ممکن است سرانجام پرونده سرد کرتاسه “دوئل” T. rex و Triceratops حل شود


فسیل های “دوئل های دایناسور” – 67 ساله باقی مانده از آنچه ممکن است کاملترین باشد تی رکس و Triceratops با ضبط ، جانورانی که احتمالاً هنگام مرگ در جنگ قفل شده بودند – سرانجام اسرار خود را بیرون می کشند. موزه های اعلام شده امروز (17 نوامبر) به سمت موزه علوم طبیعی کارولینای شمالی (NCMNS) هدایت می شوند ، جایی که یک نمایشگاه تعاملی آوانگارد در اطراف آنها ساخته می شود.

فسیل ها پر از تناقض است. آنها نمونه های قابل توجهی هستند که گمان می رود شامل 100٪ از استخوان های هر دو موجود و همچنین حاشیه های بدن ، چاپ پوست و احتمالاً حتی بقایای بافت نرم و محتوای معده باشد. اما بعد از کشف آنها توسط کلکسیونرهای تجاری در شرق مونتانا در سال 2006 ، دایناسورها موفق به فروش در حراجی نشدند و بعداً درگیر پرونده ای شدند که سعی در تعریف مجدد آن داشت فسیل به عنوان مواد معدنی. و جامعه علمی توسط فسیل ها از هم پاشیده شد. بسیاری از یادگیری در مورد دایناسورها بسیار هیجان زده بودند ، اما برخی اظهار داشتند که از نظر علمی بی فایده هستند ، در حالی که دیگران دوست ندارند توسط مجموعه داران برای سود به فروش برسند.


منبع: khabar-mojo.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Bozdurma 1xbetMobil Ödeme bozdurma