اینکه دیگر سایت ها به ما اشاره کنند و درباره ما صحبت کنند یا اینکه در شبکه های اجتماعی معروف شویم و دنبال کننده های بیشتری دریافت کنیم به کسب اعتبار و برندسازی در سئو مربوط می شود. یعنی در مورد سایت شما، میتوانید ببینید که ارزشمندترین لینکها کدامند و هر کدام از این لینکها به کدام یک از محتواها یا صفحههایتان ارجاع داده شده است. اضافه کردن لینکها به اینجا و آنجا هیچ نتیجهای برای رتبهبندی شما نخواهد داشت. همانطور که تصور میکنید، این هزینه میتواند اضافه شود. این فرایند PBN Padding نام دارد ، شما می توانید محتوایی را به وب سایت اضافه کنید تا این واقعیت که این وبسایت تنها برای راه اندازی لینک است ، را مخفی کنید. √ لینک شدن صفحه اصلی سایت: اگر همه به صفحه اصلی شما لینک بدهند و به مطالب سایت شما لینک ندهند جای نگرانیست، زیرا این مورد هم باعث میشود بک لینک به بک لینک بد تبدیل شود. در صورتی که بتوانید این کار را به بهترین شکل انجام دهید قطعا سایت شما در مدت زمان بسیار کوتاهی میتواند رتبه الکسا بسیار مناسبی پیدا کرده و به انتخاب های اصلی سایت گوگل تبدیل میشود و سایت شما را در بازه بسیار گسترده ای از نتایج جستجو به عنوان ۵ سایت برتر سئو نمایش دهد.

تو این حالت باید ضمن معرفی محصولاتتون و گذاشتن لینک مستقیم محصول تو سایت های مربوطه از بک لینک خوبی نیز برخوردار شوید. به این حالت اصطلاحا قانون کپی رایت گفته میشه و باعث بالا رفتن محبوبیت شما خواهد شد. در مقاله قبلی در مورده سئو و سئو داخلی صحبت کردیم و گفتیم که بعد از طراحی سایت اصفهان بهینه سازی اون مهم ترین مرحله هستش و در این زمینه یکی دیگه از مراحل اصلی بهینه سازی و سئوی سایت بعد از سئوی داخلی شروع سئوی خارجی هست. جبران خسارت تو این حالت از یه سایت نوپا سخت تر هستش. تو این حالت باید به خاطر کپی بودن مطلب و جریمه نشدن تون توسط گوگل، سایت مربوطه رو به عنوان منبع اصلی و تحت عنوان لینک معرفی کنین. تو این حالت تصاویرتون توسط دیگران مشاهده شده و ممکنه نظری هم در مورد تصویر شما ثبت کنن و یا با لینک تصویرتون وارد سایت شما بشن.

سایتهای بوکمارک همواره مورد توجه و علاقه موتورهای جست جو هستن و امتیاز خوبی به سایتهای که مطلب یا لینک خودشونو در اونا ثبت می کنن در نظر میگیرن. البته بسیاری از روش های سئو خارجی سایت وجود دارد که امروزه مورد استفاده قرار میگیرند ولی برای شروع به انجام کار سئو خارجی سایت میتوانید از این چند گزینه ای که به تفصیل به آنها پرداختیم بپردازید و کار خود را به گونه ای مثبت انجام دهید تا در راستای بهینه سازی هرچه بهتر سایت شما باشد و رتبه سایت شما را بهبود بدهد. سایت های شبکه ای اجتماعی: با همه گیر شدن شبکه های اجتماعی و عضو بودن هر فردی توی حداقل یکی از این شبکه ها، هر ورودی که از شبکه های اجتماعی داشته باشیم امتیاز بالایی در گوگل داشته و به عنوان بهترین و ارزان ترین منبع تبلیغات آنلاین به حساب می یاد. تو مقاله با عنوان سئو داخلی چیست؟ به عنوان مثال در صنعت سفر دریایی، می توانید لیندا را مشاهده کنید که متخصص این حوزه است. برای اینکه ایندکس شدن سایت شما در کمترین زمان انجام داده شود بهتر است خودتان ثبت نام در موتور های جستجو را انجام دهید که این روش می تواند بسیار در افزایش رتبه سایت شما تاثیر داشته باشد.

چرا بر روی سئو سایت تاثیر گذار است؟ سئو خارجی سایت چیست و چرا باید انجام شود؟ در آنالیز بک لینک باید به چه چیزهایی توجه کرد؟ همانطور که می دانید موتورهای جستجو امروزه دارای ابزارهای قدرتمندی برای آنالیز سایت ها هستند. همانطور که گفته شد برای لینک سازی باید در گام اول رقبا را یک به یک آنالیز کرده و با هوشمندی و رعایت یکسری نکات مهم، دست به انتخاب بزنید. ناامیدکننده است. درسته؟ هنوز باید کلی کار انجام دهید. برای سایت خود در شبکه های ویدئویی یک کانال ایجاد کنید و فیلم های خود را درون آنها قرار دهید. اگر میخواهید فوقالعاده ایمن باشید، میتوانید برای هر سایت حسابهای اجتماعی ایجاد کنید. در صورتی که سایت شما به صورت روزانه با محتوای ناب و جدید که کیفیت بالایی داشته باشد و اصول محتوا نویسی سئو در آن رعایت شده باشد را انجام دهید، علاوه بر اینکه بهانه هایی را ایجاد می کنید تا کاربران به سایت شما بازگردند، موتورهای جستجو بیشتر سایت شما را رصد می کنند و در آن می خزند که همین امر سبب می شود که شما بتوانید بهترین بازده را داشته باشید.