کاربرد میکروچیپ هم مانند ردیاب آهنربایی است

امروزه با کمک دستگاههای ردیاب و میکروچیپ می توانیم به راحتی حیوانهای خود را رصد وحتی پیدا کنیم و در بسیاری از موارد حیوانات به راحتی توسط صاحبان خود پیدا می شوند و در ضمن تمامی اطلاعات مربوط به حیوان خانگی را میتوان در یک منبع اطلاعاتی یا همان بانک اطلاعاتی جمع آوری نمود که نشان دهنده هویت و شناسنامه حیوان خانگی محسوب می شود. میکروچیپ در بدن پرنده و حیوانات مخفی می شود و سارقین از وجودش اطلاع ندارند و کمک بزرگی به پیدا شدن حیوان خانگی دلبندتان است. با توجه به اشتراک موضوعی و دغدغه های مشترک ردیابی موقعیت مکانی اشخاص و حیوانات اعم از اطلاع از موقعیت دقیق، بررسی تردد و حرکت، میزان توقف و درخواست کمک، امکانات دیگری نیز در اختیار استفاده کنندگان قرار میدهد.

هنگام ردیابی حیوانات ، کاربران در حالت ایده آل موقعیت های بسیار دقیق را می خواهند. دستگاه ردیاب کوچکتر از یک قوطی کبریت می باشد که توسط قلاده به حیوان متصل میشود و موقعیت جغرافیایی حیوان را نشان میدهد ، و برای شناسایی و دریافت اطلاعات مورد نیاز از دستگاه میکروچیپ استفاده میشود .

ردیاب حیوانات یا ردیاب قلاده ای یکی از انواع مدل های ردیاب است که به یک قلاده مجهز می باشد تا بتوانید این ردیاب رو بر روی گردن حیوان خانگی خود متصل کنید، ردیاب حیوانات معمولا از کوچکترین و سبک ترین مدل های ردیاب در جهان هستند که قابلیت های زیادی دارد که در ادامه با آن آشنا می شویم. اینکه متوجه شویم حیوان دقیقا کجاست و از مکان دقیق یا تخمینی حضور آنها مطلع شویم. با خرید ردیاب حیوانات خانگی , GPS های مخصوص این موارد، می توان با بستن جی پی اس به نقاط مختلف حیوان خانگی مورد نظر از جمله پا، گردن و یا سایر نقاط بدن حیوان مورد نظر با توجه به جثه و هیکل آن از بروز مشکلات برای آنها جلوگیری نمود.

حتما بخوانید:
یک بار "پادشاه باتلاق" تمساح هیولایی باستان استرالیا را وحشت زده کرد

از دیگر امکانات این تجهیزات ردیابی میتوان به امکان ترسیم حصار الکتریکی بر روی دستگاه یا نرمافزار اشاره نمود. روشهای قدیمی تر مانند علامت گذاری ویا پلاک کوبی و روشهای دیگر دارای معایب بسیار زیادی هستند که حاوی اطلاعات در حد یک یا چند حرف یا عدد هستند و امکان جدا شدن از بدن حیوان هم وجود دارد . در سال 1989 ، آلباتروس ها اولین پرندگانی بودند که از راه دور با استفاده از ماهواره ردیابی می شدند و آنها انقلابی در درک ما از حرکت پرندگان دریایی در دریا ایجاد کردند ، و این نشان دهنده سفرهای گسترده گردش خون قطارهایی است که این پرندگان با شکوه طی چند روز سفرهای طولانی برای تغذیه جوجه خود انجام می دهند.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت ردیاب جی پی اس حیوانات.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Bozdurma 1xbetMobil Ödeme bozdurma