کرم ضد لک چه اثراتی بر روی پوست صورت و بدن دارد؟

بنابراین باید با توجه به نوع لکها، سختی و مدت زمان پیدایش آنها انتخاب و خریداری شوند. با استفاده از کرمهای استاندارد پوستی، درخشان شدن پوست را بدون نازک شدن خواهید داشت و همیشه شاداب جوان میمانید. افراد با این دسته از لک های پوستی، بهتر است با پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی مشورت کنند.

در کنار این دو خاصیت لایه برداری اسید لاکتیک (AHA) کمک می کند تا سلول های مرده و لک شده زودتر از روی پوست تان برداشته شده و لک های پوستی شما سریعتر درمان شوند. نکته مهم در مورد محصولات مراقبت پوست و کرم ضد لک این است که همواره در کنار این کرم ها باید از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید تا پوست تان از اشعه های ماوراء بنفش خورشید در امان بماند و مجدد لک نشود. کرم های ضد لک و روشن کننده پوست این امکان را در اختیار شما قرار می دهند که با یک تیر دونشان را هدف بگیرید.

معمولا توصیه میشود انواع کرمهای ضد لک را باید به صورت مداوم و حداقل دو الی سه ماه و به صورت روزانه صبح و شب مصرف کنید تا نتیجه دلخواه را بگیرید. اگر بخواهیم بهطور خلاصه بگوییم هیدروکینون قویترین ماده موجود در کرم ضد لک است که برای درمان تمام انواع لکه شامل لکه های قهوه ای، ملاسما، کک و مک، لکه های قرمز و غیره میتوان از آن استفاده کرم ضد لک گاتیو نی نی سایت کرد. این کرم فرانسوی یکی از کرم های ضد لک خوب با قدرت متوسط است که در مرحله اول درمان لک و برای درمان لک های ضعیف و متوسط قهوه ای رنگ مورد بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

حتما بخوانید:
نوامبر سالم به این معنی است که 2020 می تواند 2016 را به عنوان گرمترین سال ثبت شده به ارمغان بیاورد

دارای ویتامین ها و مواد معدنی مختلف بوده و بعنوان یک ضد چروک و ضد لک عمل میکند . کرمهای ضد لک معمولاً دارای ویتامین سی، هیدروکینون با درصدهای متنوع هستند که سبب کم رنگ شدن لکها بر روی صورت یا دستها میشوند. زمانی که هیدروکینون همراه با کوجیک اسید استفاده می شود و کوجیک اسید مانع از رسیدن مواد لازم برای تولید رنگدانه ها می شود، عملاً تولید رنگدانه های جدید زیر پوست در محل لک ها به صفر می رسد و با لایه برداری پوست و حذف سلول های لک شده توسط گلیکولیک اسید، لک های پوستی به سرعت درمان می شوند.