نحوه حذف و حذف کارت اعتباری از آمازون


شما می توانید تقریباً هر چیزی را در آمازون بخرید، و با حمل و نقل سریع و قابل اعتماد آن، جای تعجب نیست که آمازون یکی از بهترین شرکت های تجارت الکترونیک موجود در آنجا است. اگر یک حساب آمازون ایجاد کرده‌اید یا عضو Prime هستید، می‌توانید کارت‌های نقدی و اعتباری خود را در وب‌سایت یا در برنامه ذخیره کنید تا خرید را حتی سریع‌تر و کارآمدتر کنید و خرید خود را تنها با یک ضربه دورتر کنید. اگر بخواهید یک کارت معوقه را حذف کنید یا به دلیل دیگری بخواهید کارت اعتباری را حذف کنید، چه؟ در اینجا نحوه حذف کارت اعتباری در آمازون آورده شده است.

بیشتر بخوانید: چگونه اکانت آمازون خود را حذف کنیم

جواب سریع

برای حذف کارت اعتباری از آمازون، به حساب شما (کلیک کنید حساب ها و فهرست ها در گوشه سمت راست بالا) > پرداخت های شما. روی نقشه ای که می خواهید حذف کنید کلیک کنید، کلیک کنید ویرایش کنیدو انتخاب کنید از کیف پول حذف کنید.


پرش به بخش های کلیدی

نحوه حذف کارت اعتباری از آمازون با استفاده از وب سایت

آمازون چگونه صفحه حساب باز کنیم

Ankit Banerjee / Android Authority

را کلیک کنید حساب ها و فهرست ها زیر نام شما در گوشه سمت راست بالای وب سایت آمازون باز شود حساب شما صفحه

صفحه حساب آمازون شما

Ankit Banerjee / Android Authority

انتخاب کنید پرداخت های شما برای باز کردن صفحه کیف پول آمازون لیستی از تمام کارت ها و حساب های بانکی مرتبط با حساب آمازون خود را مشاهده خواهید کرد. اگر حساب‌های آمازون در کشورهای مختلف مرتبط با یک آدرس ایمیل دارید، ممکن است کارت‌های بین‌المللی خود را نیز فهرست شده ببینید.

حتما بخوانید:
چرا باید برای یک فضا سیستمهای کاهش فشار (دمپر) در نظر گرفته شود؟
صفحه گزینه های پرداخت آمازون

Ankit Banerjee / Android Authority

روی نقشه ای که می خواهید حذف کنید کلیک کنید و کلیک کنید ویرایش کنید.

حذف کارت پرداخت آمازون

Ankit Banerjee / Android Authority

انتخاب کنید از کیف پول حذف کنید در صفحه ویرایش پرداخت و انتخاب خود را برای حذف کارت اعتباری خود از آمازون تأیید کنید.

نحوه حذف کارت اعتباری از برنامه آمازون

برنامه آمازون را باز کنید، به تب حساب بروید، ضربه بزنید حساب شماو برو به پرداخت های شما. لیستی از تمام کارت ها و حساب های بانکی مرتبط با حساب آمازون خود را مشاهده خواهید کرد.

کارتی را که می‌خواهید حذف کنید لمس کنید و ضربه بزنید ویرایش کنید. در پایین صفحه، را انتخاب کنید از کیف پول حذف کنید. انتخاب خود را برای حذف کارت اعتباری خود از حساب آمازون خود تأیید کنید.


بیشتر بخوانید: چگونه اشتراک آمازون خود را لغو کنیم

سوالات متداول

بله، برای خرید در آمازون باید یک کارت نقدی یا اعتباری اضافه کنید. اگر نمی‌خواهید اطلاعات را حفظ کنید، باید کارت را با دنبال کردن مراحل بالا حذف کنید تا آن را از حساب آمازون خود حذف کنید.