ویژگی ها و کیفیت لباس مرد عنکبوتی در سرزمین تولد

ویژگی ها و کیفیت لباس مرد عنکبوتی در سرزمین تولد

لباس مرد عنکبوتی دارای سایزبندی بوده و شما می توانید متناسب با سن و سایز کودک تان لباس مناسب آن ها را سفارش دهید. البته به طور کلی لباس مرد عنکبوتی برای کودکان بین 3 تا 12 سال طراحی شده است. لباس مرد عنکبوتی در رنگ بندی و مدل های مختلفی نیز تولید شده است. مدل اصلی لباس مرد عنکبوتی به این شکل است که شامل یک بلوز قرمز رنگ با طرح تار، درست مانند لباس اسپایدر من است و جنس آن بسیار با کیفیت بوده و از جنس استرچ است و کاملاً کشی و جذب می باشد. شلوار آن نیز به رنگ آبی و با طرح تار می باشد. علاوه بر این ها دارای یک کلاه است که قرمز رنگ بوده و به شکل یک ماسک جلو و پشت سر را کاملاً می پوشاند. هم چنین شمشیر و تار عنکبوت مرد عنکبوتی نیز موجود می باشد.

 

 

کارکرد و مزایای لباس مرد عنکبوتی

لباس مرد عنکبوتی می تواند یک وسیله ی سرگرم کننده و حتی یک بازی مناسب برای فرزندان شما باشد. بچه ها می توانند لباس مرد عنکبوتی را در خانه بپوشند و با هم بازی کنند. این کار به آن ها حس آرامش داده و هیجان و انرژی شان را تخلیه می کند. از طرفی از یک جا نشستن و بازی های کامپیوتری آن ها را رها می کند. لباس مرد عنکبوتی بسیار با کیفیت بوده و به راحتی نیز قابل شست و شو می باشد. جنس پارچه ی لباس مرد عنکبوتی به صورتی است که اگر به زمین بخورد و یا فشاری به آن وارد شود، به این سادگی ها آسیب نمی بیند و مقاومت و دوام بالایی نیز دارد. این لباس ها بسیار راحت بوده و بچه ها در آن احساس گرما یا ناراحتی نمی کنند.

 

نحوه ی تعیین سایز

اگر سایز فرزندتان را می دانید که مشکلی نیست ولی اگر به طور دقیق نمی دانید باید چه سایزی را برای کودک تان سفارش دهید. می توانید از جدول راهنمای ما کمک بگیرید. البته این جدول به طور کلی بوده و ممکن است بسته به جثه ی کودکان متفاوت باشد.

سایز small مناسب برای کودکان 3 تا 5 سال

سایز medium مناسب برای کودکان 5 تا 7 سال

سایز larg مناسب برای کودکان بین 8 تا 12 سال

البته همان طور که گفتیم بسته به جثه کودکان این سایزبندی ممکن است کمی تغییر کند.