قیمت Pixel Watch برای مدل Wi-Fi چقدر است


ادغام فیت بیت ساعت پیکسلی Google IO 2022

TL; دکتر

  • این فاش شده نشان می دهد که نسخه Wi-Fi ساعت گوگل پیکسل می تواند 250 تا 350 دلار قیمت داشته باشد.
  • اکنون، منبعی از این نشت حمایت کرده و ادعا می کند که قیمت آن 349 دلار خواهد بود.
  • انتظار می رود این ساعت در رنگ های ابسیدین، ملا و فندقی عرضه شود

ما قبلاً در مورد افشاگری گزارش داده بودیم که ظاهراً قیمت و گزینه های رنگی نسخه Wi-Fi Google Pixel Watch را فاش می کرد. اکنون، به نظر می رسد یک منبع برخی از این جزئیات را تایید کرده است.

مطابق با 9To5Google، یک منبع خرده فروشی برای بررسی بیشتر نشت امروز با این رسانه تماس گرفت. این بار اما به جای محدوده، قیمت مشخصی دارد. درز نشان می دهد که مدل Wi-Fi Pixel Watch چیزی بین 250 تا 350 دلار قیمت خواهد داشت. منبعی که آمد 9To5Google ادعا می کند قیمت 349.99 دلار خواهد بود.

در مورد رنگ‌ها، به نظر می‌رسد نشت نزدیک به چیزی بود که تایید شده بود. منبع جزئیاتی را ارائه کرده است که گزینه های رنگ گروه را به عنوان Obsidian (سیاه)، گچی (نقره ای) و گردویی (طلا) برای نسخه Wi-Fi فهرست می کند. با این حال، انتظار می رود مدل LTE در رنگ های Obsidian، Charcoal (نقره ای) و Hazel عرضه شود. اگرچه گچ و زغال هر دو به عنوان نقره توصیف می شوند، انتظار می رود که گچ در مقایسه با زغال، ظاهری سفید مایل به زرد داشته باشد که به رنگ خاکستری تیره خواهد بود.

ساعت گوگل پیکسل 350 دلار قیمت خواهد داشت زیرا دستگاه گرانتر از برخی از رقبای اصلی خود خواهد بود. امیدواریم ویژگی هایی مانند ادغام عمیق با Fitbit برای توجیه قیمت کافی باشد.

حتما بخوانید:
بچه کوسه ها به دلیل تغییر اقلیم غمگین و بیمار به دنیا می آیند

دیدگاهتان را بنویسید