نحوه تغییر زیرنویس در Netflix برای همه دستگاه ها


جواب سریع

برای روشن یا خاموش کردن زیرنویس در نتفلیکس، شروع به پخش یک نمایش یا فیلم کنید و انتخاب کنید صدا و زیرنویس از گزینه های زبان


به دستگاه خود بروید

چگونه زیرنویس را در دستگاه تلفن همراه یا رایانه خود خاموش کنیم

برای روشن یا خاموش کردن زیرنویس در دستگاه همراه خود، شروع به پخش نمایش یا فیلم کنید، روی صفحه ضربه بزنید و ضربه بزنید صدا و زیرنویس. همچنین می‌توانید روشنایی و سرعت پخش را از اینجا تنظیم کنید یا ده ثانیه به عقب و جلو بروید.

زیرنویس موبایل نتفلیکس

آدام بیرنی / Android Authority

سپس زبان زیرنویس مورد نظر خود را انتخاب کنید یا انتخاب کنید خاموش برای غیر فعال کردن آنها همچنین می توانید زبان مکالمه را از اینجا تغییر دهید. وقتی برای شروع مرور آماده شدید، روی ضربه بزنید درخواست دادن.

زیرنویس از Netflix برای دستگاه های تلفن همراه

Adam Birney / Android Authority

برای جابه‌جایی زیرنویس‌ها در رایانه، با پخش عنوان انتخاب‌شده شروع کنید، سپس روی صفحه ضربه بزنید تا پخش را متوقف کنید. در گوشه سمت راست پایین صفحه، نماد کادر گفتگو را برای فراخوانی انتخاب کنید زیرنویس و صدا تنظیمات.

زیرنویس کامپیوتر نتفلیکس

Adam Birney / Android Authority

انتخاب کنید خاموش برای خاموش کردن زیرنویس ها یا انتخاب زبان زیرنویس مورد نظر. همچنین می‌توانید زبان گفتاری متفاوتی را انتخاب کنید یا زیرنویس‌ها را مدیریت کنید سمعی.

چگونه زیرنویس را در تلویزیون، ست تاپ باکس یا کنسول بازی خاموش کنیم

Netflix تقریباً در هر دستگاه پخش جریانی، از تلویزیون های هوشمند گرفته تا کنسول های بازی، در دسترس است. خوشبختانه، تنظیمات تقریباً به هر کجا که نگاه کنید یکسان است. قبل از شروع پخش یک نمایش یا فیلم، می توانید با انتخاب زیرنویس را روشن یا خاموش کنید صدا و زیرنویس.

حتما بخوانید:
میکروفن Shure SM57 چگونه به یک استاندارد در صنعت موسیقی تبدیل شد؟
آنها با زیرنویس نتفلیکس زندگی می کنند

Adam Birney / Android Authority

زبان مورد نظر را انتخاب کنید یا خاموش تا متن صفحه بعد را به طور کلی حذف کنید. همچنین می توانید برای مشاهده تنظیمات زیرنویس در پایین صفحه، فلش رو به بالا یا پایین روی کنترل از راه دور را در حین پخش فشار دهید. آخرین به‌روزرسانی‌های برنامه Netflix، دفعه بعد که صفحه بزرگ را بارگیری می‌کنید، تنظیمات شما را ذخیره می‌کند.

نحوه خاموش کردن زیرنویس در Apple TV

مدیریت زیرنویس بسته به نسل Apple TV شما کمی متفاوت است. برای Apple TV 2 و 3، دکمه مرکزی روی کنترل Apple TV را نگه دارید تا تنظیمات زبان و صدا ظاهر شود. زیرنویس را انتخاب کنید و یک زبان را انتخاب کنید یا انتخاب کنید خاموش

زیرنویس برای اپل تی وی

برای Apple TV 4 و 4K: در حین پخش محتوا، صفحه لمسی روی کنترل از راه دور Apple TV را به پایین بکشید و انتخاب کنید. زیرنویس از بالای صفحه نمایش اپل آخرین تنظیمات زیرنویسی که انجام داده اید را با از سرگیری پخش ذخیره می کند.

زیرنویس صوتی اپل تی وی 4k

سوالات متداول

بله، می‌توانید زیرنویس‌ها را تقریباً به هر زبانی در هر برنامه تلویزیونی یا فیلمی در نتفلیکس پیدا کنید.

برای تغییر اندازه زیرنویس، به صفحه حساب Netflix خود بروید. سپس جستجو کنید نمایه و کنترل های والدین و بایک نمایه را انتخاب کنید در نهایت، انتخاب کنید تغییر برای ظاهر زیرنویس ها.

حتما بخوانید:
محبوب ترین داستان های علمی ما از سال 2020

در صفحه اصلی Netflix، را انتخاب کنید مدیریت پروفایل ها، سپس نمایه ای را که می خواهید ویرایش کنید انتخاب کنید. انتخاب کنید زبان های صوتی و زیرنویس و انتخاب کنید بیشتر برای مشاهده لیست کامل زبان ها با این حال، همه زبان ها برای همه عناوین در دسترس نیستند، زیرا Netflix پنج تا هفت زبان از مرتبط ترین زبان ها را بسته به موقعیت مکانی شما نشان می دهد.