ردیاب شخصی – گروه فناوری افرا

این بدان دلیل است که می توان آن را به شخص متصل کرد و فقط با استفاده از کلید حذف کرد. کافی است روی آن دوبار ضربه بزنید و برنامه روی تلفن متصل شما نویز تولید می کند تا بتوانید تلفن خود را پیدا کنید. به سادگی پلاستیک پشتی را جدا کرده و آنها را فعال کنید، در کنار آیفون خود نگه دارید تا آن را متصل کرده و از آن استفاده کنید. آنها مقرون به صرفه و خوش ساخت بوده و برای استفاده برای دارندگان آیفون، آسان است. هشدارهای خودکار مفید هستند، به سرپرست اطلاع دهید که آیا کاربر محل سکونت خود را ترک کرده است، دیر به خانه آمده است و برای بررسی پیشرفت سفر با اتوبوس آن را بررسی کنید.

استفاده از ۳G ، ۴G و Wi-Fi همراه با GPS به این معنی است که می توانید موقعیت فرد را بر روی نقشه یا در داخل خانه نیز مشاهده کنید که در صورت نیاز به راحتی با خدمات اورژانس به اشتراک گذاشته می شود. مثلا اگر ردیاب را برای استفاده کودک یا فرد سالمند خریداری میکنید یک ردیاب سبک به راحتی در جیب یا کیف او جای میگیرد و قابلیت حمل بسیار سادهای خواهد داشت. آنتن های زمینی پخش شده در سراسر جهان برای کنترل مسیرهای ماهواره ها و همگام سازی ساعت آنها استفاده می شود.

آنها به عنوان بهترین ردیاب های شخصی حتی یک ویژگی برای نوعی ردیابی ناخواسته دارند. AngelSense Guardian ردیاب GPS ایده آل برای کودکان و افراد مسن است. همچنین باتری ایرتگ بیش از یک سال دوام می آورد و این ردیاب های GPS نیز ضد آب هستند. جی پی اس شخصی بدون نصب GR600 دارای آهنربای قدرتمند داخلی نیز هست تا در صورت نیاز قابلیت استفاده درون خودرو نیز داشته باشد. این کار برعکس نیز کار می کند، زیرا Tile دارای یک دکمه است. سپس می توانید AirTag را به هر مورد شخصی مانند کلید، کیف پول و غیره اضافه کنید و تلفن شما قادر خواهد بود دقیقاً مکان این مورد را ردیابی کند.

حتما بخوانید:
عمل جراحی ژنیکوماستی + عکس و فیلم از مراحل عمل ژنیکوماستی

برای اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه این ردیاب مراجعه کنید. اگر از دستگاه Apple مانند iPhone 12 استفاده می کنید و در حال حاضر در اکوسیستم اپل Find My هستید، AirTags یک هماهنگی طبیعی به نظر می رسد. در مجموع، وقتی در نظر می گیرید که این امر نیازی به اشتراک ندارد، این یک گزینه مناسب است. Tile Mate یک گزینه جایگزین است که از نظر فنی یک دستگاه GPS نیست.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد گوشی ردیاب شخصی لطفا از سایت ما دیدن کنید.