بازی استراتژیک تخته ای از فضای داخلی سلول انسان و عملکرد مستقیم سلولی دیدن کنید! منابعی مانند پروتئین ها ، کربوهیدرات ها ، لیپیدها و DNA را جمع آوری کرده و آنزیم ها ، هورمون ها و گیرنده ها را بسازید تا امتیازات سلامتی کسب کنید.

جدول تناوبی عناصر کاف: 19.50 دلار در آمازون

نام این موارد را با این دستبند آلومینیومی قابل تنظیم و قابل تنظیم ، که جدول تناوبی را نشان می دهد ، حفظ کنید. میز با جوهر ضد آب چاپ شده و اندازه کاف 6.6 اینچ (16.7 سانتی متر) است.

فنجان کافئین با فنجان: 12.00 دلار در آمازون

از قهوه ، چای یا ماشین خود در یک لیوان شیشه ای شفاف که با تصویر مولکول کافئین تزئین شده است لذت ببرید. حاوی 0.8 پینت (400 میلی لیتر) مایعات سرد یا گرم (همراه یا بدون کافئین) است.

کراوات پی: 24.95 دلار در آمازون

ممکن است نتوانید تمام اعداد را با pi بشمارید – یک ثابت ریاضی غیر منطقی و نامحدود – اما می توانید نماد آن را که روی زمینه آبی چاپ شده است ، روی این کراوات میکرو الیاف پررنگ بپوشید. طول آن 147 اینچ و عرض آن 8.25 سانتی متر است

2021 این روز در تقویم علمی در یک جعبه: 12.28 دلار در آمازون

علم را هر روز با این تقویم در جعبه هایی ، پر از تصاویر باشکوه و حقایق روزانه در مورد اکتشافات و دستاوردهای علمی – از اعماق زمین تا منظومه شمسی و فراتر از آن – جشن بگیرید.

فرش از کهکشان گربه های چاق: 19.49 دلار در آمازون

در حالی که به این فرش خیره شده اید ، با یک گربه گربه ای که در پس زمینه کهکشان مارپیچی به تصویر کشیده شده ، رمز و رازهای جهان را در نظر بگیرید. در دو اندازه 3’x2 ‘و 6’x4’ (با 46.50 دلار) موجود است.

دمپایی Tardigrade: 24.99 دلار در آمازون

tardigrades جذاب (که به آن خرس آب نیز گفته می شود) قادر است در شرایط شدید مانند گرمای جوش ، یخ زدگی سرد و جارو برقی فضا زنده بماند. آنها همچنین میکروسکوپی هستند. اما این tardigrad های مخمل خواب دار به اندازه کافی بزرگ هستند که پاهای شما را بیش از حد گرم نگه دارند. معامله را ببینید

پیراهن مجموعه حشرات: 19.99 دلار در آمازون

تصاویر در تاریخ طبیعی در برداشت مجموعه سوسک ها پیراهنی را تزئین می کنند که هر حشره دوست یا حشره شناس را به وجد می آورد.

“عصب: ماجراهای در علم ترس”

روزنامه نگار برنده جایزه اوا هالند در کتاب جدید خود سفری شخصی را از طریق علم ترس آغاز می کند. عصب بخشی مساوی از خاطرات هلندی است که با ترس های خود روبرو شده است – مرگ مادرش و ترس از ارتفاع – و یک مطالعه علمی عصب شناسی در پشت ترس. ماجراهای هلند سوالاتی را که همه ما داریم روشن می کند: چرا می ترسیم؟ و چگونه می توانیم بر آن غلبه کنیم؟

قیمت: گالینگور 12.77 دلارمعامله را ببینید

گردنبند معتبر با آویز شهاب سنگ

گردنبندی که خارج از این دنیا باشد چطور؟ این آویز قطعه ای از یک شهاب سنگ واقعی از Campo del Cielo ، آرژانتین است. حدود 0.2 گرم (7 گرم) وزن دارد و در یک جعبه چوبی دست ساز بسته بندی می شود.

حتما بخوانید:
چگونه امشب "ارتباط عالی" مشتری و زحل را تماشا کنیم

قیمت: 19.95 دلارمعامله را ببینید

پتو با کاپوت کهکشان

با این پتو گرم و کلاه دار خود را در یک سحابی رنگی – ابر بین ستاره ای از گرد و غبار و گازها بپیچید. فضای داخلی آن با مخمل خواب دار است و پتو آن 20 اینچ (203 سانتی متر) عرض و 60 اینچ (152 سانتی متر) ارتفاع دارد.

قیمت: 45.99 دلارمعامله را ببینید

چراغ ماه روشن

یک مدل قمری چاپ سه بعدی ، بافت و ویژگی های سطح ماه را بر اساس داده های نجومی با وضوح بالا نشان می دهد. آهن ربا ها یک اثر آسانسور ایجاد می کنند ، و به کره تابش نور اجازه می دهد هنگام حلق آویز از یک سکوی چوبی نور تولید کند.

قیمت: 109.99 دلارمعامله را ببینید

کراوات PCB

دیوانه رایانه مورد علاقه خود را با این کراوات میکرو الیاف صفحه چاپی پیراهن آراسته کنید. طول کراوات 147 اینچ و عرض آن 8.25 سانتی متر است.

قیمت: 26.95 دلار ، کمتر از 29.95 دلار ذکر شده در قیمتمعامله را ببینید

“گربه ها مایع هستند”

گربه ها مایع هستند یا جامد؟ توانایی باورنکردنی آنها در ریختن بدن در ظروف با اشکال مختلف نشان می دهد گرچه گربه ها از نظر فنی جامد هستند ، اما برخی از خصوصیات فیزیکی مایع را از خود نشان می دهند. این کتاب جالب ، که توسط ربکا دونلی نوشته شده و توسط میسا صبوری تصویرگری شده است ، یک س scientificال علمی قانونی (و جذاب) راجع به دوستان گربه ما را بررسی می کند.

قیمت: گالینگور 15.44 دلارمعامله را ببینید

دایناسور “ژاکت زشت کریسمس” – مرد

این ژاکت کریسمس با تزئین دایناسور بسیار زشت است و نمی توانید آن را دوست نداشته باشید. ژاکت مناسب برای دیرین شناسان یا هر کسی که دایناسورها را دوست دارد (و تروپودهایی مانند T. rex) ، نرم ، دنج و 100٪ پنبه ای است.

قیمت: 25.23 دلار – 39.60 دلارمعامله را ببینید

LEGO Creator Space Shuttle Explorer

فضانورد یا اخترفیزیکدان پر رونق شما عاشق این خلق 3 در 1 لگو است: آنها می توانند یک شاتل فضایی با یک محموله باز ، یک بازوی رباتیک ، یک ماهواره با بالهای کشیده و یک کابین خلبان کوچک شکل بسازند (این کیت شامل مینی فیگور فضانورد است). برای سرگرمی بیشتر ، کودک شما می تواند با بازوی مته این کیت را به ایستگاه ماه یا مریخ نورد فضایی بازگرداند. (سنین توصیه شده: از 7 تا 12)

قیمت: 55.84 دلارمعامله را ببینید

میکروب های غول پیکر – سلول های خونی

حتی اگر از دیدن خون غش کنید ، مطمئناً می توانید با این سلولهای خونی مبهم کنار بیایید. و شاید شما بزرگ شوید و از پلاسمای خود ، پلاکت ها و همه سلول های باشکوهی که در رگ های شما می لولند پرستش کنید. این کیت مخمل خواب دار شامل: گلبول های قرمز خون ، گلبول های سفید خون ، پلاسما ، پلاکت ها و آنتی بادی ها است.

قیمت: 21.95 دلارمعامله را ببینید

پتیت کلاژ صحنه بازی مغناطیسی ، فضای بیرونی

دانشمند بلند پرواز یا کودک خیالی شما می تواند دست و مغز خود را مشغول تزئین صحنه ای در فضا یا داخل یک ایستگاه فضایی نگه دارد! این منطقه بازی مغناطیسی که برای سنین 3 سال به بالا طراحی شده است ، شامل 54 قطعه ساخته شده از مواد بازیافتی و چاپ شده با جوهرهای گیاهی است.

قیمت: 25.00 دلار معامله را ببینید


منبع: khabar-mojo.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Bozdurma 1xbetMobil Ödeme bozdurma