در اینجا تمام سر و صدای زنبورها وجود دارد

[ad_1]

زنبور عسل خانگی (Apis mellifera)، همچنین اغلب “زنبور عسل” نوشته می شود و از نظر علمی به عنوان زنبور عسل اروپایی یا غربی شناخته می شود ، رایج ترین در میان 9 زنبور عسل تولید کننده عسل است. به گفته گروه کشاورزی دانشگاه آرکانزاس ، از آفریقا ، اروپا و خاورمیانه سرچشمه می گیرد ، اما انسان ها زنبورهای عسل خانگی را در سراسر جهان معرفی کرده اند و این تنها زنبور عسل در ایالات متحده است.

زنبورهای عسل حشرات اجتماعی هستند. آنها براساس کل سازمان غذا و داروی آمریکا در کلنی های بزرگی زندگی می کنند که شامل یک زنبور عسل بزرگ ملکه و دهها هزار زنبور زن کارگر است که تعداد آنها با فصول مختلف متفاوت است. زنبور عسل ملکه تنها زنبوری است که تخمگذاری می کند. زنبورهای نر ، که هواپیماهای بدون سرنشین نامیده می شوند ، فقط در فصل جفت گیری بهار دیده می شوند و از تخم های غیر بارور خارج می شوند. از طرف دیگر زنبورهای زن کارگر از تخمهایی که توسط هواپیماهای بدون سرنشین بارور شده اند بیرون می آیند.

[ad_2]

منبع: khabar-mojo.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet