رویایی ترین مسیر به سمت بهشت زمین

همچنین میزان این ترکیب در سیرهای کهنه کمتر است. سیر به دلیل داشتن خاصیت ضد درد و ضد باکتری به تسکین دندان درد کمک می کند پس می توانید چند حبه سیر خرد شده را به طور مستقیم روی دندان قرار دهید فقط بدانید ممکن است موجب تحریک لثه شود. الگوهای موزاییک و لکهها یا رگههای کلروتیکی روی برگها، کاهش رشد گیاه و کاهش اندازۀ پیازها از علائم این بیماری است. مرحله هفتم: مقدار سیر را زیاد نریزید (تقریبا در ازای هر کیلوگرم بادمجان، ۴۰۰ گرم سیر لازم است). مقدار سرکه باید آنقدر باشد که روی مواد ترشی را بگیرد. اگر در این مدت مواد ترشی سرکه را به خود جذب کردند و مقدار سرکه کم شد، روی آن را سرکه بریزید. آب موجود در سیر تقریبا ۶۳ درصد است که طی فرآیند تخمیر باید به مقدار ۴۰ تا ۵۰ درصد برسد تا برای خوردن بهتر باشد. شیشه را به مدت 20 تا 25 روز در دمای اتاق نگه دارید. از شیشه یا ظرف شیشه ای استفاده کرده و بادمجانها را درون شیشه قرار دهید. در فلفل قرمز چند سوراخ بزنید و آنها را در ظرف قرار دهید. باینصورت که حبه سیرو مخلوط خمیر فلفل و نمک کردم و گذاشتم تو سوراخ دندونم دردش کم شد فقط نمیدونم چرا زبونم میسوزه فک کنم حسودیش میشه!

بادمجانها را با مخلوط سبزیجات پر کنید و با یک خلال دندان چوبی مهر و موم کنید. مصرف سیر سیاه با خستگی های مزمن ناشی از کار زیاد مبارزه میکند و برای ورزشکارانی که می خواهند، مقاومت بدنشان را بالا ببرند توصیه می شود. ۲- یک ساعت قبل از ورزش سیر سیاه میل کنید: سیر سیاه چربی سوز است و مصرف آن قبل از ورزش به چربی سوزی بیشتر و لاغری کمک می کند.به علاوه سیر سیاه انرژی زا هم هست و به ورزش بهتر کمک می کند. همچنین به عنوان انرژی زا در نوشابه ها، داخل اسموتی های ورزشکاران قبل از ورزش و یا به صورت ناشتا در جهت خاصیت دارویی آن استفاده می کنند. سیر سیاه دکتر بیز برای لاغری محصولی برای افزایش انرژی بدن و سرشار از آنتی اکسیدان است. جریان هوا از طریق جابجایی طبیعی از میان کلکتور و مواد موجود در قفسه ها عبور کرده و هوای مرطوب از دریچه های بالا خارج می شود .اثر ترموسیفونی موثر بر جریان هوای مورد نیاز را می توان با استفاده از هواکش افزایش داد .برای ایجاد اثر هواکش جهت تامین جریان هوای مورد نیاز، باید ارتفاع خشک کن کافی باشد. در ظرف شیشهای را محکم ببندید تا هوا وارد آن نشود.

برای خرید این سیر سیاه می توانید به شرکت پخش سیر سیاه در قم مراجعه کنید، تا بهترین و با کیفیت ترین نوع این سیر سیاه را تهیه و خریداری کنید. مصرف سیر خام به صورت ناشتا با توجه به تجربیات بعضی از مردم، توانسته است مشکلات عصبی را در آنها درمان کند. سیر سیاه یک معجزه گر در درمان زود انزالی می باشد. سیر سیاه ضمن جلوگیری از بیماریهای قلبی، باعث کاهش فشار خون شده و غلظت خون را کاهش می دهد.3. تمام بیماریهای که منشا ویروسی و عفونی دارند را رفع میکند. این دو ترشی سابقۀ طولانی در حوزۀ چاشنی ایرانی دارند و در بیشتر شهرهای ایران توسط خانوادهها تهیه میشوند. بادمجان شکم پر یکی دیگر از انواع ترشی ایرانی است که طرفداران خاص خود را دارد. البته فرقی نمیکند بادمجانهایی که استفاده میکنید درشت باشد یا ریز؛ طبعاً ترشی بادمجان حلقه ای با بادمجانهای ریز شکلوشمایل زیباتری خواهد داشت، اما حواستان باشد در صورت استفاده از بادمجانهای ریز، آنها را آنقدر حرارت ندهید که له شوند؛ هر قدر بادمجانها قلمیتر و ریزتر باشد، باید زمان کمتری آنها را حرارت داد. در ادامه طریقه مصرف سیر برای لاغری را توضیح خواهیم داد.

درمان سرماخوردگی، گلو درد، تقویت سیستم ایمنی، کاهش درد مفاصل و خاصیت سم زدایی از مهمترین خواص سیر و عسل در طب سنتی است. ویژگی ملین بودن و فیبر موجود در آلوبخارا به درمان یبوست کمک میکند. بعد از گذر از دشت های سرسبز می توانید در سمت خلخال و روستاهای گردشگری اطراف آن حرکت کنید تا شاهد طبیعت جالب و روستاهای بکر و زیبای آن باشید. مرحله نهم: نخ در ظرف را ببندید و حدود دو هفته آن را در جای خنک نگه دارید تا ترشی شما آماده شود. این بسته به ذائقه و سلیقهی شما دارد. اگر بعد از شستن، آب آنها را به درستی نگیرید و زمان کافی برای خشک شدن ندهید، ممکن است باعث کپک زدن ترشی شوند. درست برخلاف آنچه درباره طرز تهیه ترشی بادمجان درسته گفتیم، برای ترشی بادمجان حلقه ای کافی است بادمجانهایتان را بهصورت حلقهای خرد کنید. بادمجانها نباید آنقدر ریز خرد شوند که له شوند. دقت کنید جوشاندن بادمجانها نباید آنقدر باشد که بادمجان له شود. طرز تهیه ترشی بادمجان و ترشی بادمجان شکم پر را در بالا توضیح دادیم، حالا میتوانید دست به کار شوید شروع به درست کردن ترشی بادمجان کنید.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از سیر سیاه انتی اکسیدان دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.