سبد گل ارزان قیمت؛ هدیه ای متفاوت

وقتی می خواهید گل هدیه دهید فرقی نمی کند دسته گل، شاخه گل یا سبد گل ارزان قیمت باشد. یک تزیین زیبا می تواند آن را به هدیه ای منحصر به فرد تبدیل کند. گاهی شما با توجه به بودجه خود می خواهید یک سبد گل ارزان قیمت را برای هدیه دادن انتخاب کنید.

برای داشتن یک سبد گل زیبا نیازی نیست گل های گران قیمت و خارج از فصل را تهیه کنید. ترکیب یک شاخه گل رز با گل های داوودی، گلایل یا آنتوریوم بسیار زیباست.

یک سبد گل ارزان قیمت با یک تزیین چشم نواز می تواند زیبایی خیره کننده ای را خلق کند.

تزیین سبد گل، باغ کوچکی از گل

گل ها جدا از بوی خوش، زیبایی خیره کننده ای نیز دارند، اما باز هم به دنبال زیباتر کردن گل ها هستیم. گل ها در عین زیبایی و لطافت زبان گویای ناگفته‌ ها هستند. علاقه، احترام، عشق، قدردانی و … را می‌ توان در قالب هدیه ای به نام سبد گل به طرف مقابل تقدیم کرد.

برخی آداب و رسوم در فرهنگ ما بدون‌ گل معانی خود را از دست می دهند. حتی یک نوع بی احترامی محسوب می‌شوند، مانند خواستگاری و بله برون.

گاهی هیچ کلمه و رفتاری نمی تواند احساس واقعی فرد را بیان کند. رفع کدورت، ابراز علاقه و دوست داشتن را می توان نام برد. اگر یک سبد گل زیبا هدیه دهید حرف های ناگفته سریع تر گفته می شوند.

بعضی افراد قصد دارند یک سبد گل ارزان قیمت را انتخاب کنند. در نتیجه توان مالی خود را در نظر می گیرند.

بیان احساسات با سبدی از گل های خوشبو

ممکن است هزینه ای را برای انتخاب سبد گل ارزان قیمت تعیین کرده باشید. قصد دارید سبد گلی را انتخاب کنید که گران نباشد، اما زیبایی خیره کننده ای داشته باشد. می خواهید گل ها به قدری زیبا باشند که عمق احساس تان را بیان کنند.

اولین نکته برای خرید سبد گل ارزان قیمت این است که گل های خارج از فصل نخرید. گل های فصلی نسبت به گل های غیر فصلی ارزان تر هستند.

جنس سبد گل نیز در قیمت نهایی تاثیرگذار است. بنابراین سبد های ارزان ‌قیمت را انتخاب کنید. سبد گل را با متریال هایی مانند روبان، ریسه مرواریدی یا شکوفه های کوچک زیباتر کنید.

سبد گل

تزیین سبد گل به دو صورت انجام می شود:

تک گل: مانند سبد گل رز

گل های ترکیبی: چند نوع گل در کنار هم

راهنمای خرید سبد گل ارزان قیمت

برای تزیین سبد گل ارزان قیمت گل های ترکیبی روی لینک کلیک کنید. به عنوان مثال گل رز را گل اصلی در نظر بگیرید و از گل های ارزان قیمت دیگر برای تزیین بیشتر استفاده کنید. گل های آنتوریوم، آلسترومریا، میخک، داوودی و گلایل بهترین پیشنهاد هستند.

خرید سبد گل ارزان قیمت از گل فروشی هایی که عرضه مستقیم و محلی دارند بهترین انتخاب است.

از گل فروش بخواهید که غنچه های متوسط و کوچک را در کنار گل اصلی قرار دهد. ترکیب بسیار زیبایی به وجود می آید، همچنین در هزینه نهایی تاثیر می گذارد.

می توانید از انواع برگ های طبیعی برای تزیین سبد گل استفاده کنید. سبد گل را جذاب تر و گیراتر می‌کنند.

یک ترفند دیگر را به شما آموزش می دهیم، بهتر است بین خودمان باشد.

برای انتخاب و خرید سبد گل ارزان قیمت آخر وقت به گل فروشی مراجعه کنید. اول صبح تا حوالی ظهر گل ها قیمت بالاتری دارند.

 

جنس و اندازه سبد گل

برخی افراد تصور می کنند که سبد گل یک سبک کلاسیک و قدیمی است. به عنوان مثال سبد گل حصیری یک نوستالژی محسوب می شود.  

برای خرید سبد گل ارزان قیمت انتخاب و سبک چیدمان گل ها بسیار اهمیت دارند. امروزه سبد هایی بسیار زیبا با جنس های مختلف طراحی می شوند. سبد هایی که می توانند میزبان خوبی برای گل ها باشند.

سبد هایی از جنس حصیر، چوب معرق یا ساده، پلکسی (سیلور و طلایی)، پلاستیک، مقوا و… را می توان نام برد. در شکل های متنوع مانند مربع، دایره، چند ضلعی، فانتزی (قلب) و… طراحی می شوند.

سبد گل

نوع سبد را با توجه به موقعیت هوشمندانه انتخاب کنید. به عنوان مثال سبد گل برای مراسم ترحیم باید مشکی باشد.

برای مراسم ازدواج، جشن تولد و … یک سبد گل ارزان قیمت اما شیک و لاکچری را انتخاب کنید. مطمئن باشید اگر با دقت انتخاب کنید پشیمان نخواهید شد.

گل آرایی سبد گل، میزبان گل ها

سبد گل در اندازه های مختلف طراحی می شوند:

1) کوچک

2) متوسط

3) بزرگ

سبد های کوچک و متوسط ابعاد کمتری دارند. برای خرید سبد گل ارزان قیمت بهتر است یک سبد کوچک یا متوسط را انتخاب کنید.

واقعیت این است که گل فروش باید ابتدا از سلیقه مشتری خود آگاه باشد. به عنوان مثال باید نوع گل، رنگ، تعداد و ویژگی مراسم را از مشتری بپرسد. مشتری نیز به گل فروش بگوید با چه وسایلی سبد گل را تزیین کند. سپس گل فروش تمام تجربه و خلاقیت خود را برای دیزاین و گل آرایی سبد گل به کار می گیرد.

سبد گل می تواند شخصیت هدیه دهنده را به نمایش بگذارد.

گل آرایی سبد گل و ایده های ناب

برای تزیین سبد گل باید تمام فضا های خالی را از گل پر کنید.

تزیین سبد گل و انواع آن

تزیین دایره ای (کروی): برای انتخاب و خرید سبد گل ارزان قیمت این مدل پیشنهاد می شود. در این سبک از گل آرایی روبان و بند های تزیینی استفاده نمی شوند. 

مثلثی: گل آرایی به این روش بسیار محبوب است.‌ ایده های متنوعی برای تزیین گل به این سبک وجود دارد.

تزیین تخم مرغی: در این سبک چیدمان گل ها بسیار شلوغ است. از گل های مختلف به تعداد زیاد استفاده می کنند.

بادبزنی: گل، برگ های سبز تزیینی و غنچه ها به گونه ای چیده می شوند که شبیه بادبزن هستند.

سبد گل افقی: این نوع سبد ابعاد کوچکی دارد و می توانید آن را بر روی میز یا دکور قرار دهید. با توجه به موقعیت های مختلف (رسمی و عاشقانه) می توانید گل ها را انتخاب کنید. برای تزیین یک سبد گل رسمی می توانید از آنتوریوم، آلسترومریا، ارکیده، شیپوری و… استفاده کنید.

گل آرایی عمودی: برای مراسم های رسمی و مکان های عمومی می‌ توانید این مدل را انتخاب کنید.

آبشاری: یک طرف سبد تجمع گل ها بیشتر است. هر چه به سمت مقابل کشیده می شود گل ها کوچک تر و ظریف تر می شوند.

از سبک های کلاسیک یا مدرن برای تزیین سبد گل استفاده کنید. قطعا می توانید لحظه هایتان را با یک سبد گل زیبا به یادماندنی تر کنید.