تیونینگ فوق العاده موتور و بدنه پراید +تصاویر

نکته جالب این است که می توان موج صدایی تولید کرد که دقیقا مخالف موج دیگر باشد،این اساس کار گوشی های از بین برنده ی سر و صدا است که احتمالا دیده اید. صدا خفه کن ها از چند فناوری جالب استفاده می کنند تا صدا را کم کنند. وقتی یک موج به سوراخ برخورد می کند بخشی از آن وارد محفظه می شود و بخش دیگری بازتاب می شود.موجی که وارد محفظه می شود به دیواره ی انتهایی صدا خفه کن برخورد می کند و به طرف خارج سوراخ برگردانده می شود.طول این محفظه طوری محاسبه شده که این موج دقیقا بعد از بازتاب موج بعدی از دیواره ی خارجی محفظه،از سوراخ خارج شود.در حالت ایده آل بخش پر فشار موجی که از محفظه خارج شده با بخش کم فشار موجی که از دیواره ی خارجی محفظه بازتاب شده تداخل کرده و این دو موج یکدیگر را خنثی می کنند.

هدرز 206 تیپ 5
پس با این اعداد و ارقام با یک سوپر اسپرت طرف هستیم. به عقیده پلیس راهور تنها کارخانه سازنده خودرو براساس رعایت استانداردها مجاز به تغییر در ساختار خودروست و خارج از چارچوب کارخانه های خودروسازی، هرگونه تغییر در سیستم فنی و ظاهری خودرو، قطعاً مورد تأیید مؤسسه استاندارد و پلیس راهنمایی ورانندگی قرار نخواهد گرفت و کسانی که اقدام به این کار می کنند، باید فرایند استاندارد را به صورت مطلوب طی کنند. این افزایش قطر نیز باعث کاهش سرعت خروج امواج گاز میشه و موج خروجی شروع به ایجادضربان های ناگهانی در درون لوله ها میکنند. یکی از روش هایی که برای کاهش صدای اگزوز اتومبیل ها می توان از آن استفاده کرد، صدا خفه کن است. وظیفه هدرز، بهبود عملکرد قدرت موتور و کاهش مصرف سوخت است.

حتما بخوانید:
بهترین موسسه کنکور (همراه با معرفی موسسات 1401)

بنابراین زمانی که یک هدرز بر روی یک موتور به طرز قابل ملاحظهای باعث افزایش گشتاور و اسب بخار میشود بر روی موتور دیگه چنین گشتاور و توانی روارائه نمیدهو حتی باعث ایجاد اختلال در عملکرد موتور میشه.در اینجا صحبت از یکسیستم هست. تقویت، ارتقای زیبایی و بهبود عملکرد هر چه بیشتر اجزای موتور و بدنه را تا سر حد ممکن در اصطلاح تیونینگ می گویند. به پویا نمایی پایین نگاه کنید هر دو موج صدا صوت خالص اند اگر دو موج هم فاز باشند با هم جمع شده و موجی با همان بسامد قبلی اما دامنه دو برابر را تولید می کنند به این،تداخل سازنده می گویند اما اگر دو موج دقیقا در فاز مخالف باشند،با هم جمع شده و صفر می شوند به این،تداخل ویرانگرمی گویند.در لحظه ای که موج اول در فشار بیشینه خود است دومی در کمینه است.اگر هردوی این موجها پرده گوش را در یک زمان تحریک کنند چیزی نخواهید شنید چون این دو موج همیشه یکدیگر را خنثی می کنند.

هدرز هوكر زد می توان دو یا چند موج صدا را به هم اضافه کرد و صدای کمتری بدست آورد،ببینیم چگونه؟ این کار هم برای هرموتوری به این صورت بدست می اید که دو لوله فرضا با قطر 3 اینچ بدون هیچ خمیدگی بهعنوان اگزوز استفاده شود. برای سفارشیسازی یک پیکاپ تنومند فول سایز در مدت زمان ۵ روز تنها به سه چیز خیلی مهم نیاز دارید. اگر موتور موقع دور گرفتن مکث دارد یا صدای انفجار خفیفی تولید میکند، تاباندن پیچ تنظیم حداکثری میتواند میزان سوخت را کمتر یا بیشتر کند که این به نیاز خودرو بستگی دارد. مدل سازی. برش و جوشهدرز هست که این خود نیاز به علم مهندسی و یا اشنایی با اصول و مراحل دقیق ساختدارد.

حتما بخوانید:
دانلود فیلم قرارمون پارک شهر

نصب هدرز روی پراید
با همه این کارها به علاوه یک خوشبوکننده و یک سیستم صوتی باحال برای پراید اسپرت ماشین خود را به حد اعلا رساندهاید. در این سوی پرده کسانی هستند که شیفته ی ساخته های دست این ساحران خلاق بوده و حس زیبایی شناختی و ارضای فکری خود را در این زمینه به کار میگیرند. انتخاب نوع لوله ها و قطرشون دارای فرمول های خاص خودش هست که بعدا بهشمیپردازیم.اما بهترین راه برای تقویت سیستم اگزوز که دارای شرایط و کارکرد خوبی باشه چیست؟ هدرز هم جزوی از این سیستم پس برای کارکرد هر چه بهتر این سیستم تمامقطعات باید در هماهنگی کامل با یکدیگر باشند.

هدرز حرفه ای
اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد هدرز پراید لطفا به بازدید از وب سایت ما.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Bozdurma 1xbetMobil Ödeme bozdurma