قفل مقابل برقی چیست و برای چه کاری از آن استفاده می شود؟

قفل برقی درب چوبی
مقابل برقی درب ضد سرقت

مدل های بدون شاسی به صورت زبانه ای بین دو درب یا یک سیم پیچ با یک درب نصب می شوند. شامل هیچ دکمه ای برای باز کردن درب نمی شود و فقط می توانید با کلید آن را باز قفل مقابل برقی کنید که این ویژگی باعث بالاتر رفتن آن می شود. امنیت خانه و حیاط. قفل برقی 1275 یا قفل برقی در واقع در جلوی مغز قفل درب در قاب درب قرار می گیرد.

بنابراین نیازی به عملکرد درب نیست ، و جلو برقی داخلی در قاب درب ، بنابراین حداقل تراش و باعث خسارت خواهد شد. شما می دانید که برنامه ورود برخی از دزدگیرها این است که اگر درب اتومبیل باز باشد ، هنگام قفل شدن درها بسته نمی شوند (قفل) و این چند نشانه از باز بودن درها را نشان می دهد.

و برای برخی دیگر از دزدگیرها اینگونه نیست بعد از قفل مقابل برقی اینکه دستگاه قفل شروع به زنگ هشدار کرد. همچنین می توان با اتصال قفل برقی به دستگاه زنگ دار روی سیم کارت ، درب را از طریق پیام کوتاه یا تماس تلفنی باز کرد.

در ادامه قبل از در نظر گرفتن سیم کشی قفل های برقی ، انواع قفل های برقی را ارائه خواهیم داد. قفل برقی DORCAS در جلو قابلیت اتصال به فرمان برای کنترل دسترسی درب بازشو و فیلم از راه دور برای آیفون را دارد و می تواند از آنها فرمان بگیرد. هر بار کسی دکمه را فشار می دهد تا درب مانیتور باز شود.

توسط سازنده آزمایش شده است تا کوچک شدن و افزایش قفل مقابل برقی دما تأثیری در عملکرد قفل نداشته باشد و قفل در هر شرایطی ویژگی های مورد انتظار شما را برآورده کند. امروزه این محصولات یکی از پرمصرف ترین محصولات در صنعت ساخت و ساز و خانه های مسکونی است.

زیرا قفل کالایی ضروری برای هر مکان است ، بنابراین شرکت هایی که در تولید قفل های برقی برای درب های پاسیو فعالیت می کنند از محصولات ایمن هستند و هیچ نقصی برای بازار برای ایجاد امنیت در خانه شما. همچنین حالت از راه دور این قفل جلو برقی در شرکت ها ، طلافروشی ها ، ساختمان های اداری و تجاری ، اتاق های کنترل و … ایجاد کرده است.

قفل برقی درب چوبی مناسب برای برقی کردن درب ورودی اتاق

قفل مغزی جلوی YALE یک قفل کنترل الکتریکی یا به گفته قفل مقابل برقی برخی کارشناسان قفل منشی برقی است که از چند سال گذشته مهمان درهای چوبی و فلزی ساختمانهای مسکونی و اداری بوده است. در ادامه این مقاله با انواع آنها آشنا می شویم و به سوالات متداول شما پاسخ می دهیم تا بتوانید خرید مناسبی برای درب منزل خود انجام دهید.

همچنین بدنه تمام استیل در اثر نفوذ دریل های استیل مختل می شود ، که سارقان با استفاده از آن در قفل ها نفوذ می کنند تا قفل به راحتی باز شود که این امر امنیت خانه شما را تضمین می کند.

پس از نصب قفل جلو برقی ، می توانید با اتصال خروجی رله این دستگاه ها به طور مستقیم به قفل جلو برقی و با فشار دادن دکمه یا فشار دادن کنترل از راه دور و دستگاه های کنترل ترافیک ، آن را به کنترل از راه دور و دستگاه کنترل دسترسی متصل کنید ، باز کنید درب ورودی با شناسایی دستگاه.

نکته مهم در هنگام خرید قفل برقی این است که با نصب قفل برقی تسا ، دیگر نیازی به استفاده از قدرت کنترل از راه دور نخواهید داشت. زیرا قفل برقی tsa از ترانسفورماتور قفل برقی برای قفل مقابل برقی از بین بردن نیاز به برق قفل از راه دور استفاده می کند.

مقابل برقی درب ضد سرقت و استفاده از آن روی درب آپارتمان

قفل برقی در جلو ، که گاهی اوقات قفل زبان و حتی دستگاه قفل نامیده می شود ، می تواند از طریق آیفون ، صوتی یا تصویری یا با یک دکمه ساده ، اغلب با کنترل از راه دور ، قفل شود. در این موارد ، بهترین و راحت ترین کار این است که سیم تحریک بار دستگاه را جدا کنید.

و با قطع سیم ورودی تحریک نزدیک دستگاه و جک زنگ هشدار ، دستگاه قفل مقابل برقی را آزمایش کنید. از نو. باقی مانده است که مشکل از خود جعبه اصلی هشدار مشخص است ، شما باید دستگاه را بردارید و آن را برای تعمیر بفرستید و اگر می بینید مشکل برطرف شده است ، مشخص است که مشکل پس از دستگاه است و شما باید سیم کشی سوپاپ را بررسی کنید.

دستگاه زنگ خطر می تواند بیش از یک ورودی بار داشته باشد (در این حالت باید تمام ورودی های متصل را قطع کنید). اما وقتی سیم کشی خراب است ، اتصال بار بیشتر آنها به دلیل آسیب دیدن درب جلویی یا لودرهای عقب صندوق عقب یا اتصال سیم کشی است.

که از زیر پوشش پایه فلزی عبور کرده و ممکن است سیم بار را به یک محفظه قفل مقابل برقی فلزی متصل کرده باشد شما باید این قطعات را یکی یکی بررسی کنید. برای مشاهده مقاله کامل اینجا کلیک کنید.

 

ایندکسر