اما امروز من شایان مامندی مشاور تحصیلی هر آن چیزی که در رابطه با کنکور زبان انگلیسی تخصصی باید بدانید در سایت harfeakhar به شما معرفی خواهیم کرد و با حدود 3 دقیقه وقت گذاشتن برای خواندن این مقاله اطلاعات بسیار مفیدی در زمینه کنکور منحصرا زبان کسب خواهید کرد و به پاسخ قسمت عمده ای از سوالات خود خواهید رسید و در ادامه هم با یک سورپرایز شما را شگفت زده خواهیم کرد که به کمک آن در حدود کمتر از یک ماه میتوانید کل دروس عمومی رشته زبان انگلیسی تخصصی را به صورت کامل مطالعه کنید. تاکید شما بر 2 مورد ذکر شده کمک شایانی حین پاسخ گویی به مطالب به شما خواهد کرد لذا تمرین و تکرار منظم و روزانه را الگو کار خود قرار دهید. در ادامه بهترین منابع کنکور زبان تخصصی و اینده کاری ان را برسی خواهیم کرد. جملات را باید از لحاظ ترکیب کلمات و درست یا غلط بودن چیدمان لغات برسی کنید.

از دلایل دشوار بودن کنکور زبان انگلیسی تخصصی میتوان به مشخص نبودن منابع سوالات مورد ارزیابی اشاره کرد. دوستان تست خیزترین مطالب کنکور زبان اختصاصی را میتوان لغات و گرامر معرفی کرد. خب دوستان از تست خیز ترین مبحث کنکور یعنی لغات شروع می کنیم. مبحث لغات کنکور زبان اختصاصی به جرعت میتوان گفت از مهم ترین مباحث مورد پرسش است و از کلیدی ترین دانش داوطلبان حین پاسخ گویی به سوالات در نظر گرفته میشود. میزان تسلط بر کتاب های ذکر شده بر نحوه ی پاسخ گویی به سوالات در کنکور زبان انگلیسی تخصصی تاثیر مستقیم دارد. نحوه ی پاسخ گویی به سوالات ریدینگ و درک مطلب با توجه به زمان محدود کنکور از کلیدی ترین نکات پاسخ گویی است. تمرین روزانه را سر لوحه کار خود قرار دهید و بهترین روش یادگیری لغات جمله سازی و داستان نویسی با لغات شیمی حرف آخر است. بهترین روش پاسخ گویی به سوالات کلوز تست دقت به قبل و بعد جای خالی مورد نظر است زیرا بسیاری از اوقات افعال گرامری با توجه به لغات قبل و بعد خود ساختار های متفاوتی را شکل زیست دهم میدهد. گاهی اوقات یک جمله میتواند دارای 4 جای خالی باشد لذا بهتر یک جمله را به طور مستقل کامل کرده سپس به اجی مجی دوم دبستان سوالات دیگر بپردازید.

حتما بخوانید:
مدل شومیز زنانه و دخترانه با طرح های مجلسی و شیک

شما میبایست لغات و اصطلاحات مناسب را در جاهای خالی قرار داده و مکالمه را تکمیل کنید. ترکیب کلمات کنار هم باید معنا دار باشد و از لحاظ گرامری نیز گاهی اوقات ترکیبات اشتباه هستند لذا سوالات را در 3 قسمت برسی کنید . برای پاسخ گویی به این سری سوالات پیشنهاد میشود یک جمله را انتخاب کرده و به برسی جز به جز ان بپردازند. کنکور منحصرا زبان از رشته های پر متقاضی به خصوص در سال های اخیر میباشد و داوطلبان زیادی علاوه بر اینکه در یکی از رشته های نظری از جمله رشته های ریاضی فیزیک، تجربی و علوم انسانی ثبت نام میکنند در کنکور زبان تخصصی نیز ثبت نام میکنند. این آمار به گونه ای است که در سال 98 از تعداد 145541 نفر شرکت کننده در رشته زبان انگلیسی تخصصی فقط 7534 نفر تنها در رشته منحصرا زبان شرکت کرده اند و مابقی در کنار سایر رشته های کنکور این رشته را نیز ثبت نام کرده اند.

رشته زبان انگلیسی تخصصی یکی از معدود رشته های حال حاضر جامعه است که اینده شغلی و سطح درامد تعیین شده و محدودی ندارد زیرا موفقیت در رشته زبان انگلیسی تخصصی بر مبنای سخت کوشی و تلاش فردی است. اما یک خبر عالی برای داوطلبان رشته منحصرا زبان. سری سوالات ازمون منحصرا زبان کنکور متشکل از 2 بخش سوالات عمومی و سری سوالات اختصاصی زبان میباشد.از موارد ضروری برای شرکت در ازمون زبان تخصصی درک کامل اصول اولیه زبان مورد نظر برای پاسخ گویی به سری سوالات عمومی زبان و پاسخ گویی به سوالات اختصاصی زبان نیز نیاز به درک قابل قبولی از مباحث گرامر-لغات و تحلیل متن دارد. داوطلبان عزیز گرامر مبحثی جدانشدنی از زبان انگلیسی است و اهمیت بسیار بالایی برای پاسخ گویی به بیشتر مباحث دارد. برای تقویت مهارت پاسخ گویی به سوالات کلوز تست بهتر است روزانه 1 متن را برسی کرده و تا حد امکان به برسی جز به جز لغات و دستورهای گرامری بپردازید.

حتما بخوانید:
تم تولد دختر کفشدوزکی جدید و ساده + کیک دختر کفشدوزکی - تشریفینو

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد اینجا بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید