Beta One UI 5 برای دستگاه های Galaxy S21 در ایالات متحده موجود است


Samsung Galaxy S21 Ultra زمستانی

رابرت تریگز / Android Authority

TL; دکتر

  • اولین نسخه بتای One UI 5 برای دستگاه های Galaxy S21 اکنون در ایالات متحده در دسترس است.
  • به نظر می‌رسد که این می‌تواند بر اساس دومین بتا راه‌اندازی شده برای دستگاه‌های دیگر باشد، بنابراین دستگاه‌های گلکسی S21 ممکن است خیلی عقب نباشند.
  • باید از برنامه Samsung Members استفاده کنید تا دریابید که آیا واجد شرایط بتا هستید یا خیر.

در ماه آگوست اندروید 13 رسمی شد. آخرین نسخه اندروید در حال حاضر روی گوشی های پیکسل موجود است، اما گوشی های سامسونگ منتظر آن هستند. سامسونگ یک برنامه بتا را اجرا می کند، اما فقط برای دستگاه های خاص و در مناطق خاصی.

با این حال، امروز مشخص شد که One UI 5 مبتنی بر Android 13 در حال حاضر برای دستگاه های Galaxy S21 در ایالات متحده در دسترس است (از طریق زندگی درویدها). این اولین باری است که گوشی های گلکسی اس 21 طعم اندروید 13 را می چشند (به هر حال، در ظرفیت رسمی).

همانند نسخه های قبلی One UI beta، برای دریافت نسخه بتا باید از برنامه Samsung Members استفاده کنید. با این حال، همه آن را دریافت نمی کنند. هنگامی که برنامه را راه اندازی می کنید، باید بنری را مشاهده کنید که از شما می خواهد One UI 5 را در Galaxy S21 خود امتحان کنید. اگر بنر را نمی‌بینید، نمی‌توانید نسخه بتا را امتحان کنید. گاهی اوقات پس از بسته شدن و باز کردن مجدد برنامه، بنر ممکن است چندین بار ظاهر شود.

همچنین ببینید: هر آنچه که باید در مورد کاور اندروید سامسونگ بدانید

حتما بخوانید:
چگونه دو ببر نارنجی می توانند یک خرس قطبی تولید کنند؟

جالب اینجاست که به نظر می رسد این به روز رسانی با نسخه بتای اولیه ای که در سایر دستگاه ها در کشورهای دیگر شاهد بودیم متفاوت است. این ممکن است اولین نسخه بتای سری گلکسی S21 در ایالات متحده باشد، اما بر اساس نسخه بتا بعدی ساخته شده است. این می تواند به این معنی باشد که کاربران گلکسی اس 21 در ایالات متحده مجبور نخواهند بود با سایر برنامه ها تماس بگیرند.

One UI 5 تمام جنبه های اصلی اندروید 13 را به سری گلکسی S21 می آورد. همچنین پشتیبانی بهتری از تم Material You، ویجت های قابل انباشته و تجربه Dex پیشرفته ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید