قیمت میاگرد به عواملی بستگی دارد که اطلاع از آنها برای شما و مصرف کنندگان دیگر اهمیت بالایی دارد. هنگامی که مقاومت فشاری بتن و خصوصیات کششی فولاد را ترکیب می کنید، چه چیزی بدست می آورید؟ جواب: ازدواجی که در بهشت انجام شده است. این دو مصالح ساختمانی چشمگیر ابرقهرمانان ساخت و ساز هستند که هر کدام دارای قدرت منحصر به فردی هستند. با این حال، به تنهایی استفاده می شود، ماهیت شکننده بتن می تواند به معنی تخریب اولیه سازه تحت بارهای ثابت و در محیط گرمایی همیشه در حال تغییر باشد. بعلاوه، زمین لرزه ها می توانند یک مرتفع زیبا را به یک قلوه سنگ خرد کننده آوار در یک چشم به هم زدن تبدیل کنند. برای خرید میلگرد آجدار می تواند به صورت آنلاین نیز انجام شود.

با این حال، هنگامی که بتن خوبی روی استخوان های فولادی ریخته می شود، می تواند بارها را برای یک قرن یا بیشتر در برابر دامنه های مختلف دما و در صورت طراحی مناسب، حتی در برابر زمین لرزه تحمل کند. از آنجا که تغییرات حرارتی با همان سرعت بر روی فولاد و بتن تأثیر می گذارد – آنها با هم گسترش یافته و منقبض می شوند – برای هر نوع ساخت بتن شرکای مناسبی هستند. گاهی اوقات، معماران به عناصر فولادی تا حدودی دید می دهند، اما معمولاً به این معنی است که به صورت میله آرماتور تعبیه شده، میلگرد، پشتیبانی نامرئی است. در سازه های پیچیده، چه تجاری و چه مسکونی، میلگرد باید به مشخصات مناسب توسط یک سازنده میلگرد شکل گیرد.

مفهوم ساخت میلگرد ممکن است تصاویری از یک عملیات فرز را به همراه داشته باشد که به موجب آن میلگرد کاملاً آماده نصب در یک پروژه ساختمانی است. در حقیقت، اگر چنین بود، حومه شهرها با کارخانه های فولاد کاملاً پوشیده می شد. در عوض، کارخانجات منطقه ای فولاد ضایعات را به قطرهای مختلف به طول طولانی (تا 60 فوت) میلگرد تبدیل می کنند، سپس آنها را به تولیدکنندگان صنعتی می رسانند. سازنده میلگرد سپس میله ها را برای استفاده محلی برش و شکل می دهد. قیمت میلگرد سمنان با کارخانه های دیگر متفاوت است و دلیل آن موارد مختلفی همچون استاندارد ساخت می باشد.

سفارشی سازی میلگرد

فقط ساده ترین و کوچکترین سازه های بتنی می توانند با میلگردهای یکنواخت و مستقیم عبور کنند؛ اما هر چیزی بزرگتر یا پیچیده تر از مثلاً پاسیوی حیاط خلوت احتمالاً به یک طرح تقویت کننده احتیاج دارد که ممکن است شامل آرماتور میلگرد خم شده و متصل باشد. یک سازنده هر میله را در طراحی دستکاری می کند تا طول، خم و اتصالات مناسب را دقیقاً همانطور که معمار به آن نیاز دارد، ایجاد کند. طراحان خردمند از نزدیک با یک سازنده میلگرد با یک گروه مهندسی داخلی همکاری خواهند کرد. از آنجا که هر میله در طراحی باید با همه موارد دیگر در طرح بزرگ کار کند، خانه ساخت سفارشی می تواند کمک بهتری در ساخت بهترین اسکلت فولادی ارائه دهد.

خمکاری و برشکاری میلگرد

هنگامی که برنامه های مهندسی به یک مجموعه معقول تبدیل شدند، سازنده میلگرد انتهای هر میله را به مشخصات فنی با تجهیزات برش می دهد، خم می کند و به پایان می رساند. از آنجا که فولاد خمش مقاومت آن را در خم تغییر می دهد، باید این کار را با دقت انجام داد تا الزامات کد را برآورده کند و در صورت عدم خرابی فاجعه بار غیرقابل تصور، از مسئولیت جلوگیری شود. اگر میله شکسته یا شکسته شود، به تکه قراضه پرتاب می شود و یک میله جدید از ماشین های خم کن عبور می کند تا جای آن را بگیرد. برای خرید میلگرد باید حتما استعلام قیمت داشته باشید تا قیمت مناسب و پایین را به دست آورید.

در محل، کمک به دست

یک سازنده میلگرد واقعا عالی همچنین می تواند تیم های متخصص را برای کمک به ساخت عمارت میلگرد به سایت شغلی بفرستد. با داشتن تمام دانش داخلی در مورد پروژه، یک خدمه سازنده می تواند محل را جوش داده و قطعات را از طرف پیمانکار عمومی جمع آوری کند. این سرویس مفید باعث صرفه جویی در هزینه های شغلی می شود و با شکل گیری پروژه احتمال سردرگمی و خطا را کاهش می دهد.

در کلرادو، Barton Supply از سال 1973 تیم های ساخته شده از میلگرد و ساخت میدان را به بسیاری از سازه های بتونی ارائه داده است. با اثر انگشت ما روی پل ها، آسمان خراش ها، ساختمانهای اسکلت فلزی، مراکز خرید، خانه های چند خانواده و مجتمع های اداری و همچنین بنیادهای مسکونی، چاه و دیوارهای پنجره، ما کاملاً در جامعه ویژه کلرادو خود ادغام شده ایم. ما معتقدیم که بهترین خدمات ساخت میلگرد را به ایالت خود ارائه می دهیم. لطفاً برای کمک به پروژه های ساختمانی بتنی خود از ما کمک بگیرید تا پایان به پایان کمک کنیم. از میلگرد چه سایزی برای دال بتونی استفاده کنید؟

به خاطر داشته باشید که متداول ترین اندازه ها از # 3 تا # 9 متغیر است و هر چیزی بزرگتر از آن معمولاً برای بسیاری از ساخت و سازهای مسکونی یا تجاری استفاده نمی شود. همانطور که می توانید بگویید، به عنوان مثال، میلگرد شماره 18 کاملاً عظیم است. قیمت میلگرد شاهرود در بازار آهن را می توانید به صورت روزانه در سایت ما مشاهده نمایید.

چرا انتخاب اندازه مناسب میلگرد مهم است؟

خوب، بنابراین تمام هدف از میلگرد مسلح کردن بتن است و بنابراین، اندازه میلگرد مورد استفاده شما تعیین می کند که محصول نهایی چه وزن و فشاری را تحمل می کند.

به عنوان مثال، میلگرد نوع 3 معمولی دارای حداقل استحکام عملکرد 6،600 پوند است، در حالی که میلگرد نوع 4 دارای قدرت عملکرد کلی 11،780 پوند یا حدود 78٪ بیشتر از # 3 است. آنچه جالب است بدانید این است که میلگرد شماره 3 تنها 1/8 اینچ از میلگرد شماره 4 نازک تر است، با این وجود تقریباً 80٪ بیشترین مقاومت در برابر حداقل را دارد. خرید میلگرد نیشابور در بازار آهن ایران بسیار مهم است.

بنابراین، به عبارت ساده، انتخاب اندازه مناسب میلگرد از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا اینکه از چه سایزی استفاده می کنید مقاومت نهایی بتن را تعیین می کند. هرچه میلگرد ضخیم تر باشد، وزن بیشتری را می تواند تحمل کند و بنابراین، برنامه های بزرگتر به میلگرد بزرگتر نیاز دارند.

به عنوان مثال، اگر قرار است از میلگرد شماره 5 برای یک پروژه استفاده کنید، اما فقط از شماره 3 استفاده می کنید، دیوار تحمل بار یا بتونی که برای چندین وسیله نقلیه ساخته شده است دوام نخواهد آورد. اگر از اندازه مناسب میلگرد استفاده نکنید، دال بتونی به معنای واقعی کلمه در زیر خرد خواهد شد زیرا قادر به تحمل تمام وزنی نیست که روی آن قرار دارد. انتخاب اندازه میلگرد اشتباه به معنای واقعی کلمه می تواند باعث ریزش دیوارها شود.

بخاطر داشته باشید که استفاده از میلگرد برای برنامه بسیار کوچک است، مسئله بسیار بزرگتری نسبت به بزرگ بودن میلگرد است. اگرچه استفاده از میلگرد خیلی بزرگ ایده آل نیست، خصوصاً به دلیل هزینه زیاد آن، اما برای پروژه تمام شده تقریباً ضرری ندارد، انگار که از میلگرد خیلی کوچک استفاده کنید.

برای یک دال بتونی 4 و 5 اینچی از چه نوع میلگردی استفاده کنید؟

در واقع کاملاً ساده به نظر نمی رسد. دلیل این امر این است که همه دالهای بتنی چهار یا پنج اینچی برای یک منظور استفاده نمی شوند. به عنوان مثال، یک پاسیوی طراحی شده برای نگهداری چند انسان نیازی به تقویت و همچنین یک راهرو برای چندین وسیله نقلیه نخواهد داشت که به نوبه خود نیازی نیست به اندازه پایه های دیوارها یا ساختمان ها، یا خود دیوارها تقویت شود. قیمت میلگرد به صورت روزانه در سایت و شبکه های اجتماعی قرار داده می شود.

بنابراین، آیا شما در حال ساخت یک دال چهار یا پنج اینچی هستید، شما به چه اندازه میلگرد نیاز خواهید داشت با توجه به هدف یا کاربرد دال تعیین می شود. اگر دال مورد نظر فقط برای یک پاسیو یا یک هدف مشابه باشد، میلگرد شماره 3 با قطر 3/8 اینچ بسیار خوب عمل می کند.

با این حال، اگر منظور از دال بتنی پایه یک سازه کوچک است، باید از میلگرد شماره 4 به قطر 1/2 اینچ استفاده شود. اگر منظور از دال بتنی مورد نظر پایه یک خانه باشد، باید از میلگرد شماره 5 به قطر 5/8 اینچ استفاده شود.

موارد بالا فقط رهنمودهای کلی است و عوامل مختلفی وجود دارد که روی اندازه میلگرد مناسب تأثیر می گذارد. به این ترتیب، اطمینان حاصل کنید که همیشه ابتدا با شرکت ساخت و ساز محلی خود مشورت کنید – به خصوص اگر می خواهید یک دال را بسازید که بارهای زیادی را تحمل خواهد کرد. خرید میلگرد آجدار و ساده در بازار به عوامل مختلفی بستگی دارد.

از چه نوع میلگردی برای راهروی بتونی استفاده کنید؟

اینکه از چه میلگردی برای بزرگراه بتونی استفاده می کنید به وزن سنگین وسایل نقلیه شما نیز بستگی دارد. در بیشتر موارد، میلگرد شماره 3 برای مسیرهای بتونی مناسب است. اگرچه اگر چندین وسیله نقلیه دارید، مخصوصاً ماشین های سنگین تر مانند وانت، پس ممکن است میلگرد شماره 4 را در نظر بگیرید.

نکته مهم، اگر شما نمی خواهید در میلگرد گران سرمایه گذاری کنید و مسیر شما فقط برای نگه داشتن یک وسیله نقلیه یا دو وسیله نقلیه کوچک است، می توانید از مش سیم فلزی به عنوان یک گزینه ارزان تر استفاده کنید، اگرچه مش سیم به اندازه میلگرد محکم نیست.

خلاصه

نکته اصلی در اینجا این است که اگر در حال ساخت یک دال بتونی هستید، میلگرد شماره 3، شماره 4 یا شماره 5 مورد نیاز شماست. به طور کلی، مگر اینکه در حال ساخت یک چیز عظیم باشید، هرگز از اندازه میلگردهای بزرگتر از # 5 استفاده نخواهید کرد. قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان برای بسیاری از مصرف کنندگان اهمیت بالایی دارد.

ایندکسر