که تعدادی از آنها به شرح زیر است

نوع های درخشان حاوی رنگدانه های منعکس کننده ی نور و براق کننده اند. کرم پودرهای آبرسان و مرطوب کننده هم برای کرم پودر عروس نی نی سایت پوست خشک مناسبند. از کرم پودرهای مخصوص پوست های چین و چروک دار برای پر کردن خطوط صورت و کاهش توجه به چین و چروک ها استفاده کنید. آبرسانی این نوع بیشتر از انواع دیگر است. دیور بیشتر به تولیدات عطر و ادکلن معروف است، اما در زمینههای دیگر آرایشی نیز محصولات قابل توجهی دارد. معمولا آرایشگران حرفه ای بعد از اتمام آرایش ، یک دستمال کاغذی را به آرامی بر روی پوست صورت می مالند تا مواد آرایشی روی سطح پوست یکنواخت تر شده و در عین حال صورت جلوه ی طبیعی تر پیدا نماید.

در صورتی که نیاز به بررسی و خرید کرم پودرهای متنوع تر دارید، میتوانید از فروشگاه اینترنتی مو تن رو هم دیدن نمایید. درمیان کرم پودرهای لاکچری و نام آشنا، کرم پودرهایی هم هستند که با وجود برند بودن، میتوانند در رده کرم پودرهای اقتصادی، قرار بگیرند، که در ادامه به معرفی آنها میپردازیم. این برند محصول کشور فرانسه بوده و اساس تولید محصولات آن بر پایه تحقیقات علمی، رعایت اصول بهداشتی و آزمایشهای شیمیایی فراوان است. برند کلینیک، محصول کشور آمریکا بوده و از برندهای معروفی است که از سال ۱۹۶۸ خط تولید آرایشی خود را در ایالات متحده راهاندازی کرده است.

این کرم پودر درمانی آرایشی اریکه همزمان با آرایش پوست، از سه روش یعنی آنتی باکتریال بودن، اثر ضد التهابی داشتن و اثر کنترل چربی ترشحی پوست با ایجاد آکنه مقابله مکند. وقتی از خرید لوازم آرایشی صحبت میکنیم، مطمئناً نمیتوانیم یکی از محبوبترین این وسایل و لوازم، یعنی کرم پودر را نادیده بگیریم. کرمپودر تیوپی بورژوآ با حجم 30 میلیلیتر با پوست شما سازگاری دارد و از خشک شدن پوست جلوگیری میکند. چنانچه پوست شما خشک است، یک کرم پودر چربتر سازگاری بهتری باپوست شما خواهد داشت.

حتما بخوانید:
مرجع روزانه: 🗞️ گوشی تاشو ال جی بررسی شد

کرم پودر برای پوست خشک: این نوع پوست تحریک پذیری بالایی دارد و به دلیل عدم چربی کافی، تیره به نظر میرسد. بنابراین به عنوان ضد آفتاب با Spf پایین یعنی در حد ۸ تا ۱۰ عمل می کنند ولی بهتر است ابتدا یک لایه ضدآفتاب با Spf مناسب برای شرایط آب و هوایی مالیده شود و بعد از کرم پودر استفاده شود. لازم به ذکر است که به برخی از تاثیرات اثباتشده کرم پودر vov و درصد موثر بودن این کرم پودر اشاره کنیم: خاصیت آب رسانی و مرطوبکنندگی ۵/۸۲ درصد، یکدست کردن کردن و پوششدهی همه ی پوست بلادرنگ پس از استفاده ۸/۹۶درصد، کاهش دادن سطح قرمزی جای جوش ها و یا لکهای پوستی تا ۴/۷۱ درصد، هماهنگی و هماهنگ سازی رنگ پوست ۷/۹۳ درصد، روشن سازی و جوان سازی پوست صورت تا ۸۱ درصد.