Google Pixel Watch در یک ویدیوی رسمی جدید می درخشد و طراحی خود را به نمایش می گذارد


نمای گوشه ساعت پیکسل

TL; دکتر

  • گوگل ویدیویی رسمی منتشر کرده است که پیکسل واچ را از تمام زوایا نشان می دهد.
  • این ساعت هوشمند دارای محافظ گوریلا گلس است.
  • ما همچنین نگاه بهتری به تاج، برخی از صفحه ها و مکانیسم اتصال بند امضا خواهیم داشت.

تنها چند روز دیگر به معرفی اولین ساعت هوشمند گوگل باقی مانده است، و در حالی که ما قبلاً آن را به لطف رندرهایی که قبلاً توسط این شرکت به اشتراک گذاشته شده بود دیده‌ایم، شما فرصت دیگری برای مشاهده دقیق آن در یک ویدیوی رسمی جدید دارید.

پیکسل واچ با شکوه تمام در جدیدترین تبلیغ گوگل ظاهر می شود و طراحی خود را به نمایش می گذارد. صفحه‌نمایش دایره‌ای آن دور تا دور پشتی را می‌پیچد، جایی که مارک گوریلا گلس را می‌بینیم. بنابراین می توان گفت که کورنینگ محافظ شیشه ای برای ساعت ساخته است. اگرچه مشخص نیست که پشت آن نیز شیشه ای است یا خیر.

سمت راست Pixel Watch دارای یک دکمه و یک تاج است. قبلاً فکر می‌کردیم دو دکمه در کناره وجود داشته باشد، اما اکنون مشخص است که اینطور نیست. این ویدیو همچنین چرخش تاج را تأیید می‌کند، بنابراین احتمالاً مانند تاج روی ساعت اپل به عنوان یک دکمه ناوبری فیزیکی عمل می‌کند.

در جای دیگر می توانیم نگاهی بهتر به سیستم چسباندن نوار بیندازیم. به نظر می رسد بند امضا با چرخش روی صفحه قفل می شود. این ویدئو همچنین چندین صفحه ساعت ثابت و متحرک را نشان می دهد، از جمله یکی با آرم Fitbit. گوگل قبلاً در صفحه رسمی پیکسل واچ خود تأیید کرده است که برخی از ویژگی های این ساعت هوشمند به حساب Fitbit و برنامه Fitbit نیاز دارند. ما مطمئن نیستیم که چگونه این کار خواهد کرد، زیرا Fitbit اخیراً تأیید کرده است که حساب های خود را بسته است.

حتما بخوانید:
9 کشف فضای حماسی که ممکن است در سال 2020 از دست داده باشید

متأسفانه، گوگل چیزی در مورد مواد مورد استفاده برای ساخت پیکسل واچ یا اینکه آیا رتبه رسمی دوام آن را دارد، فاش نکرده است. هماهنگ کنید Android Authority 6 اکتبر برای تمام جزئیات مربوط به ساعت هوشمند و سایر سخت افزارهای جدیدی که Google در حال راه اندازی است.

دیدگاهتان را بنویسید