تلوزیون شیائومی 75 اینج کیولد QLED1 اسمارت و Q1 4k

از زاویه دید طرفین عرض بدنه در حدود 10 سانتیمتر است که در مقایسه با محصولات سامسونگ بسیار ضخیم تر دیده میشود و نمیشه گفت طراحی باریکی دارد. صفحهی آشنای اندروید تیوی که در آن اپلیکیشنها و نوار اختصاصی قابلیتها آنها، امکان جستوجو و آیکونهای تنظیمات و مشاهدهی اپلیکیشنها در حال اجرا را خواهید دید. شما میتوانید برای مشاهدهی فهرست کامل فرمتهای صوتی و تصویری پشتیبانیشدهی این تلویزیون به صفحهی این تلویزیون در بخش محصولات مراجعه کنید. شما میتوانید به جای اینکه از کنترل تلویزیون را کنترل نمایید با استفاده از صدا با تلویزیون تعامل داشته و بخشهای مختلف آن را مدیریت کنید. شیائومی نمرات خوبی برای کنترل از راه دور نیز کسب تلویزیون شیائومی 2021 کرد. قابلیت های کنترل از راه دور این تلویزیون به روزرسانی شده اند.

تلویزیون شیائومی کرج
در این تلویزیون شیائومی اسمارت فرمت های با کیفیت عالی تولید شده و صدا را در نهایت به صورت روان و با کیفیت، بدون هیچ گونه نویزی پخش می کند. یکی از پورتهای HDMI دارای قابلیت ARC میباشد تا به این طریق کنسول بازی بتواند به خوبی ارتباط تصویر و صوت را با تلویزیون برقرار کند. شیائومی قصد داشت تا به تدریج فعالیت های خود را فراگیرتر کرده و محصولاتش را راهی بازارهای جهانی کند، اما نام سختی که این برند چینی داشت، منجر میشود تا اروپایی ها و آمریکایی ها برای بیان نام آن و اسپل کردن حروف نام این شرکت دچار مشکل شوند. شیائومی در تلویزیون کیولد MI Q1 از 384 لامپ ال ای دی استفاده کرده است .

نمایندگی تلویزیون شیائومی به لطف وجود این قابلیت دیگر بازتاب نور آفتاب بر روی صحنه های در حال پخش هیچ تاثیری نمی گذارد. ویژگی دیگر این تلویزیون 98 اینچی، پشتیبانی از فناوری Motion Estimation/Motion Compensation (MEMC) به منظور بهبود نمایش تصاویر، خصوصاً تصاویر در حال حرکت است. Reality Flow یا MEMC از دیگر دارایی های تلویزیون X5 شیائومی می باشد که در صحنه های سریع به کمک بیننده آمده تا برترین تصاویر را به صورت صاف و روان دریافت کنند و کنتراست بالای تصاویر را در کنار رنگهای دقیق به نمایش بگذارند. تلویزیونهای سری Mi TV 5X از بلندگوهای دوگانه برخوردارند که امکان برخورداری از ویژگیهای Dolby Atmos و DTS-HD را برای کاربران فراهم می کنند. از ویژگیهای آن می توان از امکان استفاده از موتور جستجو، حالت کودکان، قفل کودک و ارائه پیشنهادهای هوشمند، بیش از ۷۵ کانال رایگان نام برد. مشخصات برد الکترونیکی را در زیر آروده ایم.

تلویزیون شیائومی گلدتگ
با مشخصات جذاب بیاندازیم. بهترین قیمت روز تلویزیون، خرید اینترنتی و خرید اقساطی تلویزیون با مشخصات فنی و امکان مقایسه با گارانتی اصلی نمایندگی خدمات پس از فروش در فروشگاه اینترنتی سل. به طور کلی، موسیقی یا هر صدای پس زمینه ای، با کیفیتی پخش عالی به گوش شما برسد، به شما این امکان را میدهد خیلی سریع تفاوت های ظریف در صداها را درک کنید. شما میتوانید با صداکردن تلویزیون با فرامین صوتی آن را خاموش کنید و حجم صدا را تغییر و کارهای نظیر آن را بهراحتی انجام دهید. در آزمایشهایی که انجام دادیم، انواع فایلهای تصویری و صوتی با فرمتهای مختلف رایج با کدکهای H.265 و H.264 با بیتریتهای مختلف در این تلویزیون بهراحتی اجرا میشوند.