فتنه چیست؟ | علم زندهروز چهارشنبه (6 ژانویه) ، طرفداران مسلح دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، در واشنگتن دی سی با حمله به پایتخت ایالات متحده و پرچم های کنفدراسیون و طرفدار ترامپ هنگام حمله به پله ها و آسیب رساندن به ساختمان ، به مواضع آمریکا حمله کردند. نیویورک تایمز گزارش داد ، اندکی قبل از حمله شورشیان به پایتخت ، رئیس جمهور ترامپ در یک راهپیمایی صحبت کرد و گفت: “ما هرگز عقب نخواهیم نشست” و با اشاره به انتخابی که وی با بیش از 7 میلیون رأی به جو بایدن رئیس جمهور منتخب باخت. به گزارش تایمز ، ترامپ همچنین پیروان خود را به راهپیمایی به سمت پایتخت نشین تشویق کرد.

رئیس جمهور منتخب بایدن در بیانیه ای گفت: “این اختلاف نظر نیست. این یک اختلال است ، این هرج و مرج است ، مرز فتنه است.” اما فتنه دقیقاً چیست؟ این اصطلاح اقدامات یا کلماتی را تشویق می کند که قیامی علیه دولت را تشویق می کنند.
منبع: khabar-mojo.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Bozdurma 1xbetMobil Ödeme bozdurma