لیفت شقیقه با نخ برای بیماران با خطوط متوسط تا خفیف توصیه می شود. کاهش حجم و استحکام صورت باعث ایجاد چین و چروک زیاد و خطوط ریز و ریز روی پوست می شود. البته باید توجه داشت که اگرچه برداشتن پوست گیجگاهی جراحی بسیار ساده، موثر و البته طولانی مدت است، اما برای همه مناسب نیست و همیشه توصیه نمی شود. برای مطالعه به این سایت مراجعه کنید.

لیفت شقیقه با نخ

هنگامی که از این نوع نخ برای لیفت شقیقه خود استفاده می کنید، یک یا دو سال دیگر نتایج را خواهید دید. به این ترتیب شاهد جوانسازی و کاهش چین و چروک در این ناحیه خواهید بود. یکی از روش های جوانسازی شقیقه و لیفت شقیقه است که با لیفت شقیقه انجام می شود. افراد در چه گروه سنی برای افتادگی شقیقه پوست مناسب هستند؟

اما اگر ابروهای شما بسیار افتاده باشد، می تواند چشمان شما را خسته نشان دهد و از جذابیت چهره شما بکاهد. پف زیر چشم و سیاهی دور چشم چهره را خسته و پیر نشان می دهد. افرادی که چشم ها و ابروهایشان بسیار کوتاه است و این حالت چهره آنها را خسته و عصبانی نشان می دهد.

معمولاً بیماران ترجیح می دهند از این نوع نخ در نواحی حساس صورت مانند اطراف دهان و اطراف ابروها استفاده کنند تا مشکلات مرتبط با افزایش سن در این نواحی را بپوشانند. روش های زیبایی مانند تمیز کردن گوشه چشم روشی ساده و بسیار ایمن است و مزایای زیادی نسبت به استفاده از کرم های موضعی و انجام جراحی دارد.
افتادگی پلک و پف زیر چشم می تواند ناشی از عوامل متعددی مانند سبک زندگی یا عادات خاصی مانند فشار زیاد چشم یا استفاده زیاد از کامپیوتر باشد. استفاده لیفت شقیقه با نخ می تواند به میزان قابل توجهی شقیقه ها و گونه ها را بلند کند و در نتیجه به نتایج ماندگارتری دست یابید.

به کسانی که خواهان تغییر متوسط هستند رای دهید این یک روش راحت و مقرون به صرفه است. قبل از جراحی لیفت شقیقه؛ برای مقایسه چهره شما با تغییرات ایجاد شده بعد از عمل از شما عکس می گیرد. تورم، کبودی و درد بعد از جراحی لیفت شقیقه کاملا طبیعی است و با مصرف آنتی بیوتیک ها و مسکن های تجویز شده توسط پزشک قابل کنترل است.

می توان گفت شدت درد بسیار کم است و از آنجایی که دردی غیر قابل تحمل وجود ندارد نیازی به بی حسی موضعی نیست. اکثر افرادی که با این روش درمان می شوند، بعد از قرار دادن بخیه در زیر پوست و شروع روند بهبودی، متوجه چیزی نمی شوند.

 لیفت شقیقه درمانی است که به صورت موقت قسمتی از بدن را بلند می کند و پزشک برای این منظور از بخیه استفاده می کند. پزشک ابتدا ناحیه مورد نظر را بیهوش می کند و سپس با استفاده از تجهیزات مخصوص در آن نواحی بخیه می زند.

کلاژن از عوامل رشد موثر بر سلامت و زیبایی پوست مراقبت می کند و همچنین نقش مهمی در روند بهبود زخم ها، افزایش حجم صورت و کمک به تقویت پوست دارد. طبیعتاً بدن ما آنقدر باهوش است که با دریافت علائمی از ورود عوامل خارجی به پوست شروع به واکنش می کند.

با افزایش سن، بسیاری از ما دچار افتادگی پلک، گودی و پف زیر چشم می شویم. یکی دیگر از مزایای لیفت شقیقه که در بین متخصصان زیبایی بسیار محبوب است، تغییر چشم ها به هدف گربه شدن است که در بین خانم های جوان بسیار محبوب است.

یکی از مشکلاتی که محبوبیت بلند کردن نخ را افزایش داده است این است که این روش تنها در 30 دقیقه نتایج خوبی به دست می دهد. 2 تا 4 هفته قبل از درمان از هر نوع برنزه کردن، مانند تخت‌های برنزه کردن یا آفتاب گرفتن خودداری کنید.

لیزر زمانی استفاده می شود که چین و چروک ها عمیق تر هستند و نیاز به درمان بیشتری دارند. اگرچه روش های جراحی متعددی برای لیفت شقیقه وجود دارد، اما بیشتر افراد به دلیل هزینه بالای درمان و طولانی بودن دوره نقاهت، تمایلی به جراحی ندارند. لیفت شقیقه راهی برای رفع چین و چروک های شقیقه و جوانسازی پیشانی است.

ایندکسر