نظرسنجی اندروید 13: آیا یکی از این موارد را دارید؟ ما فقط داریم انجام می دهیم …


دیروز، گوگل رسما نسخه پایدار اندروید 13 را منتشر کرد. این نسخه سریع عرضه شد — بیش از 60 روز سریعتر از عرضه اندروید 12 سال گذشته.

با این حال، به نظر می رسد که عرضه خود در تلفن های پیکسل بسیار کند است. اینجا در Android Authority، ما به 11 تلفن پیکسل در نقاط مختلف جهان دسترسی داریم. برخی از این گوشی ها دارای آخرین سیستم عامل هستند و برخی دیگر ندارند. در برخی موارد اتفاقات بسیار عجیبی رخ می دهد.

اما ابتدا به ما بگویید: آیا اندروید 13 را روی پیکسل خود دارید؟ در نظرسنجی شرکت کنید:

آیا اندروید 13 پایدار در تلفن پیکسل خود دارید؟

71 رای

عرضه اندروید 13: برخی آن را دریافت می کنند، برخی نه

همانطور که گفته شد، ما ۱۱ گوشی گوگل پیکسل را در اختیار داریم. وضعیت فعلی ما اینجاست:

  • موفقیت اندروید 13 از طریق OTA از نسخه بتا
    • این سه گوشی پیکسل 5، پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو هستند
  • موفقیت اندروید 13 از طریق OTA از نسخه پایدار
    • دو گوشی: Pixel 5 و Pixel 6 Pro
  • موفقیت اندروید 13 از طریق به روز رسانی دستی
  • خرابی اندروید 13
    • این پنج گوشی Pixel 6 Pro x 3، Pixel 5a و Pixel 6a هستند

بنابراین، شش گوشی با موفقیت آپدیت شدند و پنج گوشی هنوز در اندروید 12 گیر کرده اند. توجه داشته باشید که از آنجایی که یکی از گوشی ها به صورت دستی به روز شده است، نمی دانیم که آیا اعلان OTA را دریافت می کرد یا خیر.

حتما بخوانید:
قرنطینه COVID-19 اکنون 10 روز است و 7 روز با آزمایش انجام می شود ، CDC می گوید

همچنین، توجه داشته باشید که بخش عمده ای از داستان های موفقیت مربوط به گوشی های بتا قبلی است. کاربران بتا ممکن است شانس بیشتری برای دریافت اعلان به روز رسانی داشته باشند.

با این حال، شگفت انگیزترین چیز یکی از تلفن های ما، پیکسل 6 پرو است. این انجام داد دیروز یک اعلان OTA دریافت کردم اما به روز رسانی برای اندروید 12 بود، حتی اگر گوشی قبلاً روی اندروید 12 بود. ما به هر حال به روز رسانی کردیم و البته در نهایت در اندروید 12 گیر کردیم. وقتی برای بررسی در دسترس بودن به روز رسانی دیگری رفتیم، نتوانستیم اندروید را دریافت کنیم. 13.

به نظر می رسد این نسخه کمی به هم ریخته است. در مورد تجربه خود در نظرسنجی بالا به ما بگویید و فراموش نکنید که برای گفتن داستان خود نظرات را بزنید!