بررسی کارتخوان s90

کسانی از ما در یک سن خاص که در خرده فروشی یا خدمات غذایی کار می کنیم ممکن است روزهای قبل از سیستم های مدرن کارتخوان s90 را به یاد بیاوریم.

ما هزینه اقلام را به صورت دستی در صندوق پول اضافه کردیم – اگر خوش شانس بودیم ، ثبت نام یک رایانه بود که هزینه اقلام از قبل به صورت کلید برنامه ریزی شده بود.

کارتخوان s90
کارتخوان s90

ما کارت های اعتباری را با یک چاپگر کارت اعتباری ناشیانه و مسطح که از کاغذ کربن استفاده می کرد ، اجرا کردیم.

و معاملات کارت اعتباری (یا چک شخصی!) فوری نبوده و ممکن است دو روز یا بیشتر از آن گذشته باشد که هزینه کارت به بانک وارد شود.

زمان تغییر کرده است و اکنون فناوری ثبت معاملات و انجام فروش ممکن است آنقدر کوچک باشد که در کف دست شما جای بگیرد. در اینجا آنچه شما باید در مورد کارتخوان s90 بدانید و نحوه انتخاب بهترین ها برای مشاغل خود آورده شده است.

کارتخوان s90 چیست؟

کارتخوان s90 را به عنوان نقطه همگرایی محل معامله مشتری و تجارت در نظر بگیرید. ممکن است از کلمات “بررسی” یا “ثبت نام” برای مراجعه به POS استفاده شود

اما اینها به سادگی ایستگاههایی هستند که معاملات در آنها اتفاق می افتد. کارتخوان s90 مدرن بسیار متفاوت است ، از سخت افزار اسکن کارت های اعتباری که مستقیماً به تلفن هوشمند شما متصل می شود

تا سیستم های کامل با پایانه ها و کشوهای نقدی. ساده یا پیچیده ، POS های امروزی به بازرگانان اجازه می دهند در عرض چند ثانیه خرید خود را انجام دهند و همه این کارها را به صورت الکترونیکی انجام دهند.

بعضی اوقات ممکن است از اصطلاح کارتخوان s90 به جای کلمه نقطه خدمات استفاده شود ، زیرا مشتریان ممکن است از همان فناوری برای بازده استفاده کنند.

به این فکر کنید که چند بار برای معاملات از کارت نقدی یا اعتباری استفاده می کنید – خرید بنزین ، پرداخت لته یا مواد غذایی روزانه ، یا خرید دامن جدید جذاب یا مجموعه ای از چوب های گلف.

با استفاده از فناوری POS ، نرم افزار سیستم از بارکد موجود بر روی برچسب کالایی که خریداری کرده اید (یا کد اصلی ورودی خاص یا نوشیدنی ، در مورد رستوران)

به عنوان یک سیستم تنظیم موجودی و همچنین یک روش کارآمد برای معامله را کنترل کنید. از نظر تئوری ، یک شرکت می داند که چند لته ، ژاکت یا چوب های گلف از ویترین فروشگاه خارج شده و در صورت وجود ، آنها برگشت داده شده اند.

حتما بخوانید:
تولید شیشه ادکلن ⋆ تولید شیشه عطر جیبی ⋆ شرکت عطر تن آرای اروند

علاوه بر این ، کارتخوان s90 ممکن است سرعت معاملات را افزایش دهد – این امر برای مثال در رستوران یا کافی شاپ بسیار مهم است ، جایی که صف طولانی در پیشخوان منجر به نارضایتی مشتریان می شود.

نرم افزار پیچیده POS در واقع داده هایی راجع به خریدها ، تاریخچه مشتری (به طوری که هزینه کنندگان بزرگ می توانند تحت درمان اولیه قرار بگیرند) ، اینکه چه مواردی به خوبی در حال حرکت هستند و چه مواردی راکد هستند جمع آوری شود.

همه این داده ها می توانند به کسب و کارها کمک کنند تا سود خود را به حداکثر برسانند و زباله ها را از بین ببرند. سرانجام ، در یک رستوران یا بار ، یک مهمانی 10 نفره تقریباً همیشه تقسیم چک را درخواست می کند.

با کارتخوان s90 مناسب ، تقسیم ساده از یک بلیط به 10 آسان و سریع است.سیستم های POS موبایل همچنین موج می زند زیرا مشاغل کوچک ، انجمن های والدین و معلمان و دیگر گروه هایی که نیاز به دسترسی اپیزودیک به سیستم POS دارند

، از مزایای یک نقطه فروش فوری بهره مند می شوند که خریدار نیازی به ورود به بانک خود ندارد. سایت یا حساب PayPal. سخت افزار کوچکتر از یک دلار نقره ای است و می تواند در یک تبلت یا گوشی هوشمند جای بگیرد.

این نرم افزار زمان پاسخگویی زیرکانه را برای هزینه اسمی در هر معامله فراهم می کند – اغلب فروشنده آن را به خریدار منتقل می کند. Square Reader شناخته شده ترین در میان این کارتخوان s90 موبایل است

احتمالاً به دلیل اینکه اولین محصول بود (در سال 2009 عرضه شد) و این فناوری همچنان به پیشرفت خود ادامه می دهد ، اما محصولات تلفن همراه دیگری از جمله PayPalHere وجود دارد که با برادر بزرگ خود رابط دارد. پی پال

ویژگی های کارتخوان s90

اگر در حال اجرای POS برای تجارت خود هستید ، به چه ویژگی های مهمی نیاز دارید؟ این در واقع به تجارت شما ، تعداد کارمندان ، میزان معاملات و داده هایی که می خواهید ضبط کنید بستگی دارد.

اگر به دنبال یک روش ساده برای اجازه دادن به چند (یا چند ده نفر) برای پرداخت هزینه های یک دست اقلام هستید ، ممکن است POS موبایل متصل به تلفن ، لپ تاپ یا iPad که از قبل دارید ، کافی باشد.

آیا می خواهید کارتخوان s90 خود را در سخت افزار موجود خود در کسب و کار خود تنظیم کنید یا از استفاده از Cloud راحت هستید؟ اگر شرکت شما از لوکس بودن پشتیبانی فنی داخلی برخوردار است

حتما بخوانید:
شاید لازم باشد ماسک های صورت بهتری بزنید

خرید نرم افزار برای سیستم داخلی می تواند راهی برای این کار باشد. اگر با Cloud راحت هستید و یک ارائه دهنده اینترنت قوی دارید

نرم افزار بعنوان سرویس (SaaS) کارتخوان s90 ممکن است انعطاف پذیری بیشتری ایجاد کند و برای نگهداری به کارکنان روی عرشه کمتری نیاز دارد.

هنگام ارزیابی این ویژگی ها ، هم نیاز فعلی و هم آینده تجارت خود را در نظر بگیرید. اگرچه بسیاری از شرکت ها به مدل های فقط کارت اعتباری مراجعه می کنند

اما شما ممکن است بخواهید در سیستمی سرمایه گذاری کنید که معاملات نقدی را امکان پذیر می کند. آیا کارمندان شما پشت یک ایستگاه (بار ، کافی شاپ ، ثبت نام) هستند یا در حال جابجایی هستند؟

بسته به نیازی که اکنون دارید – و نیازهایی که در آینده خواهید داشت ، باید گزینه های POS ثابت و همراه را در نظر بگیرید. بسیاری از فروشگاه های Nordstrom Rack ترمینال های کارتخوان s90 ثبت ثبات را با سیستم های کارتخوان s90 متحرک ترکیب می کنند

تا به کارمندان اجازه دهند خطوط ایستگاه های ثبت سنتی خود را کاهش دهند – یک یا دو کارمند می توانند در مدت زمان نسبتاً کمی دوازده خریدار را از یک خط پاک کنند. برخی از استراحتگاههای Red Robin Gourmet Burger

مکانهای urant دارای پایانه های کارتخوان s90 در میزها هستند ، بنابراین میهمانان غذا می توانند هم چیزهایی را به شام خود اضافه کنند و هم در اوقات فراغت خود را چک کنند – همه اینها بدون اینکه از سرور استقبال کنند.

سیستمی با لایه های امنیتی مهم نیست مهم است که چند معامله انجام می دهید. شما به یکی از کارتهای تراشه الکترونیکی (EMV) نیاز دارید

این کارتها برای ایجاد امنیت بیشتر در اختیار دارندگان کارت است ، زیرا تراکنش از داده های نوار مغناطیسی که به راحتی کپی می شوند به نفع یک تراشه جلوگیری می کند و این باعث ایجاد یک فرد می شود. سابقه معامله که قابل کپی نیست.

آیا اطلاعات را می خواهید؟ شما می خواهید ارزیابی کنید که (در صورت وجود) داده هایی که می خواهید جمع آوری کنید. آیا سیستمی می خواهید که به ردیابی موجودی کالا و موضوعات فروش کمک کند؟

یکی که داده های خرید را ذخیره می کند و به شما امکان می دهد با مشتریان ارتباط برقرار کنید (شاید اطلاعات مربوط به فروش را ارسال کنید)؟

در مورد توانایی کارمندان در زمان و وقت گذرانی چطور؟ اینها همه ویژگی های موجود در کارتخوان s90 هستند.

دیدگاهتان را بنویسید