جدیدترین گونه میمون در جهان در یک آزمایشگاه کشف شد ، نه یک آزمایش

[ad_1]

به تازگی دانشمندان کشف پاپا لانگور ، میمونی برگ خوار با اندازه متوسط ​​را که در مرکز میانمار پیدا شده است ، اعلام کردند. تخمین زده می شود که فقط 200 تا 250 عدد از این میمون ها وجود داشته باشد که احتمالاً به این معنی است که گونه جدید در طبقه بندی “در معرض خطر جدی” قرار دارد. این یافته تنها یک هفته یا بیشتر پس از شناسایی دو گونه جدید از گلایدرهای بزرگتر در استرالیا – مارپیال کشویی – اعلام شد. اما منظور دانشمندان از اعلام کشف گونه های “جدید” پستانداران چیست؟ آیا این حیوانات واقعاً برای علم ناشناخته بودند؟

اگرچه اکتشافاتی مانند لانگور و گلایدر مطمئناً هیجان انگیز است ، اما لازم به توضیح است که این گونه های قبلاً نامرئی نبودند که توسط یک کاوشگر نترس کشف شده بودند. در عوض ، این حیوانات به عنوان یک گروه متمایز از نظر ژنتیکی در یک جمعیت از قبل شناخته شده شناسایی شده اند. در واقع ، مردم محلی نسل ها با این حیوانات زندگی کرده اند و روش های خاص خود را برای شناسایی و طبقه بندی گونه ها دارند. هنگامی که دانشمندان گونه ای تازه شناسایی شده را براساس شواهد ژنتیکی اعلام می کنند ، معمولاً به این معنی است که آنها گونه ای از قبل تعریف شده را در سطح گونه پرورش داده اند.

[ad_2]

منبع: khabar-mojo.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet