[ad_1]

آیا به دنبال تهیه یک هدیه تعطیلات زود هنگام برای دانشمند ، مهندس یا اخترفیزیکدان تازه کار در زندگی خود هستید؟ پس این جمعه سیاه زمان مناسبی است برای بررسی این هدیه از لیست خرید خود و یا فقط با خواندن مطالب مربوط به سال 2021 خود را غرق کنید!

بالاتر از ج MagazinesDirect.com تو می توانی 50٪ تخفیف فوق العاده پس انداز کنید اشتراک در مجلات برجسته علمی ، فنی و فضایی جهان – این فقط 6.60 دلار پول نقد است!

برای معاملات انعطاف پذیرتر ، همچنین می توانید ماهانه اشتراک دیجیتال موبایل خارق العاده دریافت کنید ، در هر زمان که بخواهید مجله را امتحان کرده و از انتخاب خارج می شوید. با اشتراک دیجیتال موبایل ، دسترسی دیجیتال فوری دریافت خواهید کرد ، این بدان معناست که از تحویل مداوم مستقیم به دستگاه خود بهره مند خواهید شد و مشکلی را از دست نخواهید داد. اگر نظر خود را تغییر دهید ، می توانید در هر زمان تمدید خودکار را لغو کنید و فقط مشکلات باقیمانده ای را که قبلاً پرداخت کرده اید دریافت خواهید کرد!

همه چیز در مورد فضا و نحوه کار مجلات در iPad

امروز اشتراک دیجیتال ماهیانه را فقط با 2.38 دلار دریافت کنید! (اعتبار تصویر: آینده)

اشتراک دیجیتال موبایل خود را امروز برای عناوین خواهر در Live Science آغاز کنید چگونه کار می کند یا همه چیز در مورد فضا فقط با قیمت 2.38 دلار!

[ad_2]

منبع: khabar-mojo.ir

ایندکسر