از آنجایی که این نوع آیپی، شبکه محور است، پس میتوان گفت که در خانه چه از گوشی، کامپیوتر دسکتاپ و یا هر دستگاه دیگری استفاده کنید، در هر صورت آیپی عمومی شما، یکسان خواهد بود. این سامانه- از طریق همکاری با اپراتورها، دادگستریها، کلانتریها و اصناف موبایل و کامپیوتر سراسر کشور- به سرعت و از راه قانونی دستگاه گمشده یا سرقت شده شما را ردیابی می کند. این دوربین با داشتن portrait mode بینظیر به شما کمک میکند که حتی با دانش کم راجع به عکاسی، تصاویری بینظیر و شگفتانگیز بگیرید. همچنین نحوه مشاهده آدرس آیپی عمومی و خصوصی، معنای آنها و همچنین شیوه خصوصی نگه داشتن آنها را نیز مورد بحث قرار خواهیم داد.

در زیر به شیوه پیدا کردن آدرس IP خصوصی گوشی بر روی گوشی اپل آیفون 8 ظرفیت 256 گیگابایت شبکه خانگی میپردازیم. آدرس آیپی خصوصی و یا محلی نیز یک دستگاه خاص را بر روی شبکه شما، مشخص و شناسایی میکند. در یک شبکه مشخص، هر آدرس آیپی خصوصی تنها میتواند مختص یک دستگاه واحد باشد. این آموزش بر اساس یک گوشی پیکسل و همچنین اندروید 11 تهیه شده است. شرکت اپل پس از ساخت دو سری گوشی موبایل با صفحه نمایش بزرگ، این بار درسال 2016 تصمیم به ساخت گوشی جدیدی به نام آیفون SE کرد که مشابه آیفون 5 با همان اندازه و فرمت بوده است.

این آدرس در واقع یک برچسب عددی بوده که به هر یک دستگاههای متصل شده به شبکه، تخصیص داده میشود. البته همین آدرس میتواند در یک شبکه خصوصی دیگر نیز مورد استفاده قرار بگیرد. همانطور که در بالا نیز بدان اشاره کردیم، 2 نوع آدرس آیپی خصوصی و عمومی وجود دارند. ابتدا بهتر است که به چیستی آدرس آیپی بپردازیم تا بدین ترتیب بتوانید از اطلاعات به دست آمده، استفاده کنید. جایی که گرفتن عکس برای گذاشتن پست، استفاده از فیلترها و دوری از واقعیت اغلب اولویت بیشتری دارند، واقعگرایی یکی از اصلیترین چیزهایی که در سلفی به دنبال آن میگردید، نیست.

در نهایت اگر دوست دارید یک گوشی خاص و همه چیز تمام داشته باشید و قیمت گوشی آیفون 13 پرو مکس از نظر شما زیاد نیست با خرید ایفون ۱۳ پرو مکس لذت تجربه و استفاده از جدیدترین و بهترین قابلیتها را به خود هدیه دهید. ایفون ۱۳ پرو مکس سیستم عامل iOS 15 را اجرا خواهد کرد که دنیای نرم افزاری متفاوت و جذابی را در اختیار کاربران قرار میدهد. اپل برای بخش سیستم عامل این گوشی هوشمند از جدیدترین سیستم عامل معرفی شده اپل یعنی IOS 15 بهره می برد.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از گوشی آیفون 6 قیمت دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر