خرید، قیمت و ویژگی کرم لایه بردار آ

پاک کننده اسکراب دو در یک سی گل یک پاک کننده ملایم و همزمان لایه بردار و ساینده فیزیکی به منظور لایه برداری از سلولهای مرده لایه اپیدرم و منافذ پوست و رفع جوش های سرسیاه می باشد. هوا به داخل منافذ پوست جریان پیدا می کند و باکتری های بی هوازی، که در اثر مسدود شدن منافذ وانباشت چربی ایجاد شده بود از بین می روند. این کرم را در زمانی که منافذ پوست باز هستند(بلافاصله پس از استحمام)مصرف نکنید.

ساباندن و ایجاد فشار منفی سبب می شود که روی پوست یک لایه برداری مکانیکی انجام گیرد. دقت کنید کرمهای لایه بردار علاوه بر این که میتواند سلولهای مرده را از روی پوست بردارد ، به نرمی و کاهش چین و چروکهای پوستی نیز کمک خواهد کرد. کرم آلفاسید سیگل با کمک اسیدهای میوه بدون پوسته پوسته کردن پوست میتواند چروکهای سطحی را برطرف کرده و پوست صورت را جوان سازد. در چنین شرایطی استفاده از محصولات لایه بردار مانند کرم لایه بردار درماتیپیک، کمک میکند تا بافت مرده پوست از بین رفته و سلولهای تازه جایگزین شوند. افزایش رطوبت و ایجاد نرمی و لطافت در پوست از ویژگی های این محصول است.

افزایش روند نوسازی سلول باعث شادابی و لطافت پوست و افزایش خاصیت الاستیسیته آن میگردد. به همین دلیل ٬مدت زمان ظهور علائم درمانی اندکی افزایش یافته است . چون حلال خوبی است و باعث جذب رطوبت در سطح پوست می شود و پوست را نرم و چرب می کند، از این ماده برای تهیه لوازم آرایشی بهداشتی استفاده می شود.

لایه بردارها، نقش مهمی را در برنامه های مراقبتی پوست ایفا می کنند.اگر لایه بردارها به طور صحیحی استفاده شوند می توانند بسیاری از مشکلات پوستی از جمله لک، جای جوش و چروک ها را برطرف کنند. عوامل بسیاری مثل تابش مستقیم نور خورشید، شرایط نامطلوب آب و هوایی، آلودگی هوا، رژیم غذایی نامناسب و بعضی از بیماریها میتواند سبب ایجاد مشکلات پوستی شود. روزی یک بار .این کرم حتما باید شبها و دور از تابش نور خورشید استفاده گردد. اگر قصد خرید کرم لایه بردار پوست دارید، حتما به کیووی هم نگاهی داشته باشید.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد کرم لایه بردار حاوی رتینول لطفا به بازدید از وب سایت ما.