لیست تعرفه و هزینه ثبت انواع شرکت

در صورت وجود سود، تقسیم حداقل 10 درصد از سود ویژه بین صاحبان سهام الزامی است. 6. در مواردی که توزیع کالا و یا ارائه خدمات بصورت خرده فروشی انجام می گیرد به صورتی که صدور فاکتور عملا ناممکن است (مانند نحوه فروش مواد غذایی در فروشگاهها )صدور فاکتور با ذکر شماره اقتصادی الزامی نمی باشد اما در مواردی که قبض صندوق صادر می شود درج شماره ویا کد اقتصادی فروشنده در قبض مزبور لازم است. در صورت فروش سهام نام صاحب سهم سابق از دفاتر شرکت حذف و اوراق سهام یا گواهینامهٔ موقت سهام با قید کلمهٔ المثنی به نام خریدار صادر و اوراق سهام یا گواهینامهٔ موقت سهام قبلی ابطال میشود و مراتب برای اطلاع عموم آگهی میگردد. در ارمنستان، معمولا شرکتها توسط یک مدیر (مدیر کل) مدیریت و اداره میشوند. همچنین هر شخصی که مدیریت شرکتی را برعهده دارد به هیچ عنوان نمی تواند مدیریت شرکت دیگری را نیز برعهده بگیرد. همچنین شرکتها و کسب وکارهای کوچک هم از این استثناء بهرهمند خواهند شد.

ثبت شرکت حقوقی نظام مهندسی
همچنین داشتن یک خط تلفن ثابت از اهمیت بالایی برخوردار است بدلیل اینکه در صورت پیش آمدن امر ضروری، سازمانهای مالیاتی و دیگر سازمانهای دولتی، در ابتدا با شما تماس خواهند گرفت. نشانی قانونی به جهت انجام مکاتبات تجاری و حقوقی حائز اهمیت است و میتواند با نشانی شرکت متفاوت باشد. نام تجاری نباید مشابه نام تجاری شرکت دیگری که در ارمنستان به ثبت رسیده است، باشد. در این نوع ثبت شرکت در ترکیه برای سرمایه اولیه جهت راه اندازی شرکت نیازی به سرمایه نیست و جزو شرکت های تجاری برای فعالیت های تجاری تأسیس می شوند. سیستم توافق نامه پلمپ دفتر تجاری ، ثبت شرکت با حداقل اعضاء 2 نفر. با سلام و درود : فرم برای مشاوره ثبت شرکت در ارمنستان را برای شما ارسال کردم تا راهنماییم کنید . یک نام تجاری باید شامل یک کلمه یا عبارت (یک اسم معمولی یا مناسب، اسم ساختگی یا خیالی، یا دنبالهای از حروف) باشد و در دنباله آن نوع شرکت ذکر شود. میتوان نام تجاری را تغییر داد اما نمیتوان آن را به شخص دیگری انتقال داد مگر اینکه شرکت مجددا سازماندهی گردد.

حتما بخوانید:
دانلود و خرید PDF کتاب آموزش آشپزی؛ جلد ۴

سهم الشرکه اعضای شرکت با مسئولیت محدود قابل انتقال به غیر نیست مگر با رضایت شرکایی که سهم شان از سهام شرکت سه چهارم کل سهام باشد. افتتاح حساب ارزی، بانکداری اینترنتی و موبایلی، ارائه کارت عابربانک و کارت اعتباری، انتقال بین بانکی در سطح بینالملل، خدمات مربوط به انتقال پول، صندوق امانات و… نان، آب، برنج، لبنیات، چای، حبوبات، گوشت، میوهها و سبزیها مهمترین مواد غذایی مصرفی در ایران هستند. این پروانه توسط اداره وزرات بهداشت و سازمان غذایی و دارویی اخذ می گردد . میتوان قبل از به ثبت رساندن شرکت، در وبسایت سازمان ثبت یا اداره اموال به جستجوی نام مورد نظر پرداخت. 1 – ترجمه پاسپورت متقاضی ثبت شرکت به زبان گرجی همراه با تایید محضر رسمی : بین 10 تا 20 لاری که بستگی به دستمزد مترجم رسمی محضر دارد. هزینه روزنامه کثیرالانتشار و رسمی جدا از هم بوده و بسته به میزان موضوع شرکت متفاوت می باشد.

برای امور تجارتی تشکیل شده و هریک از شرکا فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت مسئول قروض و تعهدات شرکت است. نرخ مالیات بردرآمد این کشور به این صورت است که اگر در سال درآمد سرمایه گذار 9.964 یورو باشد صفر درصد مالیات است. اشخاص خارجی سهامدار ملزم به پرداخت 10 درصد مالیات بر درآمد و سهامداران ارمنی ملزم به پرداخت 5 درصد مالیات بر درآمد هستند. میتوان با استفاده از یک توافقنامه مالیات مضاعف، نرخ 10 درصد مالیاتی که سهامداران خارجی باید بپردازند را کاهش داد. بلکه میتوان نشانی محل زندگی را جهت ثبت شرکت معرفی نمود. میخواستم مدت زمان لازم برای ثبت شرکت در ارمنستان را بدانم ؟ در صورتی که شرکت بخاطر سوء نیت یا اقدامات غیرمنطقی مدیران متضرر و دچار خسارت شود، مسئولیت خسارات وارده با مدیران مربوطه است. در صورتی که شرکت عمدا دچار ورشکستگی شود، مسئولیتش بر عهده مدیران شرکت است. انتخاب علامت بسیار دشوار است. اگرچه نام تجاری، به صاحب شرکت حق انحصاری استفاده از نام تجاری را میدهد، با اینحال بهتر است ثبت علامت تجاری را نیز مد نظر قرار دهید چرا که از نام تجاری شما محافظت بهتری به عمل خواهد آورد.

حتما بخوانید:
چگونه Honor هواوی را ترک می کند و قصد دارد اروپا را فتح کند

ثبت شرکت شیراز
اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد به ثبت رساندن شرکت لطفا از سایت ما دیدن کنید.