طراحی داخلی لابی اداری و تجاری هتل و مسکونی|09121075978

در مورد رنگ در فضای اداری می تونید مقاله ی ” 10 رنگ برتر برای رنگ آمیزی فضای اداری” رو مطالعه بفرمایید. ما در گروه معماری بام می توانیم دیزاین مبلمان اداری شما را با در نظر گرفته شدن فضای مدنظر و نوع فعالیت شما انتخاب کنیم. برای مثال معمولا برای درب های ورودی در طبقه ی همکف، متراژی معادل 3700 mm را در نظر می گیرند. برای مثال در یک مجتمع تجاری اگر یک مغازه یا فروشگاهی بخواهد برای طراحی داخلی اقدام کنید باید اصول و ضوابط طراحی داخلی مجتمع تجاری که مغازه در آن واقع شده است را در نظر بگیرد. برای مثال رستورانهای فست فود معمولا از رنگ قرمز به وفور استفاده میکنند. با استفاده از ترکیب ایده پردازی های جدید و خلق یک فضای جدید و بیاد ماندنی می توانید روند رشد یک فضای تجاری را سرعت ببخشید. طراحی داخلی تجاری موقعیت اقتصادی خوبی برای مکان ها به وجود می آورد از این رو بسیار مهم است. بدون شک ما به این موضوع واقف هستیم که در دنیای امروزی، طراحی مجتمع تجاری از راه ها و روش های متفاوتی برای دیده شدن و انتخاب شدن توسط مشتری استفاده می کند و اولین چیزی که در ذهن مشتری نقش می بندد یک نمای کلی از فضای روبرو شده با آن دکوراسیون داخلی ساختمان اداری است.

به همین دلیل توصیه می شود که طراحی داخلی فضای تجاری را به افراد متخصص بسپارید تا از بهترین دیزاین ها و متریال ها برای طراحی محیط تجاری مورد نظر شما استفاده کنند تا در نهایت شاهد بیشترین بازده باشید. در نظر داشتن فضای موجود تاثیر زیادی در چیدمان اداری دارد. سیستم روشنایی ارتباط زیادی با زیبایی مجتمع های تجاری دارد. برای سهولت در این کار متخصصان اول از همه این امر را در نظر می گیرند که این واحد تجاری برای چه کاری استفاده خواهد شد و افراد دخیل در این تجارت از چه قشر و با چه جنسیتی هستند سپس همه موارد را مانند یک پازل در کنار هم قرار می دهند و یک فضای خاص را به وجود می آورند. اولین نکته ای که باید در طراحی آن در نظر گرفت، اینست که بهتر است بیشتر باغچه بالکنیمان را به گیاهان خانگی همیشه سبز اختصاص دهیم. شیشه های پارتیشن های آلومینیوم معمولاً با قطر 6 میلیمتر طراحی و تولید می گردند و به علت سفارش های محدود این نوع از شیشه ها در کارخانجات سکوریت به طور معمول زمانبندی 10 الی 12 روز کاری را فقط برای سکوریت شیشه ها می بایست در نظر گرفت و در کل زمان اجرای پارتیشن های دو جداره برای متراژ حدودی 30 الی 100 مترمربع حدود 20 الی 25 روز کاری اعلام می گردد.

در انتخاب مبلمان قبل از هر چیز به سبک دکوراسیون و متراژ فضای کاری باید توجه کنیم به دلیل اینکه قراره ساعت های زیادی رو در این فضا سپری کنیم پس راحتی و ارگونومی مناسب مبلمان را به هیچ وجه دستکم نگیریم. به همین دلیل و به طور واضح به علت گستردگی استفاده از مبلمان، انتخاب یک مبلمان مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است. دقت در انتخاب، هماهنگی رنگ و نور از کلیدی ترین نکات در انتخاب مبلمان اداری می باشد که رعایت آن ها باعث ایجاد یک فضای دلنشین و دوست داشتنی در یک محیط می شود. انتخاب پردهی مناسب در طراحی بسیار مهم است. یکی دیگر از نکات بسیار مهم در طراحی داخلی تجاری، نورپردازی مناسب می باشد که باعث جذب مشتریان زیادی می شود. برای طراحی داخلی مجتمع تجاری، ایده های بسیار زیاد و متنوعی وجود دارند که می توانید با کمک ایده های مناسب و کاربردی با استفاده از خلاقیت و نوآوری مکان های تجاری مناسبی طراحی کنید و شاهد افزایش مشتریان و همچنین افزایش درآمد صاحبان مشاغل باشید. آیا به دنبال طراحی داخلی فضای تجاری هستید؟ اگر به دنبال طراحی مجتمع تجاری و یا طراحی داخلی پاساژ هستید باید به این نکته توجه داشته باشید که طراحی از هر نوعی که باشد یک علم و هنر محسوب می شود و در واقع می توانیم بگوییم که تلفیقی از علم و هنر است که از استانداردهای خاص خود برخوردار است.

اگر به دنبال بهترین نوع طراحی داخلی محیط تجاری هستید می توانید از مجموعه ما مشورت های لازم را اخذ کنید. دوم این که در محیط تجاری در طول روز چندین نفر با سلیقه های گوناگون حاضر می شوند و طراحی داخلی آن باید به گونه ای باشد که بتواند عمده مشتریان را به سوی خود جذب کند. طراحی مغازه های تجاری باید به صورتی باشد که متناسب با عملکرد از جذابیت و زیبایی خاصی برخوردار باشند. طراحی داخلی تجاری یک پروژه بستگی به واحدهای آن و موقعیت مکانی و طرح کلی مجموعه دارد. پارتیشن قابلیت نصب تجهیزات و عبور سیمکشی برق، شبکه و تلغن را دارد. با استفاده از پارتیشن میتوانید به محیط اداری نظم بدهید! سازینه چوب با اندوخته بیش از ۱۵ سال تجربه در این زمینه کلیه مراحل تولید، ارسال و اجرا را با استفاده از تیمهای با دانش و با تجربه انجام میدهد. برای کسب درآمد بیشتر بهتر است که طراحی داخلی بوتیک ها به صورتی باشد که باعث ایجاد حس کنجکاوی در افراد بشود تا برای رفع این کنجکاوی به بوتیک ها و مغازه ها بروند و از آن ها دیدن کنند.