گارانتی گوشین ایفون

اپل در سالهای اخیر با تولید آل این وان با بالاترین کیفیت بخش زیادی از این بازار را به خود اختصاص داده است. الجی را میتوان اصلیترین برند این شرکت دانست که همیشه با موجودی بسیار خوب و بالا، کالاهای آن را در بازار عرضه کرده است. آل این وان اپل دارای کیفیت بینظیری هستند که در هیچ برند دیگری این کیفیت را نخواهید یافت. برند اپل نیز از این قاعده مثتثنی نیست. توجه داشته باشید سایتهای دیگری نیز چنین خدماتی به شما ارائه میدهند اما هیچ جایی بهتر از سایت تولیدکننده خود گوشی نیست زیرا اطلاعات جامع و موثق در اختیارتان میگذارد.

گارانتی معتبر اپل نمایی از وبسایت Checkcoverage اپلتوجه : سایتهای دیگری نیز این خدمات و اطلاعات را در اختیار شما می گذارند اما وبسایت اصلی اپل که در بالا معرفی گردید معتبرترین مرجع برای این مطلب می باشد . در این سری از آموزش مطابق دستورات وبسایت اپل توضیح خواهیم داد که هنگام تهیه کابل یدکی چه مواردی را باید چک کنید. مدل های مختلف اپل واچ شامل سری ۱ تا۷ است که تعمیر آنها نیاز به تخصص، تجربه و مهارت تعمیرکار دارد. تجهیزات و ابزارهای مربوط به تعمیرات نیز از نکات مهم در تعمیر اپل واچ است که نمایندگی های مجاز تعمیرات اپل واچ از دستگاه های استاندارد روز دنیا استفاده کرده و امکان آسیب دیدن قطعات سخت افزاری اپل واچ با استفاده از آنها وجود ندارد.کیفیت بالای تعمیرات اپل واچ ، استفاده از تجهیزات و دستگاه های به روز دنیا، استفاده از قطعات اورجینال، قیمت های متعادل و ارائه گارانتی معتبر از جمله ویژگی های مرکز تعمیر اپل واچ است که باعث جلب رضایت و اعتماد مشتریان شده است.

حتما بخوانید:
سقف حیاط خلوت در رفسنجان با قیمت مناسب کیفیت بالای نورگیرها تخفیف ویژه

گارانتی گوشی شیائومی فونات
خدمات تلفنی ۹۰ روز است. خدمات و گارانتی کمپانی اپل برای تمامی محصولات ۳۶۴ روز است. بنابراین ما هم برای چک کردن سریال آیفون سایت اپل را پیشنهاد میکنیم. برای بررسی اصل بودن گوشی آیفون ابتدا باید شماره سریال آیفون را داشته باشید. موبایل راه اندازی کنید و بهترین درآمد را برای خدمات گارانتی اپل فونات خود داشته باشید. جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت با راه های ارتباطی درج شده تماس بگیرید. با گشت و گذاری در سطح شهر، نمایندگیهای بسیار زیادی از اپل را مشاهده میکنید اما سوال اینجاست؛ کدام نمایندگی اپل، محصولات اصل و باگارانتی را به شما ارائه میدهد. حتی برای تطبیق سریال جعبه و خود گوشی هنگام خرید آیفون دسته دوم و اطمینان از سرقتی نبودن دستگاه اینکار توصیه میشود. بعد از ورود به سایت، کادری مشاهده خواهید کرد که باید سریال نامبر آیفون را در آن وارد کنید.

بعد از آنکه سریال نامبر گوشی را پیدا کردید برای بررسی اصل بودن گوشی باید به سایت اپل مراجعه کنید. ما در این مطلب از “سرصبح” چک کردن سریال آیفون را به شما آموزش خواهیم داد تا خیالتان از اصل بودن گوشی راحت شود. علامت های چک در قسمت سبز مربوط به موارد معتبر است ، علامت تعجب با رنگ نارنجی تا تاریخ انقضا. نمایندگی معتبر اپل دارای چه ویژگیهایی است؟ از این رو اگر به دنبال نمایندگی اپل در ایران هستید، میتوانید نمایندگی مورد نظر را به آسانی بیابید. از طرف دیگر اپل به ازای هر پله افزایش ظرفیت در دستگاه های خود حدود 100 دلار به قیمت گوشی اضافه می کند و چه بسا کاربرانی که به دلیل قیمت گران تر آیفون با ظرفیت بالاتر، مجبور به خرید آیفون های با ظرفیت 16 و 32 گیگابایتی شده اند!

حتما بخوانید:
یک تحقیق نشان می دهد ما در حال حاضر اهداف گرمایش را که با توافق نامه آب و هوای پاریس تعیین شده بود ، پشت سر گذاشته ایم