ضد عفونی کننده دست باعث ایجاد اپیدمی سوختگی شیمیایی در چشم کودکان می شودهمه این مواد ضد عفونی کننده دست از ابتدای COVID-19 در حال مبارزه هستند پاندمی منجر به بیش از خشکی دست و بوی بد چشم شده است: کودکان بیشتر و بیشتر در بیمارستان هایی ظاهر می شوند که دارای ضدعفونی کننده دست در چشم آنها ، در برخی موارد خطر نابینایی را دارد.

در مقاله ای که روز پنجشنبه (21 ژانویه) در مجله JAMA Ophthalmology منتشر شد ، محققانی که با داده های مرکز کنترل سموم فرانسه (PCC) کار می کنند ، در گزارش های مربوط به کودکان دریافت کننده ضد عفونی کننده دست ، هفت برابر افزایش یافته است. شما هستید. در سال 2019 ، ضد عفونی کننده دست تنها 1.3٪ از قرار گرفتن در معرض چشم شیمیایی در پایگاه داده کودکان را تشکیل می دهد. در پایان سال 2020 ، این تعداد به 9.9 درصد می رسد. فقط یک کودک خردسال در فرانسه به دلیل ضد عفونی کننده در چشم وی در سال 2019 باید در بیمارستان بستری شود. در سال 2020 ، 16 کودک به دلیل قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی در بیمارستان بستری شدند. مطالعه دوم در همان ژورنال ، دو مورد را در هند نشان داد كه كودكان خردسال از چشم خود ضدعفونی كننده دست دریافت می كنند ، و عواقب آن جدی است (اگرچه هر دو پس از درمان كاملاً بهبود یافته اند).


منبع: khabar-mojo.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Bozdurma 1xbetMobil Ödeme bozdurma