سامسونگ به تازگی تعمیرات صفحه نمایش را آنقدر ارزان انجام داده است که می توانید نظر خود را در مورد صفحه نمایش تاشو تغییر دهید


پایه Samsung Galaxy Z Flip 4 و Galaxy Z Fold 4

رابرت تریگز / Android Authority

TL; دکتر

  • در گذشته، سامسونگ ۲۴۹ دلار برای تعمیر صفحه نمایش گلکسی Z Fold یا Flip خارج از گارانتی دریافت می کرد.
  • سامسونگ قیمت تعمیر صفحه نمایش Fold 4 و Flip 4 را کاهش داده است تا با قیمت تعمیر صفحه نمایش استاندارد گوشی مطابقت داشته باشد.
  • در حال حاضر، تعمیر این صفحه نمایش ها می تواند 29 دلار هزینه داشته باشد.

Galaxy Z Fold 4 و Flip 4 به تازگی این هفته معرفی شدند. در حالی که Fold 4 و Flip 4 نسبت به طراحی های قبلی بهبود یافته اند، بحث دوام یکسان است. پیش از این، محافظ های صفحه نمایش جدا شده و در برابر گرد و غبار آسیب پذیر بودند. در نتیجه، خبری مبنی بر کاهش هزینه های تعمیرات توسط سامسونگ نمی توانست در زمان بهتری منتشر شود.

مطابق با حاشیه، غیرمتمرکزمشتریان Samsung Care Plus که ماهانه 11 دلار برای اشتراک می پردازند، معمولاً 249 دلار برای تعمیر فلیپ یا چرخاندن صفحه بدون گارانتی دریافت می کنند. با این حال، امسال سامسونگ این کسر را به تعمیر استاندارد صفحه نمایش گوشی کاهش داد، به این معنی که هزینه آن می تواند به 29 دلار برسد.

به عنوان برخی از گران ترین گوشی های سامسونگ، کاهش هزینه های تعمیر این دستگاه ها یک تغییر خوشایند است. حتی ممکن است انگیزه کافی برای فشار دادن به کسانی که روی حصار بوده اند تا در نهایت یکی از این تلفن ها را بردارند.

حتما بخوانید:
مرور زمان حماسی نشان می دهد که راه شیری در 400000 سال دیگر چگونه خواهد بود