پیکسل 7 اولین پرچمدار پیکسلی خواهد بود که در سال های اخیر به هند می آید


سخت افزار جدید Google Pixel 7 Pro Pixel Watch

TL; دکتر

  • شرکت تجارت الکترونیک هندی Flipkart یک صفحه ویژگی از سری پیکسل 7 را در وب سایت خود قرار داده است.
  • این صفحه می گوید که “Pixel 7 و Pixel 7 Pro در حال حاضر در دسترس هستند” و “به زودی عرضه می شود.”
  • این اولین باری است که پرچمدار پیکسل پس از پیکسل 3 به صورت رسمی در هند برای خرید در دسترس خواهد بود.

بر اساس فهرستی که اخیرا منتشر شده است، پس از چندین سال نادیده گرفتن این منطقه، به نظر می رسد گوگل با سری پیکسل 7 به بازار هند بازگشت پیروزمندانه خواهد کرد.

اوایل این هفته، شرکت تجارت الکترونیک هندی Flipkart یک صفحه ویژگی برای پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو منتشر کرد. کلمات “Pixel 7 and Pixel 7 Pro on Deck” و “به زودی” در صفحه ظاهر می شوند. به نظر می رسد این صفحه تأیید می کند که پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو به طور رسمی برای خرید در هند در دسترس خواهند بود.

در نگاه اول، ممکن است این موضوع چندان مهم به نظر نرسد، زیرا سری پیکسل 7 در بسیاری از کشورهای دیگر عرضه خواهد شد. اما دلیل خبرساز بودن آن این است که این اعلامیه اولین باری است که پرچمدار پیکسل در سال های اخیر وارد بازار هند می شود.

آخرین گوشی پرچمدار پیکسلی که در هند فروخته شد Pixel 3 بود. زمانی که Pixel 4 راه اندازی شد، گوگل به دلیل ممنوعیت فناوری رادیوی Soli گوشی توسط تنظیم کننده های محلی، از این منطقه صرف نظر کرد. گوگل هنگام عرضه پیکسل 5 دوباره از هند اجتناب کرد. در مورد پیکسل 6، گوگل دلایل مختلفی را برای کنار گذاشتن هند ذکر کرد، از جمله مشکلات عرضه و تقاضای جهانی.

حتما بخوانید:
بهترین راه برای خرید بیت کوین چیست؟

در حال حاضر، به نظر می رسد جزئیاتی در مورد قیمت یا زمان عرضه دستگاه در منطقه وجود ندارد. با این حال، ما می دانیم که به لطف ویدیوی تازه منتشر شده اولین برداشت که گوگل در اوایل این هفته منتشر کرد، پیش سفارش ها از 6 اکتبر باز خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید