[ad_1]

کیت های Osmo افزودنی هایی برای iPads یا رایانه های لوحی Amazon Fire هستند که صفحه نمایش را به زمان لمسی تبدیل می کنند. این کیت ها از دستکاری ها – اعداد ، اشکال ، مربع ها با دستورالعمل های کدگذاری – استفاده می کنند که به کودکان امکان می دهد کاری را که انجام می دهند به دنیای فیزیکی ، به صفحه نمایش و بالعکس ترجمه کنند.

برای شروع به یک پایه Osmo و یک تبلت سازگار نیاز دارید. سپس می توانید تعدادی کیت را که برای آموزش مفاهیم مختلف طراحی شده اند ، انتخاب کنید. هرچه تعداد کیت های شما بیشتر باشد ، کودک شما می تواند کارهای بیشتری انجام دهد. برای جمعه سیاه ، Osmo یک سری معاملات را برای این کیت های موجود در آمازون منعقد می کند:

بهترین پیشنهادات برای کیت های Osmo

Osmo Genius Starter Kit برای iPad: 99.99 دلار 74.99 دلار در آمازون

این کیت استارتر با تمام iPad های دارای iOS9 یا بالاتر ، به جز نسل 1 ، iPad Pro 11 اینچی و iPad Pro 12.9 اینچی کار خواهد کرد. برای کودکان 6 تا 10 ساله طراحی شده است ، دارای پایه Osmo و بازتابنده iPad ، قطعات tangram ، پلاک ها ، کاشی های کلمه ، فضای ذخیره سازی برای هر بازی و پنج برنامه بازی: Numbers ، Tangram ، Words ، Newton و شاهکار با 25٪ تخفیف در آمازون ، مقدار زیادی دریافت خواهید کرد. تنها دفعه ای که قیمت در دسامبر 2019 پایین آمد ، زمانی که آمازون آن را به قیمت 69.99 دلار فروخت.
معامله را ببینید

Osmo Genius Starter Kit for Tablet Fire: 99.99 دلار 55.99 دلار در آمازون

این مجموعه سازگار با نسل 7 Fire 7 ، HD 8 ، HD 10 ، نسل 8 Fire HD 8 ، نسل 9 HD 7 ، HD 10 است ، همچنین برای کودکان 6 تا 10 سال طراحی شده است. همراه با یک پایه Osmo و یک بازتابنده برای تبلت های Fire ، قطعات tangram ، شماره پلاک ها ، کاشی های word ، فضای ذخیره سازی برای هر بازی و پنج برنامه بازی: Numbers ، Tangram ، Words ، Newton و Masterpiece. و اکنون آمازون آن را به قیمت 40٪ در لیست به فروش می رساند.
معامله را ببینید

Osmo Little Genius Starter Kit برای iPad: 79.99 دلار 55.99 دلار در آمازون

مشابه کیت استارت Genius ، اما برای کودکان پیش دبستانی ، این پایه دارای پایه Osmo و بازتابنده iPad (iOS9 یا بالاتر) ، 19 قطعه لباس تظاهراتی مقوایی ، 38 چوب و حلقه های سیلیکون ، یک تشک بازی سیلیکون ، یک استکر است فضای ذخیره سازی برای آهنگ های بازی و چهار برنامه بازی: ABC ، ​​حزب لباس ، داستانها و Sigiggle Magic. این کیت استارتر با 25 درصد قیمت لیست با کمترین قیمت به فروش می رسد. این فقط در آمازون سال گذشته کاهش یافت و به 55.99 دلار رسید.
معامله را ببینید

Osmo Little Genius Starter Kit for Tablet Fire: 79.99 دلار 55.99 دلار در آمازون

کیت استارتر برای کاربران تبلت Fire 3 تا 5 ساله. شما یک پایه Osmo و یک بازتابنده برای تبلت Fire ، 19 لباس بازی مقوایی ، 38 چوب و حلقه سیلیکون ، یک پد بازی سیلیکون ، ذخیره سازی مرتب برای قطعات بازی و چهار برنامه بازی خواهید داشت: ABCs ، حزب لباس ، داستان ها و Squiggle Magic. آمازون کمترین قیمت خود را برای کیت با 30٪ قیمت در لیست ارائه می دهد.
معامله را ببینید

کیت شروع کننده کدگذاری Osmo برای تبلت آتش: 99.99 دلار 69.99 دلار در آمازون (همچنین برای iPad: 99.99 دلار 78.99 دلار در آمازون)

این کیت حاوی همه چیزهایی است که شما نیاز دارید تا کودک 5 تا 10 ساله شما شروع به کد نویسی کند. سازگار با نسل 7 Fire 7 ، HD 8 ، HD 10 ، نسل 8 Fire HD 8 ، نسل 9 HD 7 و HD 10. شما پایه و بازتابنده Osmo را برای تبلت های Fire ، 31 بلوک برنامه نویسی و ذخیره سازی ملموس بهمراه دارید با سه برنامه بازی: Coding Awbie، Coding Jam و Coding Duo. مشاهده معامله

Osmo Little Genius Starter Kit for iPad + Early Math Explorer: 119.99 دلار 80.99 دلار در آمازون (همچنین برای تبلت Fire: 119.99 دلار 83.99 دلار در آمازون)

این کیت دارای پایه و بازتابنده Osmo ، 19 لباس ، 38 چوب و حلقه سیلیکون ، یک پد بازی سیلیکونی ، ذخیره سازی بازی و 6 برنامه بازی است: Shape Builder ، Counting Town ، ABC ، ​​Party Costume ، Stories و Squiggle Magic . در حال حاضر آمازون نسخه های iPad و Fire را با 30٪ تخفیف به فروش می رساند.
معامله را ببینید

Osmo Genius Starter Kit for Tablet Fire + شب بازی خانوادگی: 139.99 دلار 97.09 دلار در آمازون

این کیت همراه با پایه Osmo و بازتابنده ، قطعات tangram ، شماره پلاک ها ، کاشی های word ، ذخیره سازی مرتب برای هر بازی و هفت برنامه بازی ، از جمله دو بازی خانوادگی: Math Buzz ، Lettertopia ، Numbers ، Tangram ، Words ، Newton و شاهکار آمازون این بسته را به قیمت 31 درصد از لیست به فروش می رساند – پایین ترین قیمت تاکنون.
معامله را ببینید

Osmo Creative Starter Kit برای iPad: 69.99 دلار 52.49 دلار در آمازون (همچنین برای Tablet Fire: 99.99 دلار 48.99 دلار در آمازون)

این کیت برای کودکان 5 تا 10 ساله طراحی شده است ، دارای پایه Osmo و بازتابنده ، یک صفحه خلاق ، چهار نشانگر پاک کردن خشک ، یک کیسه لاستیکی میکروفیبر ، فضای ذخیره سازی مرتب برای هر بازی و سه برنامه بازی: Monster ، نیوتن و شاهکار. در حال حاضر آمازون نسخه iPad را با 25٪ تخفیف و نسخه Fire Tablet را با 30٪ تخفیف از قیمت خرده فروشی به فروش می رساند.

Osmo Coding Family Bundle برای iPad و Fire: 79.99 دلار 55.99 دلار در آمازون

این بسته بازی برای سنین 5 تا 10 سال طراحی شده است و شامل 31 بلوک کدگذاری ملموس از جمله: Walk، Jump، Manual، Magic، Rest، Quantifiers (Numbers)، Repetition، Subroutines، Arranged Game Store و سه برنامه بازی: برنامه نویسی Awbie ، برنامه نویسی Jam و برنامه نویسی Duo. در حال حاضر آمازون این بسته را با 30٪ تخفیف به فروش می رساند

آژانس کارآگاهی Osmo: 49.99 دلار 37.49 دلار در آمازون

با این کیت توسعه ، که شامل چهار کارت دو طرفه ، یک نگهدارنده کارت ، یک ذره بین و یک برنامه بازی است ، رمز و رازها را باز کنید. برای سنین 5 تا 12 سال طراحی شده است

شرکت پیتزا Osmo: 49.99 دلار 39.99 دلار در آمازون

کودکان پنج تا 12 ساله با این بازی پیتزا فروشی می توانند پیتزا درست کرده و شماره را تمرین کنند. این مجموعه همراه با یک پیتزا و سینی ، غذاهای کناری ، کاشی های پول ، یک فضای ذخیره سازی مرتب برای قطعات بازی و یک برنامه بازی: آمازون این افزونه را با 20٪ تخفیف به فروش می رساند. (اگرچه کمترین پیشنهاد وی برای شرکت پیتزا در فوریه گذشته بود ، زمانی که آمازون آن را به قیمت 23.99 دلار فروخت.) معامله را ببینید

هشتمین هیولا: 49.99 دلار 34.99 دلار در آمازون

هیولای شخصی خود را با این مجموعه نمایش برای نوجوانان 5 تا 10 ساله ایجاد کنید. شما یک صفحه خلاقانه ، چهار نشانگر پاک کننده ، یک کیف پاک کن فازی ، فضای ذخیره سازی مرتب برای هر بازی و یک برنامه بازی دریافت خواهید کرد: Monster Amazon افزودنی را با 30٪ از قیمت لیست به فروش می رساند ، پایین ترین پیشنهاد برای Osmo Monster.

چوب و حلقه های Osmo Little Genius: 39.95 دلار 27.99 دلار در آمازون

این مجموعه قابل تنظیم شامل 38 میله و حلقه سیلیکون برای تمرین تشکیل نامه ، یک صفحه بازی سیلیکون ، یک فضای ذخیره سازی مرتب برای قطعات بازی و دو برنامه بازی: ABCs و Squiggle Magic. آمازون میله ها و حلقه ها را با 30٪ تخفیف با کمترین قیمت به فروش می رساند

لباس Osmo Little Genius: 24.99 دلار 17.49 دلار در آمازون

نوزده لباس مقوایی و دو برنامه بازی (Costume Party & Stories) به تخیل بچه های 3 تا 5 ساله اجازه می دهد وحشیانه عمل کنند. با 30٪ تخفیف ، لباس ها یک خرید عالی در جمعه سیاه است – کمترین قیمت آمازون تاکنون ارائه شده است.

کلمات Osmo Genius: 29.99 دلار 20.79 دلار در آمازون

این کیت گسترش همراه با کاشی های word ، فضای ذخیره سازی و یک برنامه بازی است: Words. برای سنین 6 تا 10 سال ، Osmo Genius Words دارای بازخورد صوتی و بصری در زمان واقعی است که به کودکان امکان می دهد از طریق آزمایش در یک محیط بدون استرس یاد بگیرند. و اکنون آمازون این کیت را با 31٪ تخفیف می فروشد

اعداد نابغه Osmo: 29.99 دلار 20.89 دلار در آمازون

این کیت توسعه دارای شماره پلاک ، فضای ذخیره سازی مرتب و یک برنامه بازی برای کودکان 6 تا 10 ساله است: اعداد به گفته Osmo ، این کیت ریاضیات ، جمع ، شمارش ، تفریق ، ضرب ، حل مسئله ، گوش دادن و تفکر بصری و این در جمعه سیاه 30٪ تخفیف است. معامله را ببینید

Osmo Genius Tangram: 29.99 دلار 20.99 دلار در آمازون

این کیت توسعه دهنده برای سنین 6 تا 10 سال همراه با tangram ، فضای ذخیره سازی مرتب و یک برنامه بازی است: Tangram. کودکان می توانند قطعاتی از پازل ها را متناسب با شکل صفحه تنظیم کنند و بیش از 500 طرح / پازل را کامل کنند. هرچه بیشتر بازی کنید ، پازل های بیشتری نیز باز می شوند. معامله را ببینید

هشتمین Super Studio Disney ، Frozen 2: 29.99 دلار 22.49 دلار در آمازون

برای کودکان 5 تا 11 ساله ، این بسته یادگیری بارگیری شامل Super Studio Frozen 2 Sketchpad ، 2 نشانگر Super Studio ، پاک کن Super Sweeper و برنامه بازی Super Studio Frozen 2 است. کودکان به صورت گام به گام دستورالعمل های طراحی صحنه ها را دریافت می کنند “منجمد 2” و سپس در اولین انیمیشن خود زندگی را تماشا می کنند. آمازون کیت فوق العاده استودیو را با 25٪ تخفیف به فروش می رساند. معامله را ببینید

هشتمین استودیوی سوپر دیزنی ، پرنسس دیزنی: 29.99 دلار 22.49 دلار در آمازون

برای سنین 5 تا 11 سال ، این بسته یادگیری طراحی شامل Super Studio Disney Princess Sketchpad ، برچسب Super Studio ، پاک کن Super Sweeper و برنامه بازی Super Studio Disney Princess است. آمازون کیت نقاشی شاهزاده خانم را با 25٪ تخفیف به فروش می رساند. اگرچه این یک معامله است ، کمترین قیمت آمازون 11.99 دلار در فوریه گذشته بود. معامله را ببینید

Osmo Super Studio Disney ، میکی موس و دوستان: 29.99 دلار 22.49 دلار در آمازون

برای سنین 5 تا 11 سال ، این یادگیری طراحی شامل Super Studio Mickey Mouse & Friends Sketchpad ، برچسب Super Studio ، پاک کن Super Sweeper و برنامه بازی Super Studio Mickey Mouse & Friends است.

[ad_2]

منبع: khabar-mojo.ir

ایندکسر