در اینجا هزینه Google Nest Wifi Pro می تواند چقدر باشد


بررسی google nest wifi در نزدیکی میدان

TL; دکتر

  • فهرستی از Google Nest Wifi Pro اعلام نشده در وب‌سایت B&H یافت شد.
  • صفحه محصول پیش از انتشار به عنوان Google Nest Wifi Pro 6E فهرست شد.
  • انتظار می رود Google Nest Wifi Pro در رویداد 6 اکتبر گوگل راه اندازی شود.

یک صفحه محصول که زودتر منتشر شد، وجود دستگاه Wi-Fi بعدی Google Nest را فاش کرد. ظاهراً صفحه تأیید می‌کند که دستگاه Nest جدید از Wi-Fi 6E استفاده خواهد کرد.

بیش از یک ماه پیش، یک دستگاه جدید گوگل با شماره مدل “G6ZUC” در لیست FCC مشاهده شد. مطابق با 9To5Google، شماره مدل با جانشین Nest Wifi آینده مطابقت دارد. به لطف اطلاعات فاش شده از B&H، به نظر می رسد اکنون می دانیم که جانشین آن را می توان «Google Nest Wifi Pro 6E Router» نامید.

در باز شد 9To5Google، به نظر می رسد که B&H ​​قبل از اینکه دستگاه حتی برای راه اندازی آماده شود، یک صفحه محصول درباره روتر منتشر کرده است. صفحه محصول ظاهراً برخی از جزئیات مانند قابلیت های Wi-Fi 6E و برچسب قیمت 199 دلاری را تأیید می کند. بسته های دو و سه تایی نیز به ترتیب با قیمت های 299 و 399 دلار در دسترس هستند.

علاوه بر این، صفحه همچنین نشان می‌دهد که روتر در رنگ‌های متفاوتی عرضه می‌شود. این رنگ ها عبارتند از: برفی (سفید)، کتان (قهوه ای روشن)، مه آلود (آبی روشن) و علف لیمویی (زرد/سبز روشن).

با قضاوت بر اساس نام «Pro»، ممکن است گوگل از همان طرح نامگذاری که برای گوشی‌ها و هدفون‌های پیکسل خود استفاده می‌کند، پیروی کند. این ممکن است به این معنی باشد که Nest Wifi Pro لزوماً نباید جایگزینی برای Nest Wifi فعلی شما باشد.

حتما بخوانید:
باربری و اثاث کشی در تهران

ساحل گفت 9To5 گوگل که Nest Wifi Pro محصول جدیدی است که به زودی عرضه می شود. آنها ممکن است به زودی به 6 اکتبر، زمانی که قرار است گوگل پیکسل رونمایی شود، اشاره کنند.

متأسفانه گهگاهی نشت می کند و این بار B&H مقصر بوده است. حداقل فروشگاه می تواند با دانستن اینکه این تنها چیزی نیست که در حال حاضر خبر را منتشر می کند، احساس راحتی کند.

دیدگاهتان را بنویسید