چگونه یک شخص را در اینستاگرام پیدا کنیم


پیدا کردن افراد در اینستاگرام معمولاً بسیار آسان است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به نوار جستجو بروید و نام یا نام کاربری آنها را تایپ کنید. با این حال، اگر نام دوست شما کاملاً رایج باشد، یا اگر حتی نام خانوادگی او را نمی دانید، چه؟ اگر فکر نمی‌کنید کاربر را به راحتی پیدا کنید، راه‌های زیادی برای تماس با آنها وجود دارد.

بیشتر بخوانید: چگونه به استوری اینستاگرام خود لینک اضافه کنیم

جواب کوتاه

برای پیدا کردن شخصی در اینستاگرام، حساب های اینستاگرام و فیس بوک خود را متصل کنید. پس از آن به پروفایل اینستاگرام خود بروید و کلیک کنید منو (≡) > مخاطبین خود را کشف کنید.


بخش های اصلی

چگونه یک شخص را در اینستاگرام با استفاده از جستجو پیدا کنیم

ساده ترین راه برای یافتن شخصی در اینستاگرام استفاده از عملکرد جستجو است. البته برای این کار باید نام یا نام کاربری اینستاگرام آنها را بدانید.

با استفاده از نوار جستجوی اینستاگرام شخصی را پیدا کنید

کورتیس جو / Android Authority

در صفحه اصلی، روی نماد ذره بین ضربه بزنید جستجو کردن را فشار دهید تا منوی جستجو باز شود. نام کاربری یا نام کاربری خود را در بالا وارد کنید جستجو کردن میدان

نحوه پیدا کردن مخاطبین در اینستاگرام

روش های دیگر برای یافتن افراد در اینستاگرام مستلزم این است که از قبل آنها را بشناسید. اگر کاربر بخشی از لیست مخاطبین شما در گوشی هوشمند شما است، می توانید مخاطبین خود را با اینستاگرام همگام سازی کنید.

برای این کار ابتدا به پروفایل اینستاگرام خود بروید. کلیک منو (≡) > تنظیمات > عضو شوید و دوستان خود را دعوت کنید.

حتما بخوانید:
آموزش سئو در سئو هکر
مکان مخاطبین در اینستاگرام

کورتیس جو / Android Authority

U عضو شوید و دوستان خود را دعوت کنیدمطبوعات مخاطبین را دنبال کنید دکمه. به برنامه اجازه دهید به لیست مخاطبین دستگاه شما برای همگام سازی مخاطبین اینستاگرام شما دسترسی داشته باشد.

اجازه دسترسی اینستاگرام به مخاطبین خود را بدهید

کورتیس جو / Android Authority

نحوه پیدا کردن دوستان فیس بوک در اینستاگرام

این روش فقط در صورتی کار می کند که حساب های فیس بوک و اینستاگرام شما قبلاً متصل باشند. اگر این مورد شماست، به پروفایل اینستاگرام خود بروید و کلیک کنید منو (≡) > کشف افراد > با فیس بوک ارتباط برقرار کنید. نمایه های اینستاگرام مخاطبین فیس بوک شما باید در لیستی ظاهر شود که می توانید آنها را دنبال کنید.

دوستان فیس بوک خود را در اینستاگرام پیدا کنید

کورتیس جو / Android Authority

معمولاً می توانید اکانت های بزرگتر اینستاگرام را به صورت آنلاین پیدا کنید. به عنوان مثال، حساب های شرکت ها، افراد مشهور و ورزشکاران حرفه ای اغلب به بایوس در گوگل مرتبط هستند.

اگر به یک پیوند خاص به اینستاگرام شخصی نیاز دارید، ممکن است لازم باشد مستقیماً با آن شخص تماس بگیرید.