سرانجام رمز و رازهای از دست دادن بو COVID پاسخهایی ارائه می دهدبرای ایان کانتور روز شنبه اوایل آوریل ، زمانی که داشت یک فنجان چای از برگهای تازه نعناع دم می کرد ، مشخص شد: او حس بویایی خود را از دست داده بود. چای بوی مشکوکی می داد. کانتور به سیگار کشیدن از طریق یخچال ادامه می داد و شیشه های ترشی ، سس چیلی و سیر را استشمام می کرد – هیچ چیز.

از زمانی که ایالت نیویورک تحت محاصره قرار گرفت در پایان ماه مارس ، کانتور 30 ​​ساله و دوست دخترش در آپارتمان خود در کوئینز ، نیویورک منزوی شدند. بنابراین او شک نداشت که به COVID-19 مبتلا است ، اگرچه تب خفیفی داشت که منجر به آلرژی فصلی شد. هنگامی که سرانجام موفق شد هفته ها برای از دست دادن حس بویایی یا آنوسمیا آزمایش کند ، آزمایش منفی داد. اما او می گوید ، ماه ها بعد ، چندین آزمایش نشان می دهد که آنتی بادی های وی برای ویروس کرونا جدید “خارج از نمودار نیست ، و این تأیید می کند که من آن را داشته ام”.


منبع: khabar-mojo.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Bozdurma 1xbetMobil Ödeme bozdurma