6 نکته که باید در مورد مبلمان فضای باز بدانید

1- در آگاهی

ابتدا ، قبل از ورود به فروشگاه ها ، دقیقاً از آنچه خرید می کنید مطمئن شوید. همه می دانیم چقدر آسان است که به دنبال یک مبل بروید و در نهایت با یک میز به خانه بیایید که نمی توانید در برابر آن مقاومت کنید. مگر اینکه باغ وسیعی داشته باشید ، این کار بی معنی است (و کمی غیر عملی است). آیا مبلمان برای زندگی در فضای باز خانوادگی ، کباب کردن ، مهمانی های بزرگ و شام یا همه موارد فوق است؟

میزها فضای زیادی را اشغال می کنند و مگر اینکه طرفدار خوردن الفرسکو هستید ، مبل راحتی در فضای باز ممکن است بیشتر با هدف شما مطابقت داشته باشد. یا اگر بچه دارید کیسه لوبیا ترجیح داده شود.

خیلی از مشتریان با قصد خرید یک ست ساده وارد یک فروشگاه می شوند اما وقتی بیرون می آیند میبینند که تخت آفتاب و آویز هم خریده اند! پس حتما با آگاهی قبلی وارد محیط مورد نظر شوید!

2- اندازه گیری کنید

دومین لیست این است که مطمئن شوید همه چیز مناسب است ، که مستلزم اندازه گیری عرشه ، تراس یا هر فضای بیرونی است که قبل از شروع خرید بیشتر از آن استفاده می کنید.

3- لیست خرید
هنگام تصمیم گیری در مورد مصالح مبلمان فضای باز ، راحتی باید عامل اصلی باشد. انعطاف پذیری را نیز دست کم نگیرید. مواد سبک مانند پلی اتیلن یا آلومینیوم جابجایی اثاثیه در اطراف باغ برای دنبال کردن نور خورشید یا جمع شدن جهت نگهداری در زمستان را آسان می کند.

اگرچه چانه زنی های زیادی وجود دارد ، اما سرمایه گذاری روی مواد با کیفیت در دراز مدت منطقی است. به عنوان مثال به جای انتخاب میز کاج ، بهتر است چوبی مقاوم در برابر آب و هوا مانند ساج یا سرو انتخاب کنید.

4- تست کامل محصول

با افزایش انتخاب محصول ، نیاز به خرید در هنگام خرید مبلمان فضای باز وجود دارد ، به ویژه اینکه اغلب در قیمت ها برای مارک های مشابه تفاوت های قابل توجهی وجود دارد.

کتابهای خود را بخوانید ، به صورت آنلاین بروید و از دوستان بپرسید. برای راحتی و ثبات بیشتر از همه صندلی ها و نیمکت های فضای باز را آزمایش کنید. حتی می توانید بخواهید یک قطعه را برای امتحان قبل از خرید متقابل به خانه ببرید.

به طور مثال ست های 2 نفره فضای باز را حتما حتما چک کنید… حتما چک نمایید که آیا واقعا هم شما هم همسرتان از ست ها دو نفره خوشتان می آید؟ آیا اندازه بخش نشیمن آن خوب است؟

5- ذخیره کننده فضا

در باغ های کوچک ، نیمکت یا میز و صندلی های فضای باز داخلی را در نظر بگیرید و نه تعداد زیادی صندلی که می توانند ظاهری شلوغ ایجاد کنند. صندلی ها را می توان در اطراف درختان ، در زاویه دیوارها ، در یک حفره در دیوار ، در کناره های شومینه های بیرونی و در لبه بالای تخت های برآمده ، دیوارهای حائل یا آب نمای قرار داد.

صندلی های چوبی یکپارچه یک راه خوب برای چارچوب لبه های چوبی هستند یا می توانید پله ها را تا سطح عرشه به اندازه کافی گسترده کنید تا به صورت نشیمن دو برابر شوند. روش دیگر ، استفاده از صندلی ها و میزهای تاشو است که می توانند در زمستان یا هنگام استفاده نشوند.

6- برنامه مراقبت

مراقبت از مبلمان فضای باز شما حتی با مواد مراقبتی آسان مانند آلومینیوم ، چوب ساج و حصیر در تمام آب و هوا به عمر آن افزوده است. پلاستیک ، رزین ، حصیر طبیعی و چوب رنگ آمیزی شده کمتر مقاوم در برابر آب و هوا هستند. مبلمان را با ذخیره یا پوشاندن آن محافظت کنید.

فولاد و آهن فرفورژه باید ضدآب باشند یا مرتباً رنگ شوند تا زنگ نزنند. مبلمان چوبی باید روغن کاری شوند یا با مواد نگهدارنده و چوب دستی پوشانده شوند ، علف های حصیری و طبیعی نیز گاهی اوقات نیاز به ضد آب و هوا دارند. تمیز کردن خوب با آب و صابون ملایم در بهار ایده خوبی برای همه مبلمان فضای باز است.

در صورتی که قصد دارید مبلمان فضای باز تهیه نمایید البته ضمن نکاتی که به آن ها اشاره کردیم لطفا به این لینک مراجعه نمایید… با تشکر از همراهی شما.