نحوه تبدیل متن به گفتار در TikTok


اگر TikToks زیادی تماشا کرده باشید، بدون شک ویدیویی را دیده اید که در آن صدای خنده دار Ai یک عنوان یا متن را برای شما می خواند. این یک ویژگی دسترسی مفید برای افراد کم بینا است تا بتوانند بدون خواندن متن روی صفحه، TikToks را تماشا کنند. در اینجا نحوه استفاده از تبدیل متن به گفتار در TikTok و انتخاب ربات گفتاری که می‌خواهید در ویدیوهای خود روایت کنید، آمده است.

بیشتر بخوانید: گفتار به متن: چگونه یک برنامه دیکته ساده بسازیم

جواب سریع

برای استفاده از تبدیل متن به گفتار در TikTok، روی ضربه بزنید متن هنگام ویرایش یک ویدیو، عنوانی را وارد کرده و کلیک کنید سخن، گفتار آیکون. پس از آن یکی از گزینه های صوتی را انتخاب کرده و کلیک کنید آماده.

نحوه انجام سنتز گفتار در TikTok

برای اجرای سنتز گفتار در TikTok بعدی، ویدیوی خود را طبق معمول ضبط یا آپلود کنید تا زمانی که به مرحله ویرایش برسید. انتخاب کنید “آه” برای افزودن متن به ویدیوی خود. پیامی را که می‌خواهید Ai با صدای بلند بخواند را تایپ کنید، سپس با استفاده از نماد سوم از سمت چپ، که شبیه یک سر سخنگو است، تبدیل متن به گفتار را انتخاب کنید.

متن 2 TikTok

آدام بیرنی / Android Authority

سپس مجموعه ای از صداهای از پیش نصب شده TikTok به شما نمایش داده می شود. روی هر یک کلیک کنید تا متن خود را با صدای بلند بخوانید. محبوب ترین گزینه در برنامه جسی با لهجه آمریکایی است. ادی و کریس با لهجه های استرالیایی صحبت می کنند.

حتما بخوانید:
سامسونگ بی سر و صدا گزینه های معامله Galaxy Z Flip 3 را برای خریداران Flip 4 به اشتراک می گذارد
متن به گفتار TikTok

آدام بیرنی / Android Authority

اگر به زبان ووکی صحبت می‌کنید، می‌توانید از انتخاب Chewbacca از جنگ ستارگان لذت ببرید تا هر آنچه را که می‌نویسید به آن زمزمه نمادین ترجمه کنید. کلیک آماده در گوشه سمت راست بالا وقتی صدای مورد علاقه خود را انتخاب کرده اید. اگر صدای آن را دوست دارید، می‌توانید صدا را برای استفاده بعدی در ویدیوهای بعدی ذخیره کنید.


بیشتر بخوانید: چگونه یک حساب TikTok را حذف کنیم

سوالات متداول

متن ویدیوی خود را لمس کرده و انتخاب کنید صدایت را عوض کن برای انتخاب یک ربات گفتاری متفاوت

صدای زن برای تبدیل متن به گفتار وجود دارد، اگرچه شرکت هویت او را فاش نکرده است.[/سوالاتمتداول”[/faq”[/FAQ”[/faq”

در می 2021، TikTok صدای پیش‌فرض تبدیل متن به گفتار را در آمریکای شمالی تغییر داد. صداپیشه اصلی بورلی استندینگ از ByteDance، شرکت مادر TikTok، به دلیل استفاده از صدای خود بدون اجازه شکایت کرده است.