بهترین پیشنهادات برای مجموعه Osmo


کیت های Osmo افزودنی هایی برای iPads یا رایانه های لوحی Amazon Fire هستند که صفحه نمایش را به زمان لمسی تبدیل می کنند. این کیت ها از دستکاری ها – اعداد ، اشکال ، مربع ها با دستورالعمل های کدگذاری – استفاده می کنند که به کودکان امکان می دهد کاری را که انجام می دهند به دنیای فیزیکی ، به صفحه نمایش و بالعکس ترجمه کنند.

برای شروع به یک پایه Osmo و یک تبلت سازگار نیاز دارید. سپس می توانید تعدادی کیت را که برای آموزش مفاهیم مختلف طراحی شده اند ، انتخاب کنید. هرچه تعداد کیت های شما بیشتر باشد ، کودک شما می تواند کارهای بیشتری انجام دهد. برای جمعه سیاه ، Osmo یک سری معاملات را برای این کیت های موجود در آمازون منعقد می کند:

بهترین پیشنهادات برای کیت های Osmo

Osmo Genius Starter Kit برای iPad: 99.99 دلار 74.99 دلار در آمازون

این کیت استارتر با تمام iPad های دارای iOS9 یا بالاتر ، به جز نسل 1 ، iPad Pro 11 اینچی و iPad Pro 12.9 اینچی کار خواهد کرد. برای کودکان 6 تا 10 ساله طراحی شده است ، دارای پایه Osmo و بازتابنده iPad ، قطعات tangram ، پلاک ها ، کاشی های کلمه ، فضای ذخیره سازی برای هر بازی و پنج برنامه بازی: Numbers ، Tangram ، Words ، Newton و شاهکار با 25٪ تخفیف در آمازون ، مقدار زیادی دریافت خواهید کرد. تنها دفعه ای که قیمت در دسامبر 2019 پایین آمد ، زمانی که آمازون آن را به قیمت 69.99 دلار فروخت.
معامله را ببینید

Osmo Genius Starter Kit for Tablet Fire: 99.99 دلار 55.99 دلار در آمازون

این مجموعه سازگار با نسل 7 Fire 7 ، HD 8 ، HD 10 ، نسل 8 Fire HD 8 ، نسل 9 HD 7 ، HD 10 است ، همچنین برای کودکان 6 تا 10 سال طراحی شده است. همراه با یک پایه Osmo و یک بازتابنده برای تبلت های Fire ، قطعات tangram ، شماره پلاک ها ، کاشی های word ، فضای ذخیره سازی برای هر بازی و پنج برنامه بازی: Numbers ، Tangram ، Words ، Newton و Masterpiece. و اکنون آمازون آن را به قیمت 40٪ در لیست به فروش می رساند.
معامله را ببینید

Osmo Little Genius Starter Kit برای iPad: 79.99 دلار 55.99 دلار در آمازون

مشابه کیت استارت Genius ، اما برای کودکان پیش دبستانی ، این پایه دارای پایه Osmo و بازتابنده iPad (iOS9 یا بالاتر) ، 19 قطعه لباس تظاهراتی مقوایی ، 38 چوب و حلقه های سیلیکون ، یک تشک بازی سیلیکون ، یک استکر است فضای ذخیره سازی برای آهنگ های بازی و چهار برنامه بازی: ABC ، ​​حزب لباس ، داستانها و Sigiggle Magic. این کیت استارتر با 25 درصد قیمت لیست با کمترین قیمت به فروش می رسد. این فقط در آمازون سال گذشته کاهش یافت و به 55.99 دلار رسید.
معامله را ببینید

Osmo Little Genius Starter Kit for Tablet Fire: 79.99 دلار 55.99 دلار در آمازون

کیت استارتر برای کاربران تبلت Fire 3 تا 5 ساله. شما یک پایه Osmo و یک بازتابنده برای تبلت Fire ، 19 لباس بازی مقوایی ، 38 چوب و حلقه سیلیکون ، یک پد بازی سیلیکون ، ذخیره سازی مرتب برای قطعات بازی و چهار برنامه بازی خواهید داشت: ABCs ، حزب لباس ، داستان ها و Squiggle Magic. آمازون کمترین قیمت خود را برای کیت با 30٪ قیمت در لیست ارائه می دهد.
معامله را ببینید

کیت شروع کننده کدگذاری Osmo برای تبلت آتش: 99.99 دلار 69.99 دلار در آمازون (همچنین برای iPad: 99.99 دلار 78.99 دلار در آمازون)

این کیت حاوی همه چیزهایی است که شما نیاز دارید تا کودک 5 تا 10 ساله شما شروع به کد نویسی کند. سازگار با نسل 7 Fire 7 ، HD 8 ، HD 10 ، نسل 8 Fire HD 8 ، نسل 9 HD 7 و HD 10. شما پایه و بازتابنده Osmo را برای تبلت های Fire ، 31 بلوک برنامه نویسی و ذخیره سازی ملموس بهمراه دارید با سه برنامه بازی: Coding Awbie، Coding Jam و Coding Duo. مشاهده معامله

Osmo Little Genius Starter Kit for iPad + Early Math Explorer: 119.99 دلار 80.99 دلار در آمازون (همچنین برای تبلت Fire: 119.99 دلار 83.99 دلار در آمازون)

این کیت دارای پایه و بازتابنده Osmo ، 19 لباس ، 38 چوب و حلقه سیلیکون ، یک پد بازی سیلیکونی ، ذخیره سازی بازی و 6 برنامه بازی است: Shape Builder ، Counting Town ، ABC ، ​​Party Costume ، Stories و Squiggle Magic . در حال حاضر آمازون نسخه های iPad و Fire را با 30٪ تخفیف به فروش می رساند.
معامله را ببینید

Osmo Genius Starter Kit for Tablet Fire + شب بازی خانوادگی: 139.99 دلار 97.09 دلار در آمازون

این کیت همراه با پایه Osmo و بازتابنده ، قطعات tangram ، شماره پلاک ها ، کاشی های word ، ذخیره سازی مرتب برای هر بازی و هفت برنامه بازی ، از جمله دو بازی خانوادگی: Math Buzz ، Lettertopia ، Numbers ، Tangram ، Words ، Newton و شاهکار آمازون این بسته را به قیمت 31 درصد از لیست به فروش می رساند – پایین ترین قیمت تاکنون.
معامله را ببینید

Osmo Creative Starter Kit برای iPad: 69.99 دلار 52.49 دلار در آمازون (همچنین برای Tablet Fire: 99.99 دلار 48.99 دلار در آمازون)

این کیت برای کودکان 5 تا 10 ساله طراحی شده است ، دارای پایه Osmo و بازتابنده ، یک صفحه خلاق ، چهار نشانگر پاک کردن خشک ، یک کیسه لاستیکی میکروفیبر ، فضای ذخیره سازی مرتب برای هر بازی و سه برنامه بازی: Monster ، نیوتن و شاهکار. در حال حاضر آمازون نسخه iPad را با 25٪ تخفیف و نسخه Fire Tablet را با 30٪ تخفیف از قیمت خرده فروشی به فروش می رساند.

Osmo Coding Family Bundle برای iPad و Fire: 79.99 دلار 55.99 دلار در آمازون

این بسته بازی برای سنین 5 تا 10 سال طراحی شده است و شامل 31 بلوک کدگذاری ملموس از جمله: Walk، Jump، Manual، Magic، Rest، Quantifiers (Numbers)، Repetition، Subroutines، Arranged Game Store و سه برنامه بازی: برنامه نویسی Awbie ، برنامه نویسی Jam و برنامه نویسی Duo. در حال حاضر آمازون این بسته را با 30٪ تخفیف به فروش می رساند

آژانس کارآگاهی Osmo: 49.99 دلار 37.49 دلار در آمازون

با این کیت توسعه ، که شامل چهار کارت دو طرفه ، یک نگهدارنده کارت ، یک ذره بین و یک برنامه بازی است ، رمز و رازها را باز کنید. برای سنین 5 تا 12 سال طراحی شده است

شرکت پیتزا Osmo: 49.99 دلار 39.99 دلار در آمازون

کودکان پنج تا 12 ساله با این بازی پیتزا فروشی می توانند پیتزا درست کرده و شماره را تمرین کنند. این مجموعه همراه با یک پیتزا و سینی ، غذاهای کناری ، کاشی های پول ، یک فضای ذخیره سازی مرتب برای قطعات بازی و یک برنامه بازی: آمازون این افزونه را با 20٪ تخفیف به فروش می رساند. (اگرچه کمترین پیشنهاد وی برای شرکت پیتزا در فوریه گذشته بود ، زمانی که آمازون آن را به قیمت 23.99 دلار فروخت.) معامله را ببینید

هشتمین هیولا: 49.99 دلار 34.99 دلار در آمازون

هیولای شخصی خود را با این مجموعه نمایش برای نوجوانان 5 تا 10 ساله ایجاد کنید. شما یک صفحه خلاقانه ، چهار نشانگر پاک کننده ، یک کیف پاک کن فازی ، فضای ذخیره سازی مرتب برای هر بازی و یک برنامه بازی دریافت خواهید کرد: Monster Amazon افزودنی را با 30٪ از قیمت لیست به فروش می رساند ، پایین ترین پیشنهاد برای Osmo Monster.

چوب و حلقه های Osmo Little Genius: 39.95 دلار 27.99 دلار در آمازون

این مجموعه قابل تنظیم شامل 38 میله و حلقه سیلیکون برای تمرین تشکیل نامه ، یک صفحه بازی سیلیکون ، یک فضای ذخیره سازی مرتب برای قطعات بازی و دو برنامه بازی: ABCs و Squiggle Magic. آمازون میله ها و حلقه ها را با 30٪ تخفیف با کمترین قیمت به فروش می رساند

لباس Osmo Little Genius: 24.99 دلار 17.49 دلار در آمازون

نوزده لباس مقوایی و دو برنامه بازی (Costume Party & Stories) به تخیل بچه های 3 تا 5 ساله اجازه می دهد وحشیانه عمل کنند. با 30٪ تخفیف ، لباس ها یک خرید عالی در جمعه سیاه است – کمترین قیمت آمازون تاکنون ارائه شده است.

کلمات Osmo Genius: 29.99 دلار 20.79 دلار در آمازون

این کیت گسترش همراه با کاشی های word ، فضای ذخیره سازی و یک برنامه بازی است: Words. برای سنین 6 تا 10 سال ، Osmo Genius Words دارای بازخورد صوتی و بصری در زمان واقعی است که به کودکان امکان می دهد از طریق آزمایش در یک محیط بدون استرس یاد بگیرند. و اکنون آمازون این کیت را با 31٪ تخفیف می فروشد

اعداد نابغه Osmo: 29.99 دلار 20.89 دلار در آمازون

این کیت توسعه دارای شماره پلاک ، فضای ذخیره سازی مرتب و یک برنامه بازی برای کودکان 6 تا 10 ساله است: اعداد به گفته Osmo ، این کیت ریاضیات ، جمع ، شمارش ، تفریق ، ضرب ، حل مسئله ، گوش دادن و تفکر بصری و این در جمعه سیاه 30٪ تخفیف است. معامله را ببینید

Osmo Genius Tangram: 29.99 دلار 20.99 دلار در آمازون

این کیت توسعه دهنده برای سنین 6 تا 10 سال همراه با tangram ، فضای ذخیره سازی مرتب و یک برنامه بازی است: Tangram. کودکان می توانند قطعاتی از پازل ها را متناسب با شکل صفحه تنظیم کنند و بیش از 500 طرح / پازل را کامل کنند. هرچه بیشتر بازی کنید ، پازل های بیشتری نیز باز می شوند. معامله را ببینید

هشتمین Super Studio Disney ، Frozen 2: 29.99 دلار 22.49 دلار در آمازون

برای کودکان 5 تا 11 ساله ، این بسته یادگیری بارگیری شامل Super Studio Frozen 2 Sketchpad ، 2 نشانگر Super Studio ، پاک کن Super Sweeper و برنامه بازی Super Studio Frozen 2 است. کودکان به صورت گام به گام دستورالعمل های طراحی صحنه ها را دریافت می کنند “منجمد 2” و سپس در اولین انیمیشن خود زندگی را تماشا می کنند. آمازون کیت فوق العاده استودیو را با 25٪ تخفیف به فروش می رساند. معامله را ببینید

هشتمین استودیوی سوپر دیزنی ، پرنسس دیزنی: 29.99 دلار 22.49 دلار در آمازون

برای سنین 5 تا 11 سال ، این بسته یادگیری طراحی شامل Super Studio Disney Princess Sketchpad ، برچسب Super Studio ، پاک کن Super Sweeper و برنامه بازی Super Studio Disney Princess است. آمازون کیت نقاشی شاهزاده خانم را با 25٪ تخفیف به فروش می رساند. اگرچه این یک معامله است ، کمترین قیمت آمازون 11.99 دلار در فوریه گذشته بود. معامله را ببینید

Osmo Super Studio Disney ، میکی موس و دوستان: 29.99 دلار 22.49 دلار در آمازون

برای سنین 5 تا 11 سال ، این یادگیری طراحی شامل Super Studio Mickey Mouse & Friends Sketchpad ، برچسب Super Studio ، پاک کن Super Sweeper و برنامه بازی Super Studio Mickey Mouse & Friends است.


منبع: khabar-mojo.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*