نحوه حذف پس زمینه از یک عکس در iOS 16


iOS 16 بسیاری از ویژگی های جدید را معرفی کرد، اما یکی از ویژگی های واقعا مفید مربوط به ویرایش عکس است. معمولاً وقتی نیاز به حذف پس‌زمینه عکس‌ها دارید، به ابزار ویرایشی مانند Photoshop، Gimp یا ابزار حذف آنلاین نیاز دارید. اما iOS اکنون یک ابزار داخلی برای حذف پس‌زمینه عکس دارد. این به هیچ وجه کامل نیست (هنوز)، اما بسیار امیدوار کننده به نظر می رسد. در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است.

بیشتر بخوانید: ویژگی هایی که اپل با iOS 16 از اندروید حذف کرد

جواب سریع

برای حذف پس‌زمینه عکس در iOS 16، موضوع عکس را طولانی فشار دهید. وقتی لبه های بیرونی جسم شروع به چرخش کردند، روی آن کلیک کنید یک کپی دکمه ای که ظاهر می شود اگر اکنون به برنامه دیگری بروید و کلیک کنید درج کنیدموضوع عکس بدون پس زمینه در آنجا قرار می گیرد.

نحوه برش دادن یک شی و حذف پس زمینه در iOS 16

قبل از شروع، باید روشن کنیم که این در واقع موضوع عکس را از تصویر حذف می کند. سپس می توانید تم عکس را در برنامه دیگری مانند iMessage، WhatsApp، Facebook و غیره قرار دهید و بدون پس زمینه ظاهر می شود.

پس اینطور نیست موکدا جایگزین فتوشاپ یا گیمپ. اما برای عکس‌های فوری که می‌خواهید در یک پیام متنی به اشتراک بگذارید (به عنوان مثال)، این یک ویژگی بسیار مفید است.

ابتدا به یک عکس در برنامه Photos بروید و روی موضوع عکس به مدت طولانی فشار دهید. هنگامی که در اطراف لبه ها شروع به درخشش می کند، یک منوی کوچک ظاهر می شود. کلیک یک کپی.

حتما بخوانید:
"لگد" مرموز بلافاصله پس از انفجار بزرگ ممکن است ماده تاریکی را ایجاد کرده باشد
حذف پس زمینه برای ios16

مارک اونیل / Android Authority

اکنون به برنامه ای که می خواهید عکس ویرایش شده را از آن به اشتراک بگذارید بروید. من آن را در iMessage امتحان کردم. در کادر پیام کلیک کنید و انتخاب کنید درج کنید. برنامه اجازه درج را از برنامه Photos می خواهد. البته شیر آب اجازه درج کنید.

چسباندن ios16 در imessage

مارک اونیل / Android Authority

اکنون شی عکس بدون پس‌زمینه ظاهر می‌شود. اکنون آماده ارسال است.

ios16 تصویر پیام را بدون پس‌زمینه درج می‌کند

مارک اونیل / Android Authority

اگر پس زمینه آیفون تیره باشد، احتمالا هیچ نقصی را متوجه نخواهید شد. اما اگر پس زمینه را سفید کنید، متوجه یک حاشیه خاکستری در اطراف قسمت هایی از تصویر خواهید شد. بنابراین کار را 100% کامل انجام نمی دهد، اما به اندازه کافی نزدیک است.

تصویر ios16 تعبیه شده

مارک اونیل / Android Authority

سوالات متداول

در تنظیمات دوربین، می توانید بین HEIC و JPG یکی را انتخاب کنید. اما وقتی اسکرین شات می گیرید، با فرمت PNG ذخیره می شوند. برای ذخیره اسکرین شات ها با فرمت JPG، هنگام گرفتن اسکرین شات، روی تصویر کوچک در پایین سمت چپ کلیک کنید. سپس کلیک کنید ذخیره در عکس ها. این آن را به عنوان یک فایل JPG در برنامه Photos قرار می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید