نظرسنجی: چه چیزی باعث می‌شود به شرکت مخابراتی دیگری روی بیاورید؟


پنل های هشدار ال جی V60

برای استفاده حداکثری از گوشی هوشمند خود به یک اپراتور تلفن همراه نیاز دارید که به شما امکان می دهد تماس بگیرید، پیامک ارسال کنید و از داده های خارج از نقاط اتصال Wi-Fi استفاده کنید. اما این رسانه ها برابر نیستند، زیرا برخی از آنها به سادگی بهتر از دیگران در زمینه های خاص هستند.

این ما را به این فکر واداشت که چه چیزی باعث می‌شود شما را به شرکت مخابراتی دیگری تغییر دهید. این موضوع نظرسنجی امروز ما است، بنابراین در زیر رای دهید و اگر می خواهید توضیح دهید نظر خود را بنویسید.

چه چیزی باعث می‌شود به شبکه تلفن همراه دیگری بروید؟

162 رای

دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است بخواهید به شبکه تلفن همراه دیگری تغییر دهید. اول، ممکن است با قیمت های ارزان تر از یک اپراتور رقیب وسوسه شوید. شبکه فعلی شما همچنین ممکن است پوشش بدتری داشته باشد و شما را مجبور کند به ارائه دهنده دیگری تغییر دهید.

این دلایل نیز به همین جا ختم نمی شود. اگر شبکه جدید انتخاب گسترده تری از تلفن ها را ارائه می دهد، ممکن است برخی از شما بخواهید به شبکه دیگری سوئیچ کنید. برخی از خوانندگان نیز ممکن است به دلیل خدمات بهتر به مشتریان یا برنامه‌های بهتر/انعطاف‌پذیرتر جهش کنند. در هر صورت، می توانید در بالا رای دهید.

حتما بخوانید:
بی سیم Android Auto با Google Maps وحشتناک است

دیدگاهتان را بنویسید