بهترین کیت علمی جمعه سیاه

[ad_1]

اگر کودکی دارید که دوست دارد اشکال بزند ، روبات های موبایل بسازد یا فقط به نحوه کار او اهمیت دهد ، ممکن است یکی از این کیت های علمی مناسب شما باشد. در اینجا آنچه برای جمعه سیاه به فروش می رسد وجود دارد.

کیت تحقیقات جاسوسی برای مجرمان 22.00 دلار 15.99 دلار در آمازون

007 داخلی خود را در آغوش بگیرید و با این کیت که دو معمای هیجان انگیز را برای حل با کمک هشت فعالیت علمی ارائه می دهد ، در مورد علم بیاموزید. هنگام مقایسه اثر انگشت ، تجزیه و تحلیل DNA و آزمایش مایعات و پودرها ، نحوه کار آزمایشگاه های جنایی را بیاموزید. برای سنین 8 سال به بالا توصیه می شود. و اکنون آمازون این کیت را با 27٪ تخفیف به فروش می رساند

اولین کیت برنامه نویسی و علوم رایانه ای Playz: 44.95 دلار 27.96 دلار در آمازون

کودکان در سن 6 سالگی می توانند با این کیت علمی Playz در مورد کدگذاری رایانه اطلاعاتی کسب کنند. با استفاده از کیت و کتاب دستورالعمل ، کودک شما می تواند گردنبندهای دوتایی ، دستگاه های رمزگذاری باستانی ، مسابقات مرتب سازی ، پیچ و خم های مرموز ، عکس های پیکسلی و سایر موارد را ایجاد و بازی کند. برای جمعه سیاه ، آمازون این کیت را با 38٪ تخفیف ارائه می دهد

Zen Laboratory DIY Slime Kit: 39.99 دلار 23.95 دلار در آمازون

کودک شما می تواند در حالی که مخلوط کامل مخاط را مخلوط می کند ، تظاهر به شیمی دان بودن کند و علم واقعی را بیاموزد. این مجموعه شامل 18 سرباره رنگی مختلف ، سه ابزار برش / شکل دهی ، دو نی پلاستیکی ، 12 بطری زرق و برق رنگی ، دو کیسه کاغذ شکر ، سه کیسه مهره و شش کیسه کف است. کودکان حتی می توانند یک پاشش پودر مخصوص اضافه کنند تا مخاط آنها در تاریکی بدرخشد.

برای جمعه سیاه ، آمازون این کیت را با 40٪ تخفیف ارائه می دهد

ساعت سیب زمینی سبز: 19.95 دلار 13.99 دلار در آمازون

آیا می دانید با میوه ها یا سبزیجات می توانید برق تولید کنید؟ این کیت 4M همه آنچه را که شما نیاز دارید (به استثنای محصولات) برای تبدیل سیب زمینی به باتری فعال که می تواند ساعت الکترونیکی را تأمین کند فراهم می کند: ساعت دیجیتال ، سیم و دندان.

برای جمعه سیاه ، آمازون این کیت را با 30٪ تخفیف ارائه می دهد

آزمایشگاه علوم نوری Hape Junior Inventor: 39.99 دلار 26.99 دلار در آمازون

وقتی به تمام کارهای نوری موجود در این کیت علمی نگاه می کنید ، چشمان خود را باور نخواهید کرد. کودکان 4 سال به بالا می توانند هشت آزمایش علوم نوری انجام دهند که شامل ایجاد: پریسکوپ ، توهم مخروطی ، تجسم سه بعدی ، کالیدوسکوپ دوار ، آینه بی نهایت ، آزمایشگاه نوری ، آونگ توهم نوری و دوربین تاریک است.

برای جمعه سیاه ، آمازون این کیت را با 33٪ تخفیف ارائه می دهد

hand2mind پرتاب موشک STEM کیت: 29.95 دلار 23.96 دلار در آمازون

برای ساخت و پرتاب موشک های خود با کیت به ستاره ها برسید. در این مسیر ، کودکان با پیشرانه و پرواز به فضا آشنا می شوند. راهنمای درگیر ، کودکان را از طریق مشاغل مختلف پیشرانه موشکی ، همراه با دستورالعمل های گام به گام برای انجام چندین آزمایش موشکی پیاده می کند. (برخی از وسایل منزل شامل نمی شود.) این کیت برای کودکان 8 تا 12 ساله توصیه می شود.

برای جمعه سیاه ، آمازون این کیت را با 20٪ تخفیف ارائه می دهد. معامله را ببینید

تراریوم روشن: 32.99 دلار 23.99 دلار در آمازون

درون این ظرف یک دنیای کوچک قرار دارد: یک باغ مینیاتوری که می تواند در شب با یک چراغ LED داخلی روشن شود. این مجموعه شامل شن و ماسه رنگی ، سنگ و خاک است. چمن گندم و دانه های چیا؛ مینیاتورهای عجیب و غریب قارچ و خرگوش ؛ و ابزار کاشت و آبیاری بذرها.

برای جمعه سیاه ، آمازون این کیت را با 27٪ تخفیف ارائه می دهد

کیت تحقیقاتی سنگهای قیمتی Discovery Kids: 19.99 دلار 12.97 دلار در آمازون

درون این ظرف یک دنیای کوچک قرار دارد: یک باغ مینیاتوری که می تواند در شب با یک چراغ LED داخلی روشن شود. این مجموعه شامل شن و ماسه رنگی ، سنگ و خاک است. چمن گندم و دانه های چیا؛ مینیاتورهای عجیب و غریب قارچ و خرگوش ؛ و ابزار کاشت و آبیاری بذرها.

برای جمعه سیاه ، آمازون این کیت را با 35٪ تخفیف ارائه می دهد

[ad_2]

منبع: khabar-mojo.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet